ON-92-ZT
Er rijden momenteel 311 Broshuis 3AOu's rond in Nederland. Deze 3AOu komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 november 2015, dus sinds 10 jaren, 6 maanden en 1 dag.
Van deze Broshuis 3aou-48/3 open laadvloer rijden er nog 167 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1970 en februari 2026. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3aou-48/3 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 26 november 2015. Het voertuig was toen 4 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3aou-48/3 | 2015
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3aou-48/3 |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open laadvloer |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 november 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 6 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 november 2015. Het voertuig was toen 4 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 1 oktober 2022. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 13.960 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 52.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 52.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 52.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type 3AOU-48/3 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| ON-92-ZT | 14-09-2021 | 14:47 | periodieke controle | 1-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| ON-92-ZT | 4-09-2020 | 14:17 | periodieke controle | 1-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| ON-92-ZT | 1-10-2019 | 09:06 | periodieke controle | 1-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 14-09-2021 | 14:47 | 210 | 5.*.27 | 9 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 14-09-2021 | 14:47 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 14-09-2021 | 14:47 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 4-09-2020 | 14:17 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 1-10-2019 | 09:06 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 1-10-2019 | 09:06 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ON-92-ZT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ON-92-ZT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ON-90-ZT | Groenewegen | DRO-14-18 | Gesloten opbouw | ? | 20-11-2015 | 10,5 jaar |
| ON-92-ZB | Kassbohrer | Multicont | Containercarrier | ? | 26-10-2015 | 11,4 jaar |
| ON-92-ZF | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 23-10-2015 | 10,6 jaar | |
| ON-92-ZG | Krone | Huifopbouw | ? | 29-10-2015 | 10,6 jaar | |
| ON-92-ZH | Krone | Huifopbouw | ? | 28-10-2015 | 10,6 jaar | |
| ON-92-ZJ | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 04-01-2016 | 10,4 jaar | |
| ON-92-ZK | Krone | Huifopbouw | ? | 03-11-2015 | 10,6 jaar | |
| ON-92-ZL | Invepe | Europa | Huifopbouw | ? | 10-11-2015 | 15,7 jaar |
| ON-92-ZN | Krone | Huifopbouw | ? | 25-01-2016 | 10,3 jaar | |
| ON-92-ZP | D-tec | Flexitrailer | Afneembare bovenbouw | ? | 17-11-2015 | 10,5 jaar |
| ON-92-ZR | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 16-11-2015 | 10,5 jaar | |
| ON-92-ZS | Knapen | K100 | Niet nader aangeduid | ? | 30-11-2015 | 10,5 jaar |
| ON-92-ZT | Broshuis | 3AOu | Open laadvloer | ? | 26-11-2015 | 10,9 jaar |
| ON-92-ZV | Kögel | S 24 | Huifopbouw | ? | 02-12-2015 | 10,5 jaar |
| ON-92-ZX | Hertoghs | Huifopbouw | ? | 11-01-2016 | 10,4 jaar | |
| ON-92-ZY | Van ECK | UT-3I | Gecond. zndr temperatuurreg. | ? | 27-11-2015 | 10,5 jaar |
| ON-92-ZZ | Kögel | S 24 | Huifopbouw | ? | 04-01-2016 | 10,4 jaar |
| ON-93-ZT | Spitzer | Tankwagen | ? | 23-11-2015 | 10,5 jaar | |
| ON-94-ZT | Pacton | Tbd.235 | Huifopbouw | ? | 20-11-2015 | 10,5 jaar |
| ON-99-ZT | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 11-02-2016 | 10,3 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 13.960 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nooteboom Mcos-48-03V | 1395 cm | 254 cm | 13.550 kg |
| Nooteboom MCO-48-03V | - | 254 cm | 14.770 kg |
| Nooteboom Mcos-48-03 | 1380 cm | 254 cm | 12.850 kg |
| Stracon Excalibur | 1170 cm | 253 cm | 12.950 kg |
| Frutiger CZ Excalibur | 1167 cm | 255 cm | 12.820 kg |
| Bremat F3.20 | 1224 cm | 255 cm | 13.170 kg |
| Nooteboom OVB-55-03V | 1306 cm | 253 cm | 13.200 kg |
| Floor FLO-17-30H2 | 1028 cm | 250 cm | 12.840 kg |
| Nooteboom MCO-48-03V-l | - | 254 cm | 12.700 kg |
| Nooteboom Mcos-58-04V | - | 254 cm | 14.030 kg |
| Nooteboom Euro-38-02 | 1459 cm | 255 cm | 12.780 kg |
| Faymonville Multimax | 1357 cm | 254 cm | 14.450 kg |
| Koks SP Storage Container 86 | 1294 cm | 254 cm | 14.680 kg |
| Van Hool 3B2021 | 990 cm | 250 cm | 13.570 kg |
| Nooteboom MCO-58-04V | - | 256 cm | 15.070 kg |
| Nooteboom Euro-47-02 | - | 254 cm | 14.980 kg |
| Nooteboom OSD-48-03-l | 1353 cm | 253 cm | 12.840 kg |
| Nooteboom Euro-42-02 | - | 254 cm | 14.500 kg |
| GS OB-120-2000 | 1346 cm | 260 cm | 12.730 kg |
| Kassbohrer Lowbed | 1358 cm | 255 cm | 13.330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.