OG-97-BB
Er rijden momenteel 13 Nooteboom CT-53-04D's rond in Nederland. Deze CT-53-04D komt uit het jaar 1999 en is nu 26 jaren, 10 maanden en 10 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze Nooteboom Ct-53-04d afneembare bovenbouw rijden er nog 13 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1999 en maart 2003. De nieuwwaarde van deze Nooteboom Ct-53-04d is helaas onbekend.
Dit voertuig van Nooteboom haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Nooteboom CT-53-04D voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nooteboom Ct-53-04d | 1999
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Nooteboom |
| Handelsbenaming | Ct-53-04d |
| Lengte | 12,65 m |
| Breedte | 2,48 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | afneembare bovenbouw |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 juli 1999 |
| Leeftijd | 26 jaren, 10 maanden en 10 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 25 augustus 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 7.620 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 53.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 53.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 53.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 4 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 9,51 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen voorste dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OG-97-BB | 25-08-2023 | 13:26 | periodieke controle | 25-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OG-97-BB | 12-08-2022 | 16:29 | periodieke controle | 12-08-2023 | Nee |
| OG-97-BB | 6-07-2021 | 16:56 | periodieke controle | 8-07-2022 | Nee |
| OG-97-BB | 15-06-2020 | 16:57 | periodieke controle | 8-07-2021 | Nee |
| OG-97-BB | 8-07-2019 | 16:53 | periodieke controle | 8-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 25-08-2023 | 13:26 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
2019 | |||||
| 8-07-2019 | 16:53 | 320 | 5.*.31 | 1 | Stofhoezen remcilinders ernstig beschadigd |
| 8-07-2019 | 16:53 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
Vergeet ook niet alle Nooteboom CT-53-04D voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OG-97-BB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OG-97-BB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OG-90-BB | Bulthuis | Tsaa 38 | Gesloten opbouw | ? | 28-02-2023 | 26,9 jaar |
| OG-93-BB | Nooteboom | OVB-55-03V | Open wagen | ? | 16-07-1999 | 26,9 jaar |
| OG-95-BB | Contar | B 1236 LC422C | Afneembare bovenbouw | ? | 16-07-1999 | 26,9 jaar |
| OG-96-BB | Nooteboom | CT-26-01 | Afneembare bovenbouw | ? | 16-07-1999 | 26,9 jaar |
| OG-97-BB | Nooteboom | CT-53-04D | Afneembare bovenbouw | ? | 16-07-1999 | 26,9 jaar |
| OG-97-BD | Gofa | TSA26.5GUm | Tankwagen | ? | 20-07-1999 | 26,9 jaar |
| OG-97-BL | Veldhuizen | P 27-3 | Voor vervoer voertuigen | ? | 12-08-1999 | 26,8 jaar |
| OG-97-BP | Bulthuis | Tata 23 | Kipper | ? | 23-08-1999 | 26,8 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.265 x 248 cm een gewicht van ± 7.620 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| D-tec CT-60-05D | 1259 cm | 250 cm | 8.220 kg |
| H.t.f. Hzo 32 | 1275 cm | 255 cm | 8.170 kg |
| D-tec CT-53-04D | 1260 cm | 250 cm | 7.440 kg |
| Groenewegen DRO-14-18 B | 1266 cm | 255 cm | 7.540 kg |
| Gofa Ssa 56 | 1261 cm | 253 cm | 6.920 kg |
| Renders Roc 12.18 | 1263 cm | 255 cm | 8.150 kg |
| Jumbo DO300 | 1272 cm | 255 cm | 8.290 kg |
| Burg Bpdo 12 27 | 1271 cm | 251 cm | 7.590 kg |
| Tracon Trailers To.s 1518 | 1269 cm | 255 cm | 7.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.