SV-53-89
OLDTIMER
Er rijden momenteel 71 DAF 600's rond in Nederland. Deze 600 komt uit het jaar 1961 en is nu 64 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 augustus 2007, dus sinds 18 jaren, 9 maanden en 12 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze DAF Pick-up 600 open wagen rijden er nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1961 en januari 1985. De nieuwwaarde van deze DAF Pick-up 600 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF 600 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Pick-up 600 | 1961
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Pick-up 600 |
| Breedte | 1,44 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 16 kW (22 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 590cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1961 |
| Leeftijd | 64 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 64 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 augustus 2007 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren, 9 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 640 kg |
| Massa rijklaar | 740 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 350 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.090 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.090 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 450 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 450 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 670 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 670 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,05 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer midden tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| SV-53-89 | 12-10-2020 | 14:27 | periodieke controle | 12-10-2022 | Nee |
Vergeet ook niet alle DAF 600 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van SV-53-89 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
SV-53-89
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 144 cm een gewicht van ± 640 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Citroën Acadiane | 403 cm | 151 cm | 690 kg |
| Mini 1000 | - | 141 cm | 610 kg |
| Citroën 2CV | - | 152 cm | 640 kg |
| Renault 4 | 365 cm | 150 cm | 660 kg |
| Suzuki Carry | - | 138 cm | 670 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de DAF 600Google op afbeeldingen van de DAF 600
Google op reviews van de DAF 600
DAF 600 Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Daf 600 (1959)
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.