OF-73-YF
Er rijden momenteel 64 Netam-fruehauf Oncrk 22 110's rond in Nederland. Deze Oncrk 22 110 komt uit het jaar 1999 en is nu 27 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 januari 2020, dus sinds 6 jaren, 4 maanden en 15 dagen.
Van deze Netam-fruehauf Oncrk 22 110 A open wagen rijden er nog 62 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1994 en april 1999. De nieuwwaarde van deze Netam-fruehauf Oncrk 22 110 A is helaas onbekend.
Dit voertuig van Netam-fruehauf haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Netam-fruehauf Oncrk 22 110 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Netam-fruehauf Oncrk 22 110 A | 1999
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Netam-fruehauf |
| Handelsbenaming | Oncrk 22 110 A |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 1999 |
| Leeftijd | 27 jaren, 1 maand en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 27 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 januari 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 4 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 15 oktober 2021. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 6.360 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 22.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 22.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 22.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 7,05 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 090 cm v. achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OF-73-YF | 15-10-2020 | 15:33 | periodieke controle | 15-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OF-73-YF | 2-10-2019 | 16:13 | periodieke controle | 9-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 15-10-2020 | 15:33 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 15-10-2020 | 15:33 | 330 | 5.*.31 | 1 | Drukreservoirs ondeugdelijk, beschadigd, verroest of lek |
2019 | |||||
| 2-10-2019 | 16:13 | 434 | 5.*.48 | 1 | Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
| 2-10-2019 | 16:13 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Netam-fruehauf Oncrk 22 110 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OF-73-YF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OF-73-YF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OF-70-YF | Jumbo | DO 270 V1 | Gesloten opbouw | ? | 19-04-1999 | 27,1 jaar |
| OF-71-YF | Vogelzang | VO Sd 12 27 | Open wagen | ? | 19-04-1999 | 27,1 jaar |
| OF-73-YD | Nooteboom | Ovb 48 03V | Open wagen | ? | 13-04-1999 | 27,1 jaar |
| OF-73-YF | Netam-fruehauf | Oncrk 22 110 | Open wagen | ? | 19-04-1999 | 27,1 jaar |
| OF-73-YL | Nooteboom | Mco 58 04V | Open wagen | ? | 26-04-1999 | 27,1 jaar |
| OF-77-YF | Vogelzang | Vao 12 27 | Open wagen | ? | 19-04-1999 | 27,1 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 6.360 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kögel SN 24 | 1395 cm | 255 cm | 6.950 kg |
| Stas S300CX | 1097 cm | 255 cm | 6.970 kg |
| Van Der Peet Vlieggewicht | 1231 cm | 255 cm | 6.040 kg |
| Kögel S 24 | 1395 cm | 255 cm | 6.900 kg |
| Groenewegen DRO-14-27 | 1385 cm | 255 cm | 6.980 kg |
| Pacton T3-001 | 1389 cm | 255 cm | 6.940 kg |
| LAG O-3-40 02 | 1351 cm | 254 cm | 6.850 kg |
| Kassbohrer Maxima | 1394 cm | 255 cm | 6.870 kg |
| Magyar Srmagb | 1125 cm | 255 cm | 6.910 kg |
| Schmitz Scs 24-l - 13.62 E B | 1389 cm | 255 cm | 6.650 kg |
| Groenewegen DRO-12-27 | 1386 cm | 255 cm | 6.710 kg |
| Jumbo 45.11 Ccu-16-27 | 1106 cm | 250 cm | 5.780 kg |
| Renders F08FJ3HWsa | 1080 cm | 255 cm | 5.850 kg |
| Schmitz Cargobull Scs 24-l - 13.62 E B | 1389 cm | 255 cm | 6.700 kg |
| Jumbo 45.01 Ccu-16-27 | 1106 cm | 250 cm | 5.960 kg |
| Schwarzmuller K-serie | 906 cm | 255 cm | 6.680 kg |
| Renders 3AFCST08 | 1083 cm | 255 cm | 5.750 kg |
| Pacton Trailers Txl.3 | 1243 cm | 254 cm | 6.080 kg |
| Tracon Trailers TO 3 | 1388 cm | 255 cm | 6.870 kg |
| Kögel S 18 | 1395 cm | 255 cm | 6.800 kg |
| Schmitz Gotha Scf 24 G Euro | 1358 cm | 251 cm | 5.790 kg |
| Gofa Ssa 60 | 1338 cm | 255 cm | 6.810 kg |
| LAG O-3-ti A3 | 1345 cm | 255 cm | 6.820 kg |
| Groenewegen Dro 12 27 | 1396 cm | 251 cm | 6.900 kg |
| Ffb Feldbinder Kip 63.3 | 1348 cm | 255 cm | 6.800 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.