T-45-FDN
Er rijden momenteel 56 Doosan DX140W-7's rond in Nederland. Deze DX140W-7 komt uit het jaar 2026 en is nu 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Doosan Dx140w-7 rijden er nog 36 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2021 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Doosan Dx140w-7 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Doosan DX140W-7 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Doosan Dx140w-7 | 2026
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Doosan |
| Handelsbenaming | Dx140w-7 |
| Lengte | 5,98 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 mei 2026 |
| Leeftijd | 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 16.300 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 20.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 11.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type DX140W-7 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) Stage V | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) Stage V |
Vergeet ook niet alle Doosan DX140W-7 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-45-FDN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-45-FDN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-40-FDN | Renault | 551 | 03-10-2022 | 45,9 jaar |
| T-41-FDN | Giant | G2300 | 17-11-2022 | 3,5 jaar |
| T-42-FDN | Deutz-Fahr | Agroprima 6.16 | 03-10-2022 | 33,9 jaar |
| T-43-FDN | Deutz-Fahr | 5125 | 10-10-2022 | 3,6 jaar |
| T-44-FDN | Doosan | DX140W-7 | 31-12-2022 | 3,4 jaar |
| T-45-FDB | Deutz-Fahr | 5090.4 G | 17-10-2022 | 3,6 jaar |
| T-45-FDD | Quaddy | Kodiak | 26-09-2022 | 3,7 jaar |
| T-45-FDF | Massey Ferguson | 5612 | 16-11-2022 | 9,7 jaar |
| T-45-FDG | Renault | Temis 610 Z | 01-10-2022 | 23,5 jaar |
| T-45-FDJ | Ravo | 540 | 28-08-2023 | 12,7 jaar |
| T-45-FDK | Fendt | Favorit 612 LSA | 28-09-2022 | 33,7 jaar |
| T-45-FDL | Hitachi | ZX155W7-2P | 30-09-2022 | 3,7 jaar |
| T-45-FDN | Doosan | DX140W-7 | 15-05-2026 | Nieuw |
| T-45-FDP | Massey Ferguson | MF 7S.180 | 22-10-2022 | 3,6 jaar |
| T-45-FDR | Fendt | Dieselross F28 | 07-10-2022 | 73,2 jaar |
| T-45-FDS | Massey Ferguson | MF 5S.105 | 11-10-2022 | 3,6 jaar |
| T-45-FDT | JCB | Sitedumper 6T-2ST | 21-10-2022 | 3,6 jaar |
| T-45-FDV | Cfmoto | CForce 450 | 21-10-2022 | 3,6 jaar |
| T-45-FDX | Knegt | 13-01-2023 | 3,4 jaar | |
| T-45-FDZ | Shibaura | SX25 | 26-10-2022 | 3,6 jaar |
| T-46-FDN | Bombardier Recr.prod.inc. | Can AM | 23-01-2026 | 0,3 jaar |
| T-47-FDN | John Deere | 6090M | 11-10-2022 | 3,6 jaar |
| T-48-FDN | New Holland | T7.270 AC | 02-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-49-FDN | Terberg | YT223 | 04-10-2022 | 3,6 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met lengte van 598 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo L90H2 | 597 cm | 254 cm | - |
| Manitou MT 1840 Easy 75D ST5 S1 | 600 cm | 236 cm | - |
| Atlas 140W | 589 cm | 261 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.