OK-36-FR
Er rijden momenteel 120 Bulthuis TATA12's rond in Nederland. Deze TATA12 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 4 maanden en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Bulthuis Tata12 kipper rijden er nog 120 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1998 en april 2026. De nieuwwaarde van deze Bulthuis Tata12 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Bulthuis haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Bulthuis TATA12 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Bulthuis Tata12 | 2008
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Bulthuis |
| Handelsbenaming | Tata12 |
| Lengte | 9,82 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 januari 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 4 maanden en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 januari 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren, 4 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.620 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 45.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 45.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 45.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 7,21 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OK-36-FR | 14-04-2026 | 14:45 | periodieke controle | 14-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| OK-36-FR | 10-04-2025 | 10:15 | periodieke controle | 10-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| OK-36-FR | 3-04-2024 | 12:57 | periodieke controle | 3-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OK-36-FR | 31-03-2023 | 10:39 | periodieke controle | 31-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OK-36-FR | 30-03-2022 | 13:25 | periodieke controle | 30-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OK-36-FR | 25-03-2021 | 16:06 | periodieke controle | 28-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OK-36-FR | 27-03-2020 | 14:19 | periodieke controle | 28-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OK-36-FR | 27-03-2019 | 14:22 | periodieke controle | 28-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 14-04-2026 | 14:45 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 14-04-2026 | 14:45 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 14-04-2026 | 14:45 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 14-04-2026 | 14:45 | 270 | 5.*.30 | 1 | Draaikrans ondeugdelijk bevestigd of geborgd |
| 14-04-2026 | 14:45 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 14-04-2026 | 14:45 | 051 | 5.*.3 | 1 | Hoofdbalk gescheurd |
2025 | |||||
| 10-04-2025 | 10:15 | 051 | 5.*.3 | 1 | Hoofdbalk gescheurd |
| 10-04-2025 | 10:15 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 10-04-2025 | 10:15 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 10-04-2025 | 10:15 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 10-04-2025 | 10:15 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 3-04-2024 | 12:57 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 3-04-2024 | 12:57 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 3-04-2024 | 12:57 | 351 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet) |
| 3-04-2024 | 12:57 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 3-04-2024 | 12:57 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2023 | |||||
| 31-03-2023 | 10:39 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 31-03-2023 | 10:39 | 351 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet) |
| 31-03-2023 | 10:39 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 31-03-2023 | 10:39 | 051 | 5.*.3 | 1 | Hoofdbalk gescheurd |
2022 | |||||
| 30-03-2022 | 13:25 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 30-03-2022 | 13:25 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 30-03-2022 | 13:25 | 051 | 5.*.3 | 1 | Hoofdbalk gescheurd |
2021 | |||||
| 25-03-2021 | 16:06 | 051 | 5.*.3 | 1 | Hoofdbalk gescheurd |
| 25-03-2021 | 16:06 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2020 | |||||
| 27-03-2020 | 14:19 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 27-03-2020 | 14:19 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 27-03-2020 | 14:19 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 27-03-2020 | 14:19 | 183 | 5.*.18 | 1 | Veerstrop as zit los |
| 27-03-2020 | 14:19 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 27-03-2020 | 14:19 | 051 | 5.*.3 | 1 | Hoofdbalk gescheurd |
2019 | |||||
| 27-03-2019 | 14:22 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 27-03-2019 | 14:22 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 27-03-2019 | 14:22 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 27-03-2019 | 14:22 | 051 | 5.*.3 | 1 | Hoofdbalk gescheurd |
| 27-03-2019 | 14:22 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Bulthuis TATA12 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OK-36-FR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OK-36-FR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OK-30-FR | Benalu | T43NL/multirunner | Asfaltkipper | ? | 05-02-2008 | 18,3 jaar |
| OK-32-FR | Feldbinder | Tsa 38.3 | Tankwagen | ? | 04-01-2008 | 18,4 jaar |
| OK-34-FR | Jumbo | DO 270 SE | Geconditioneerd voertuig | ? | 04-01-2008 | 18,4 jaar |
| OK-35-FR | Bulthuis | TSTA23 | Kipper | ? | 04-01-2008 | 18,4 jaar |
| OK-36-FB | Schmitz | Sko 24 | Gesloten opbouw | ? | 27-02-2008 | 18,3 jaar |
| OK-36-FK | Jumbo | DO 270.6 | Open wagen | ? | 10-01-2008 | 18,4 jaar |
| OK-36-FR | Bulthuis | TATA12 | Kipper | ? | 04-01-2008 | 18,4 jaar |
| OK-36-FS | E.s.v.e. | EA 12-9L | Tankwagen | ? | 12-01-2008 | 18,4 jaar |
| OK-36-FV | Veldhuizen | SDO | Voor vervoer voertuigen | ? | 17-01-2008 | 18,4 jaar |
| OK-36-FX | Veldhuizen | SDO | Voor vervoer voertuigen | ? | 22-02-2008 | 18,3 jaar |
| OK-36-FY | Van Hool | 3B2014 | Open wagen | ? | 26-02-2008 | 18,3 jaar |
| OK-39-FR | Schmitz | Sko 24 | Geconditioneerd voertuig | ? | 04-03-2008 | 18,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.