T-09-GJH
Er rijden momenteel 44 Atlas 80's rond in Nederland. Deze 80 komt uit het jaar 2000 en is nu 25 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 9 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Atlas 80 rijden er nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2000 en oktober 2022. De nieuwwaarde van deze Atlas 80 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 augustus 2024. Het voertuig was toen 24 jaren, 1 maand en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Atlas 80 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Atlas 80 | 2000
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Atlas |
| Handelsbenaming | 80 |
| Lengte | 5,30 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,70 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 28 kW (38 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2731cc (2,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2000 |
| Leeftijd | 25 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 augustus 2024. Het voertuig was toen 24 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 5.795 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 6.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 3.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 4.100 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type 80 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Atlas 80 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-09-GJH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-09-GJH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-01-GJH | Giant | G2700 | 13-09-2024 | 1,7 jaar |
| T-02-GJH | Schaffer | 5680Z | 19-09-2024 | 1,7 jaar |
| T-03-GJH | Giant | G2700 | 11-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-04-GJH | Fendt | 724 Vario | 26-08-2024 | 1,7 jaar |
| T-05-GJH | Giant | G2700 | 05-09-2024 | 1,7 jaar |
| T-06-GJH | Giant | G2700 | 26-08-2024 | 1,7 jaar |
| T-07-GJH | Giant | G2700 | 22-08-2024 | 1,8 jaar |
| T-08-GJH | Giant | G2700 | 12-09-2024 | 1,7 jaar |
| T-09-GJB | Kubota | ZD1211 | 21-08-2024 | 1,8 jaar |
| T-09-GJD | Massey Ferguson | 1135 | 29-07-2024 | 51,9 jaar |
| T-09-GJF | John Deere | 6100M | 12-08-2024 | 1,8 jaar |
| T-09-GJG | Sherpa | SheRPA300 | 09-08-2024 | 1,8 jaar |
| T-09-GJH | Atlas | 80 | 06-08-2024 | 25,9 jaar |
| T-09-GJJ | Iseki | TM3187 | 09-08-2024 | 1,8 jaar |
| T-09-GJK | Manitou | Mrt 1845 360 75D ST5 S1 | 08-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-09-GJL | John Deere | 6R 215 | 22-08-2024 | 1,8 jaar |
| T-09-GJN | Fendt | 820 Vario | 02-10-2024 | 15,7 jaar |
| T-09-GJP | Kubota | GB200 | 22-08-2024 | 23,9 jaar |
| T-09-GJR | Solis | 26 4WD | 02-09-2024 | 1,7 jaar |
| T-09-GJS | Giant | G1500 | 26-02-2025 | 1,2 jaar |
| T-09-GJT | Manitou | Mrt 2260 | 24-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-09-GJV | Solis | 26 Hst 4WD | 06-09-2024 | 1,7 jaar |
| T-09-GJX | Relly | R1.3E | 03-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-09-GJZ | Cfmoto | CForce 450 | 29-10-2024 | 1,6 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 530 x 205 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Ravo 5 Iseries | 524 cm | 208 cm | - |
| Wacker Neuson EW65 | 538 cm | 212 cm | - |
| Caterpillar 908 | 522 cm | 201 cm | - |
| Ravo 540 | 528 cm | 212 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.