T-65-FHZ
Er rijden momenteel 67 Hyster H5.0FT's rond in Nederland. Deze H5.0FT komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 februari 2023, dus sinds 3 jaren, 3 maanden en 25 dagen. Dit overige voertuig rijdt op lpg en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Hyster H5.0ft rijden er nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2007 en februari 2024. De nieuwwaarde van deze Hyster H5.0ft is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 februari 2023. Het voertuig was toen 9 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Hyster H5.0FT voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hyster H5.0ft | 2013
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Hyster |
| Handelsbenaming | H5.0ft |
| Lengte | 3,40 m |
| Breedte | 1,41 m |
| Hoogte | 2,80 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 77 kW (105 pk) |
| Brandstof | LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 4300cc (4,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 februari 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 3 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 februari 2023. Het voertuig was toen 9 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 7.665 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type H5.0FT | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Hyster H5.0FT voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-65-FHZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-65-FHZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-60-FHZ | New Holland | T7.245 | 05-04-2023 | 3,1 jaar |
| T-62-FHZ | Weidemann | 1160 Special | 05-01-2024 | 2,4 jaar |
| T-63-FHZ | Weidemann | 1260 LP | 19-08-2023 | 2,8 jaar |
| T-64-FHZ | Hyster | 5.0FT | 02-02-2023 | 12,9 jaar |
| T-65-FHB | Toyota | 8FBMT50 | 04-01-2023 | 9,9 jaar |
| T-65-FHD | Ahlmann | Ahlmann | 13-01-2023 | 13,5 jaar |
| T-65-FHF | Massey Ferguson | 5711 | 20-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-65-FHG | Knegt | 404G2 | 17-01-2023 | 3,4 jaar |
| T-65-FHH | John Deere | 6R 215 | 13-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-65-FHK | Weycor | AR380 | 16-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-65-FHL | Deutz-Fahr | 6125C TTV | 24-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-65-FHN | Weidemann | 1160 | 24-01-2023 | 4,9 jaar |
| T-65-FHP | Bombardier Recr.prod.inc. | CAN-am | 27-01-2023 | 3,3 jaar |
| T-65-FHR | Fendt | 210 Vario | 31-01-2023 | 4,7 jaar |
| T-65-FHS | JCB | 403 | 29-09-2023 | 2,7 jaar |
| T-65-FHT | Toyota | Traigo 80 | 27-01-2023 | 12,9 jaar |
| T-65-FHV | Case IH | Maxxum 150 | 24-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-65-FHX | Kubota | F391-eu | 14-03-2023 | 3,2 jaar |
| T-65-FHZ | Hyster | H5.0FT | 02-02-2023 | 12,9 jaar |
| T-66-FHZ | Cfmoto | CForce 450 S | 08-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-67-FHZ | Case IH | Farmall 100C | 27-02-2023 | 3,2 jaar |
| T-68-FHZ | Hyundai | 35B-7A | 15-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-69-FHZ | Cfmoto | Cforce | 31-03-2023 | 3,2 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 340 x 141 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Giant G2700 | 345 cm | 140 cm | - |
| Eurotrac W12 | 349 cm | 137 cm | - |
| Weidemann 1280 | 343 cm | 136 cm | - |
| Eurotrac W12-s | 344 cm | 138 cm | - |
| Wacker Neuson WL25 | 346 cm | 137 cm | - |
| Kubota RT280 | 347 cm | 140 cm | - |
| Giant V452T X-tra | 348 cm | 134 cm | - |
| Linde H35D | 342 cm | 132 cm | - |
| Giant G2500 X-tra HD | 346 cm | 135 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.