T-75-HLX
Er rijden momenteel 147 Atlas 65's rond in Nederland. Deze 65 komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2026, dus sinds 6 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Atlas Weycor 65E rijden er nog 15 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2003 en december 2025. De nieuwwaarde van deze Atlas Weycor 65E is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 10 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Atlas 65 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Atlas Weycor 65E | 2015
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Atlas |
| Handelsbenaming | Weycor 65E |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 2,88 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 54 kW (73 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2900cc (2,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 10 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 4.755 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 5.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 3.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 3.600 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,98 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type WEYCOR 65E | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 97/68PA*2012/46 |
Vergeet ook niet alle Atlas 65 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-75-HLX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-75-HLX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-71-HLX | Goes | Goes Terrox 1000 | 20-05-2026 | Nieuw |
| T-73-HLX | Massey Ferguson | MF 8S.265 | 20-05-2026 | Nieuw |
| T-75-HLB | Magni | Rth 6,26-d/d/tc | 24-04-2026 | Nieuw |
| T-75-HLF | Fendt | Farmer 2 D | 24-04-2026 | 59,9 jaar |
| T-75-HLH | Valtra | G135 | 30-04-2026 | 2,7 jaar |
| T-75-HLJ | EP | Efl 1603 | 12-05-2026 | Nieuw |
| T-75-HLK | Volvo | L60H | 12-05-2026 | Nieuw |
| T-75-HLL | Fiat | 600 | 06-05-2026 | 54,9 jaar |
| T-75-HLP | Giant | Giant G27 X-tra Hd+ | 20-05-2026 | Nieuw |
| T-75-HLT | Massey Ferguson | MF 5S.125 | 15-05-2026 | 1,3 jaar |
| T-75-HLX | Atlas | 65 | 20-05-2026 | 10,9 jaar |
| T-76-HLX | Fendt | F24LA | 20-05-2026 | 69,9 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 440 x 183 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Yanmar V80 | 446 cm | 176 cm | - |
| Volvo L30GS | 448 cm | 187 cm | - |
| Kramer 5095 | 447 cm | 174 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.