OG-81-BH
Er rijden momenteel 28 Netam-fruehauf Oncr 39-327 A's rond in Nederland. Deze Oncr 39-327 A komt uit het jaar 1999 en is nu 26 jaren en 10 maanden oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze Netam-fruehauf Oncr 39-327 A open wagen rijden er nog 28 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1988 en mei 2000. De nieuwwaarde van deze Netam-fruehauf Oncr 39-327 A is helaas onbekend.
Dit voertuig van Netam-fruehauf haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Netam-fruehauf Oncr 39-327 A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Netam-fruehauf Oncr 39-327 A | 1999
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Netam-fruehauf |
| Handelsbenaming | Oncr 39-327 A |
| Lengte | 13,95 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juli 1999 |
| Leeftijd | 26 jaren en 10 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 5.650 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 39.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 39.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 39.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 8,97 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 090 cm v. voorste achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OG-81-BH | 12-10-2020 | 14:21 | periodieke controle | 12-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OG-81-BH | 9-09-2019 | 10:02 | periodieke controle | 11-10-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 12-10-2020 | 14:21 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
Vergeet ook niet alle Netam-fruehauf Oncr 39-327 A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OG-81-BH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OG-81-BH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OG-80-BH | Jumbo | TO 180.v | Open wagen | ? | 29-07-1999 | 26,8 jaar |
| OG-81-BH | Netam-fruehauf | Oncr 39-327 A | Open wagen | ? | 28-07-1999 | 26,9 jaar |
| OG-81-BJ | GS | Otibk-120-3000 | Achterwaartse kipper | ? | 04-08-1999 | 26,8 jaar |
| OG-81-BS | Burg | BPO 12-27 Ccxgx-00 | Afneembare bovenbouw | ? | 30-08-1999 | 26,8 jaar |
| OG-87-BH | Fruehauf France | TH39CX | Open wagen | ? | 30-07-1999 | 26,8 jaar |
| OG-88-BH | Nooteboom | OVB-48-03V | Open wagen | ? | 17-09-1998 | 27,7 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.395 x 255 cm een gewicht van ± 5.650 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kögel S 18 | 1395 cm | 255 cm | 5.940 kg |
| Van Hool 3B0073 | 1385 cm | 255 cm | 5.770 kg |
| Berger Ltcn | 1401 cm | 255 cm | 5.300 kg |
| Kögel S 24 | 1395 cm | 255 cm | 6.150 kg |
| Kögel SN 24 | 1395 cm | 255 cm | 5.780 kg |
| Van Hool 3B2010 | 1390 cm | 255 cm | 6.140 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.