T-92-GKZ
Er rijden momenteel 33 Amac ZM4's rond in Nederland. Deze ZM4 komt uit het jaar 1992 en is nu 33 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 december 2024, dus sinds 1 jaar, 5 maanden en 3 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Amac ZM4 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 december 2024. Het voertuig was toen 32 jaren, 5 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Amac ZM4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Amac ZM4 | 1992
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Amac |
| Handelsbenaming | ZM4 |
| Lengte | 10,83 m |
| Breedte | 3,50 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 232 kW (315 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 11632cc (11,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1992 |
| Leeftijd | 33 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 33 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 december 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 5 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 december 2024. Het voertuig was toen 32 jaren, 5 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 16.500 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,65 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,85 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Amac ZM4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-92-GKZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-92-GKZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-90-GKZ | Norcar | A6226 | 09-11-2024 | 2,9 jaar |
| T-91-GKZ | Lite Trac | LTV3000 | 27-01-2025 | 1,3 jaar |
| T-92-GKB | Case IH | Maxxum 110 | 16-09-2024 | 16,8 jaar |
| T-92-GKD | Claas | Jaguar 870 | 22-09-2024 | 1,7 jaar |
| T-92-GKF | Kymco | MXU 300 | 26-09-2024 | 1,7 jaar |
| T-92-GKG | Giant | G2300 | 12-02-2025 | 1,3 jaar |
| T-92-GKH | John Deere | 3046R | 24-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-92-GKJ | Ahlmann | AZ 95 | 12-12-2024 | 15,9 jaar |
| T-92-GKK | Kramer | 418 | 02-09-2025 | 23,9 jaar |
| T-92-GKL | Polaris | Ranger | 18-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-92-GKN | Manitou | M 30-4 | 18-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-92-GKP | Solis | 26 Hst 4WD | 16-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-92-GKR | Linde | H80T | 11-10-2024 | 13,9 jaar |
| T-92-GKS | Valtra | T145 | 18-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-92-GKT | John Deere | R | 17-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-92-GKV | Eurotrac | Eurotrac W13F | 18-02-2025 | 1,3 jaar |
| T-92-GKX | Linde | E45 | 30-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-92-GKZ | Amac | ZM4 | 23-12-2024 | 33,9 jaar |
| T-93-GKZ | Still | RX 60-35 | 20-02-2026 | 18,5 jaar |
| T-94-GKZ | Iseki | TG6687 | 29-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-95-GKZ | Fendt | 211P Vario | 01-11-2024 | 1,6 jaar |
| T-97-GKZ | Manitou | MT 1840 Easy | 29-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-98-GKZ | New Holland | T5.140 AC | 07-12-2024 | 1,5 jaar |
| T-99-GKZ | Eurotrac | W11 | 30-10-2024 | 1,6 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.