BN-ND-01
Er rijden momenteel 71 DAF AE47XSsen rond in Nederland. Deze AE47XS komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 3 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 mei 2022, dus sinds 4 jaren en 21 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze DAF Ae47xs gesloten opbouw rijden er nog 71 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1996 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze DAF Ae47xs is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AE47XS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Ae47xs | 2003
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Ae47xs |
| Lengte | 7,50 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 280 kW (381 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 februari 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 3 maanden en 12 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 mei 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.240 kg |
| Massa rijklaar | 9.340 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9340 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 9.260 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 18.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,15 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BN-ND-01 | 19-03-2026 | 15:27 | periodieke controle | 21-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BN-ND-01 | 21-03-2025 | 14:15 | periodieke controle | 21-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BN-ND-01 | 11-03-2024 | 12:40 | periodieke controle | 21-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BN-ND-01 | 9-03-2023 | 14:47 | periodieke controle | 21-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BN-ND-01 | 21-03-2022 | 16:56 | periodieke controle | 21-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BN-ND-01 | 27-03-2019 | 13:13 | periodieke controle | 27-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 19-03-2026 | 15:27 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 19-03-2026 | 15:27 | 610 | 5.*.65 | 1 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 19-03-2026 | 15:27 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 19-03-2026 | 15:27 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2025 | |||||
| 21-03-2025 | 14:15 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 21-03-2025 | 14:15 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 21-03-2025 | 14:15 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 21-03-2025 | 14:15 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 11-03-2024 | 12:40 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 11-03-2024 | 12:40 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 11-03-2024 | 12:40 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 11-03-2024 | 12:40 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 11-03-2024 | 12:40 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 9-03-2023 | 14:47 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 9-03-2023 | 14:47 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 9-03-2023 | 14:47 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 9-03-2023 | 14:47 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 21-03-2022 | 16:56 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
| 21-03-2022 | 16:56 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 21-03-2022 | 16:56 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 21-03-2022 | 16:56 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 21-03-2022 | 16:56 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 21-03-2022 | 16:56 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| 21-03-2022 | 16:56 | 587 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
| 21-03-2022 | 16:56 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 27-03-2019 | 13:13 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 27-03-2019 | 13:13 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 27-03-2019 | 13:13 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BN-ND-01 | 6-04-2007 | Roetfilter zwaar | DAF | ||
| BN-ND-01 | 16-11-2011 | Tachograaf | SIEMENSVDO1324 |
Vergeet ook niet alle DAF AE47XS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BN-ND-01 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BN-ND-01
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BN-ND-01 | DAF | AE47XS | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-02-2003 | 23,3 jaar |
| BN-NL-01 | Mercedes-Benz | 950.20 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 25-02-2003 | 23,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 750 x 255 cm een gewicht van ± 9.240 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| MAN TGM | 760 cm | 251 cm | 9.920 kg |
| Mercedes-Benz Atego | 747 cm | 245 cm | 9.970 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.