T-96-FVS
Er rijden momenteel 214 Giant V5003's rond in Nederland. Deze V5003 komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 december 2023, dus sinds 2 jaren, 5 maanden en 22 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Giant V5003 rijden er nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2011 en juni 2018. De nieuwwaarde van deze Giant V5003 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 december 2023. Het voertuig was toen 8 jaren, 5 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Giant V5003 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Giant V5003 | 2015
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Giant |
| Handelsbenaming | V5003 |
| Lengte | 3,84 m |
| Breedte | 1,60 m |
| Hoogte | 2,44 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 36 kW (49 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2197cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 december 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 5 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 december 2023. Het voertuig was toen 8 jaren, 5 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 3.355 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 4.250 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 2.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,83 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,11 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type 45+ | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 97/68DA*2006/105KA |
Vergeet ook niet alle Giant V5003 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-96-FVS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-96-FVS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-90-FVS | Case IH | Cvx 1170 | 21-11-2023 | 20,9 jaar |
| T-91-FVS | Fendt | 720 Vario | 07-12-2023 | 2,5 jaar |
| T-92-FVS | Merlo | TF33.7-115 | 24-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-93-FVS | Manitou | MT 1840 Easy 75D ST5 S1 | 22-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-94-FVS | Liebherr | L509 | 27-12-2023 | 2,4 jaar |
| T-95-FVS | Manitou | MT 1840 Easy 75D ST5 S1 | 22-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-96-FVB | John Deere | 6090M | 11-04-2024 | 2,1 jaar |
| T-96-FVD | Volvo | L120H | 08-12-2023 | 2,5 jaar |
| T-96-FVF | Fendt | 311 | 06-11-2023 | 28,8 jaar |
| T-96-FVG | New Holland | T4.90F | 30-01-2024 | 2,3 jaar |
| T-96-FVH | Grimme | Rextor 6200 | 03-11-2023 | 2,6 jaar |
| T-96-FVJ | Quaddy | Kodiak | 15-02-2024 | 2,3 jaar |
| T-96-FVK | Solis | 26 Hst 4WD | 20-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-96-FVL | Weidemann | 1280 | 22-02-2024 | 2,3 jaar |
| T-96-FVN | Manitou | Ulm 412 | 19-09-2025 | 0,7 jaar |
| T-96-FVP | John Deere | 6120M | 29-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-96-FVR | Manitou | 19-01-2024 | 2,4 jaar | |
| T-96-FVS | Giant | V5003 | 04-12-2023 | 10,9 jaar |
| T-96-FVV | Massey Ferguson | 7716 | 29-04-2024 | 10 jaar |
| T-96-FVX | Massey Ferguson | 135 | 27-11-2023 | 47,9 jaar |
| T-97-FVS | Wacker Neuson | EW100 | 23-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-98-FVS | Wacker Neuson | EW65 | 30-01-2025 | 1,3 jaar |
| T-99-FVS | Liebherr | LH 22 M Litronic | 05-12-2023 | 2,5 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.