4-VVS-01
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (DMMFC) nog 144 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en augustus 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 31.219 en € 56.469, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.357 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducato bedraagt € 44.918 incl. BTW en BPM, deze Fiat Ducato is daardoor € 3.439 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato |
| Lengte | 6,00 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 44.918 |
| Bruto BPM | € 11.009 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE3481 D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 juni 2026. Het voertuig moet over 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.054 kg |
| Massa rijklaar | 2.154 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.346 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant DMMFC | |
| Uitvoering EY | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0044*02 | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.8 l/100km (1 liter op 11,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.6 l/100km (1 liter op 15,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 195 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 4-VVS-01 | 6-06-2025 | 13:54 | periodieke controle | 6-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VVS-01 | 25-04-2024 | 14:00 | periodieke controle | 23-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VVS-01 | 11-05-2023 | 14:46 | periodieke controle | 23-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VVS-01 | 11-05-2022 | 16:29 | periodieke controle | 23-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VVS-01 | 20-05-2021 | 10:13 | periodieke controle | 23-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VVS-01 | 11-05-2020 | 10:42 | periodieke controle | 23-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VVS-01 | 14-05-2019 | 11:24 | periodieke controle | 23-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 6-06-2025 | 13:54 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
| 6-06-2025 | 13:54 | 435 | 5.*.48 | 1 | Scherpe delen aan buitenzijde |
| 6-06-2025 | 13:54 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 25-04-2024 | 14:00 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 25-04-2024 | 14:00 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 25-04-2024 | 14:00 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 25-04-2024 | 14:00 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 25-04-2024 | 14:00 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 11-05-2023 | 14:46 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
2022 | |||||
| 11-05-2022 | 16:29 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2021 | |||||
| 20-05-2021 | 10:13 | 315 | 5.*.31 | 1 | Rem- of parkeerremkabel gebroken |
| 20-05-2021 | 10:13 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
2020 | |||||
| 11-05-2020 | 10:42 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 4-VVS-01 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
4-VVS-01
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4-VVF-01 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 25.089 | 30-03-2012 | 14,2 jaar |
| 4-VVH-01 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 34.291 | 12-04-2012 | 14,1 jaar |
| 4-VVK-01 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 53.680 | 24-04-2012 | 14,1 jaar |
| 4-VVN-01 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 46.341 | 03-05-2012 | 14,1 jaar |
| 4-VVR-01 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 22.802 | 15-06-2012 | 14 jaar |
| 4-VVS-01 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 44.918 | 23-05-2012 | 14 jaar |
| 4-VVS-05 | Mercedes-Benz | Sprinter | Hoogwerker | € 46.406 | 16-05-2012 | 14 jaar |
| 4-VVS-06 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 45.724 | 15-05-2012 | 14 jaar |
| 4-VVS-07 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 45.724 | 15-05-2012 | 14 jaar |
| 4-VVT-01 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.337 | 08-06-2012 | 14 jaar |
| 4-VVV-01 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 19.688 | 08-06-2012 | 14 jaar |
| 4-VVX-01 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 42.625 | 11-06-2012 | 14 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.357 en/of een afmeting van 600 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.054 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 48.700 | 604 cm | 210 cm | 2.190 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 44.700 | 598 cm | 210 cm | 2.170 kg |
| Opel Movano | € 47.700 | 605 cm | 210 cm | 2.220 kg |
| Renault Trucks Master | € 45.700 | 597 cm | 209 cm | 2.120 kg |
| Renault Master | € 51.000 | 594 cm | 208 cm | 2.240 kg |
| Iveco 35S13 | € 45.000 | 605 cm | 213 cm | 2.230 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Fiat DucatoGoogle op afbeeldingen van de Fiat Ducato
Google op reviews van de Fiat Ducato
Fiat Ducato Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Fiat Ducato nieuws
Fiat Ducato nieuws
Autovisie.nl
Alles over Fiat Ducato
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/fiat/ducato/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.