OL-91-PL
Er rijden momenteel 315 Magyar Srmagb's rond in Nederland. Deze Srmagb komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 3 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 maart 2018, dus sinds 8 jaren en 2 maanden.
Van deze Magyar Srmagb tankwagen rijden er in dezelfde variant (A2) nog 99 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en december 2025. De nieuwwaarde van deze Magyar Srmagb is helaas onbekend.
Dit voertuig van Magyar haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Magyar Srmagb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Magyar Srmagb | 2012
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Magyar |
| Handelsbenaming | Srmagb |
| Lengte | 10,93 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 6 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | tankwagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 3 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 maart 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren en 2 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 6.400 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 40.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 40.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 40.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,98 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant A2 | |
| Uitvoering BD4A0N | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0157*03 | |
| Plaats chassisnummer r. a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OL-91-PL | 6-05-2026 | 13:46 | periodieke controle | 26-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| OL-91-PL | 26-05-2025 | 12:50 | periodieke controle | 26-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| OL-91-PL | 14-05-2024 | 14:21 | periodieke controle | 23-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OL-91-PL | 22-05-2023 | 15:35 | periodieke controle | 23-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OL-91-PL | 11-04-2022 | 15:59 | periodieke controle | 23-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OL-91-PL | 11-05-2021 | 13:47 | periodieke controle | 23-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OL-91-PL | 19-05-2020 | 13:41 | periodieke controle | 23-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OL-91-PL | 17-04-2019 | 09:04 | periodieke controle | 23-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 6-05-2026 | 13:46 | 051 | 5.*.3 | 2 | Hoofdbalk gescheurd |
| 6-05-2026 | 13:46 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 6-05-2026 | 13:46 | 306 | 5.*.31 | 1 | (Kunststof) remleiding geknikt |
| 6-05-2026 | 13:46 | 617 | 5.*.66 | 1 | Koppelinrichting overmatig gesleten |
2025 | |||||
| 26-05-2025 | 12:50 | 540 | 5.*.51 | 1 | Retroreflector ontbreekt |
2024 | |||||
| 14-05-2024 | 14:21 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 14-05-2024 | 14:21 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
2023 | |||||
| 22-05-2023 | 15:35 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 22-05-2023 | 15:35 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
2022 | |||||
| 11-04-2022 | 15:59 | 470 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 11-04-2022 | 15:59 | 053 | 5.*.4 | 2 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 11-04-2022 | 15:59 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2021 | |||||
| 11-05-2021 | 13:47 | 226 | 5.*.28 | 1 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| 11-05-2021 | 13:47 | 540 | 5.*.51 | 2 | Retroreflector ontbreekt |
| 11-05-2021 | 13:47 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2020 | |||||
| 19-05-2020 | 13:41 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 19-05-2020 | 13:41 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 19-05-2020 | 13:41 | 477 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht asymmetrische plaatsing t.o.v. midden |
| 19-05-2020 | 13:41 | 280 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| 19-05-2020 | 13:41 | 053 | 5.*.4 | 9 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 19-05-2020 | 13:41 | 241 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper werkt niet (goed) |
| 19-05-2020 | 13:41 | 590 | 5.*.51 | 2 | (Zij-)markeringslichten ontbreken |
| 19-05-2020 | 13:41 | 540 | 5.*.51 | 2 | Retroreflector ontbreekt |
2019 | |||||
| 17-04-2019 | 09:04 | 590 | 5.*.51 | 2 | (Zij-)markeringslichten ontbreken |
| 17-04-2019 | 09:04 | 430 | 5.*.48 | 3 | Wielafscherming ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Magyar Srmagb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OL-91-PL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OL-91-PL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OL-90-PL | Feldbinder | Eut 57.3 | Tankwagen | ? | 24-02-2012 | 14,3 jaar |
| OL-91-PB | Krone | Geconditioneerd voertuig | ? | 15-03-2012 | 14,2 jaar | |
| OL-91-PG | Krone | Geconditioneerd voertuig | ? | 28-03-2013 | 13,2 jaar | |
| OL-91-PJ | Kögel | S 24 | Huifopbouw | ? | 25-04-2012 | 14,1 jaar |
| OL-91-PL | Magyar | Srmagb | Tankwagen | ? | 28-02-2012 | 14,3 jaar |
| OL-91-PV | Feldbinder | Tsa 33.3 | Tankwagen | ? | 09-03-2012 | 22,3 jaar |
| OL-91-PX | Ffb Feldbinder | EUT | Tankwagen | ? | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| OL-93-PL | Krone | Open wagen | ? | 12-03-2012 | 14,2 jaar | |
| OL-94-PL | Knapen | K100 | Open laadvloer | ? | 28-02-2012 | 14,3 jaar |
| OL-95-PL | System Trailers | PRSH20-tri-sys | Open wagen | ? | 13-03-2012 | 14,2 jaar |
| OL-97-PL | Renders | ROC 16.27 CC | Afneembare bovenbouw | ? | 23-02-2012 | 14,3 jaar |
| OL-98-PL | Renders | ROC 16.27 CC | Afneembare bovenbouw | ? | 23-02-2012 | 14,3 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.093 x 255 cm een gewicht van ± 6.400 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Stas S300CX | 1097 cm | 255 cm | 6.970 kg |
| Groenewegen DRO-10-10 | 1087 cm | 255 cm | 6.850 kg |
| Groenewegen DRO-12-10 B | 1093 cm | 255 cm | 6.660 kg |
| Feldbinder Eut 43 3 | 1100 cm | 255 cm | 5.790 kg |
| Pacton B1-001 | 1086 cm | 255 cm | 6.600 kg |
| Pacton Tbd.122 | 1103 cm | 255 cm | 6.620 kg |
| Pacton T1-001 | 1085 cm | 255 cm | 6.590 kg |
| Fruehauf Oncrs 22-110 A | 1083 cm | 255 cm | 5.970 kg |
| Groenewegen Dro 10 10B | 1092 cm | 252 cm | 6.930 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.