OL-65-BL
Er rijden momenteel 195 ATM Oka 17-27's rond in Nederland. Deze Oka 17-27 komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 11 maanden en 17 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze ATM Oka 17/27 kipper rijden er nog 195 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en januari 2011. De nieuwwaarde van deze ATM Oka 17/27 is helaas onbekend.
Dit voertuig van ATM haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
ATM Oka 17/27 | 2010
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | ATM |
| Handelsbenaming | Oka 17/27 |
| Lengte | 9,28 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 juni 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 11 maanden en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 6.330 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 44.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 44.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 44.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,70 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk v. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OL-65-BL | 12-01-2021 | 14:57 | periodieke controle | 12-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OL-65-BL | 4-11-2019 | 11:27 | periodieke controle | 4-11-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 12-01-2021 | 14:57 | 051 | 5.*.3 | 3 | Hoofdbalk gescheurd |
| 12-01-2021 | 14:57 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 12-01-2021 | 14:57 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
| 12-01-2021 | 14:57 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OL-65-BL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OL-65-BL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OL-62-BL | Jumbo | DO 270.6 | Open wagen | ? | 08-06-2010 | 16 jaar |
| OL-63-BL | Feldbinder | Tsa 31.3 | Tankwagen | ? | 07-06-2010 | 21,6 jaar |
| OL-64-BL | ATM | Oka 17-27 | Kipper | ? | 08-06-2010 | 16 jaar |
| OL-65-BD | Floor | FLO-18-18K1 | Open wagen | ? | 11-05-2010 | 16 jaar |
| OL-65-BJ | Schmitz | Scs 24-l - 13.62 C E B | Open wagen | ? | 25-06-2010 | 15,9 jaar |
| OL-65-BL | ATM | Oka 17-27 | Kipper | ? | 08-06-2010 | 16 jaar |
| OL-65-BS | Pacton Trailers | Tbd.122 | Gesloten opbouw | ? | 30-06-2010 | 15,9 jaar |
| OL-65-BT | Veldhuizen | SDO | Voor vervoer voertuigen | ? | 16-07-2010 | 15,9 jaar |
| OL-65-BV | Pacton Trailers | Txl.3 | Open wagen | ? | 09-11-2010 | 15,6 jaar |
| OL-65-BX | Schmitz | Scs 24-l - 13.62 E B | Open wagen | ? | 28-07-2010 | 15,8 jaar |
| OL-65-BY | Nooteboom | MCO-48-03V | Open wagen | ? | 22-07-2010 | 15,9 jaar |
| OL-65-BZ | Krone | SD | Geconditioneerd voertuig | ? | 02-08-2010 | 15,8 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.