5-VSJ-76
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 5 maanden en 17 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 september 2014, dus sinds 11 jaren, 8 maanden en 21 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (ARMFA) nog 154 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2011 en september 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.728 en € 42.411, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.807 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducato bedraagt € 34.482 incl. BTW en BPM, deze Fiat Ducato is daardoor € 2.325 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato |
| Lengte | 4,96 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 148 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 34.482 |
| Bruto BPM | € 8.498 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 250A1000 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1956cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 december 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 5 maanden en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 september 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 8 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.820 kg |
| Massa rijklaar | 1.920 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.080 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.630 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant ARMFA | |
| Uitvoering DY | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0044*02 | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8 l/100km (1 liter op 12,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.1 l/100km (1 liter op 16,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.8 l/100km (1 liter op 14,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 179 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-VSJ-76 | 24-11-2025 | 10:52 | periodieke controle | 9-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VSJ-76 | 21-11-2024 | 09:41 | periodieke controle | 9-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VSJ-76 | 29-11-2023 | 10:17 | periodieke controle | 9-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VSJ-76 | 30-11-2022 | 13:20 | periodieke controle | 9-12-2023 | Nee |
| 5-VSJ-76 | 8-11-2021 | 13:11 | periodieke controle | 9-12-2022 | Nee |
| 5-VSJ-76 | 19-10-2020 | 16:20 | periodieke controle | 9-12-2021 | Nee |
| 5-VSJ-76 | 14-10-2019 | 15:35 | periodieke controle | 9-12-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 24-11-2025 | 10:52 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 24-11-2025 | 10:52 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 24-11-2025 | 10:52 | 314 | 5.*.31 | 2 | Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
2024 | |||||
| 21-11-2024 | 09:41 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 21-11-2024 | 09:41 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 21-11-2024 | 09:41 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 29-11-2023 | 10:17 | 400 | 5.*.45 | 1 | Spiegel ondeugdelijk bevestigd |
| 29-11-2023 | 10:17 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 5-VSJ-76 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
5-VSJ-76
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5-VSF-76 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.395 | 21-11-2011 | 14,5 jaar |
| 5-VSH-76 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | € 45.515 | 09-12-2011 | 14,5 jaar |
| 5-VSJ-70 | Volkswagen | Caravelle | Gesloten opbouw | € 51.275 | 20-12-2011 | 15,9 jaar |
| 5-VSJ-73 | Ssangyong | Korando | Gesloten opbouw | € 40.650 | 05-12-2011 | 14,5 jaar |
| 5-VSJ-74 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | € 37.892 | 21-07-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VSJ-76 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 34.482 | 08-12-2011 | 14,5 jaar |
| 5-VSJ-77 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 34.482 | 08-12-2011 | 14,5 jaar |
| 5-VSJ-78 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 24.077 | 12-12-2011 | 14,5 jaar |
| 5-VSK-76 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 23.837 | 09-01-2012 | 14,4 jaar |
| 5-VSN-76 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 43.560 | 09-01-2012 | 14,4 jaar |
| 5-VST-76 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 46.652 | 04-01-2012 | 14,4 jaar |
| 5-VSV-76 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 51.292 | 16-01-2012 | 14,4 jaar |
| 5-VSX-76 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 31.024 | 12-01-2012 | 14,4 jaar |
| 5-VSZ-76 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 38.728 | 13-01-2012 | 14,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.807 en/of een afmeting van 496 x 205 cm en/of een gewicht van ± 1.820 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 34.900 | 497 cm | 197 cm | 1.710 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Fiat DucatoGoogle op afbeeldingen van de Fiat Ducato
Google op reviews van de Fiat Ducato
Fiat Ducato Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Fiat Ducato nieuws
Fiat Ducato nieuws
Autovisie.nl
Alles over Fiat Ducato
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/fiat/ducato/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.