5-VSX-31
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 januari 2013, dus sinds 13 jaren, 4 maanden en 16 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato gesloten opbouw rijden er nog 4.765 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1982 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.349 en € 95.860, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.920 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Fiat Ducato is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 januari 2013. Het voertuig was toen 6 jaren, 9 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato |
| Breedte | 2,15 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 6.680 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 maart 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 januari 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 4 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 januari 2013. Het voertuig was toen 6 jaren, 9 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.115 kg |
| Massa rijklaar | 2.215 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 685 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.900 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.900 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-VSX-31 | 30-12-2025 | 14:20 | periodieke controle | 12-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VSX-31 | 8-01-2025 | 10:09 | periodieke controle | 12-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VSX-31 | 18-12-2023 | 12:01 | periodieke controle | 12-01-2025 | Nee |
| 5-VSX-31 | 20-12-2022 | 14:34 | periodieke controle | 12-01-2024 | Nee |
| 5-VSX-31 | 6-01-2022 | 16:07 | periodieke controle | 12-01-2023 | Nee |
| 5-VSX-31 | 4-01-2021 | 10:31 | periodieke controle | 12-01-2022 | Nee |
| 5-VSX-31 | 30-12-2019 | 10:29 | periodieke controle | 12-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VSX-31 | 7-01-2019 | 12:05 | periodieke controle | 12-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 30-12-2025 | 14:20 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 8-01-2025 | 10:09 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2019 | |||||
| 30-12-2019 | 10:29 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 7-01-2019 | 12:05 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 5-VSX-31 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
5-VSX-31
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5-VSB-31 | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-11-2011 | 41 jaar |
| 5-VSG-31 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 47.711 | 25-11-2011 | 14,5 jaar |
| 5-VSK-31 | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 24.480 | 09-01-2012 | 14,4 jaar |
| 5-VSL-31 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 37.034 | 20-02-2012 | 14,3 jaar |
| 5-VSP-31 | Kia | Sorento | Gesloten opbouw | € 42.946 | 02-01-2012 | 14,4 jaar |
| 5-VST-31 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 52.782 | 13-01-2012 | 14,4 jaar |
| 5-VSV-31 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 42.119 | 29-02-2012 | 14,2 jaar |
| 5-VSX-30 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.477 | 26-01-2012 | 14,8 jaar |
| 5-VSX-31 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-01-2013 | 20,2 jaar |
| 5-VSX-32 | Volkswagen | Caravelle | Gesloten opbouw | € 59.341 | 23-05-2012 | 14,8 jaar |
| 5-VSX-33 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 46.296 | 16-01-2012 | 14,4 jaar |
| 5-VSX-35 | Mercedes-Benz | 280 | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-01-2009 | 17,4 jaar |
| 5-VSX-36 | Iveco | 40C15 | Opleggertrekker | € 49.555 | 05-01-2012 | 14,4 jaar |
| 5-VSX-37 | Nissan | NV400 | Gesloten opbouw | € 42.453 | 07-01-2012 | 14,4 jaar |
| 5-VSX-38 | Nissan | Primastar | Speciale groep | € 35.230 | 15-02-2012 | 14,3 jaar |
| 5-VSX-39 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 23.396 | 14-02-2012 | 14,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.920 en/of breedte van 215 cm en/of een gewicht van ± 2.115 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 44.800 | 733 cm | 214 cm | 2.320 kg |
| Opel Movano | € 47.100 | 717 cm | 210 cm | 2.260 kg |
| Citroën Jumper | € 45.200 | 708 cm | 215 cm | 2.270 kg |
| Renault Master | € 48.200 | 752 cm | 215 cm | 2.320 kg |
| Ford Transit | € 48.100 | 702 cm | 218 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen Crafter | € 45.400 | 751 cm | 212 cm | 2.310 kg |
| Nissan NV400 | € 48.400 | 627 cm | 210 cm | 2.250 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 45.400 | 746 cm | 211 cm | 2.310 kg |
| Iveco 40C18 | € 44.500 | - | 213 cm | 2.290 kg |
| Renault Trucks Master | € 45.700 | 597 cm | 209 cm | 2.120 kg |
| Iveco 35S12 | € 50.200 | 677 cm | 217 cm | 2.240 kg |
| Iveco 35S13 | € 47.500 | 605 cm | 213 cm | 2.230 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 43.300 | 651 cm | 219 cm | 2.290 kg |
| Iveco 35S21 | € 50.600 | 754 cm | 213 cm | 2.270 kg |
| Volkswagen Transporter | € 45.600 | 550 cm | 225 cm | 2.270 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Fiat DucatoGoogle op afbeeldingen van de Fiat Ducato
Google op reviews van de Fiat Ducato
Fiat Ducato Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Fiat Ducato nieuws
Fiat Ducato nieuws
Autovisie.nl
Alles over Fiat Ducato
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/fiat/ducato/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.