OK-17-KK
Er rijden momenteel 195 ATM Oka 17-27's rond in Nederland. Deze Oka 17-27 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 april 2008, dus sinds 18 jaren en 28 dagen.
Van deze ATM Oka 17/27 kipper rijden er nog 195 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en januari 2011. De nieuwwaarde van deze ATM Oka 17/27 is helaas onbekend.
Dit voertuig van ATM haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
ATM Oka 17/27 | 2008
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | ATM |
| Handelsbenaming | Oka 17/27 |
| Lengte | 9,03 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 1 maand en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 april 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 25 juni 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 1 maand gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 7.970 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 44.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 44.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 44.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,21 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OK-17-KK | 11-05-2026 | 15:01 | periodieke controle | 25-06-2027 | Ja, bekijk hier. |
| OK-17-KK | 12-05-2025 | 14:15 | periodieke controle | 25-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| OK-17-KK | 25-06-2024 | 14:28 | periodieke controle | 25-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OK-17-KK | 8-05-2023 | 11:55 | periodieke controle | 26-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OK-17-KK | 4-05-2022 | 13:51 | periodieke controle | 26-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OK-17-KK | 19-05-2021 | 16:07 | periodieke controle | 26-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OK-17-KK | 14-05-2021 | 09:23 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| OK-17-KK | 13-05-2020 | 16:14 | periodieke controle | 26-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OK-17-KK | 26-03-2019 | 11:51 | periodieke controle | 26-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 11-05-2026 | 15:01 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 11-05-2026 | 15:01 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 11-05-2026 | 15:01 | 472 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht lichtoppervlak > 25% afgenomen |
2025 | |||||
| 12-05-2025 | 14:15 | 472 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht lichtoppervlak > 25% afgenomen |
2024 | |||||
| 25-06-2024 | 14:28 | 610 | 5.*.65 | 2 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 25-06-2024 | 14:28 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 25-06-2024 | 14:28 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 8-05-2023 | 11:55 | 203 | 5.*.27 | 4 | Band beschadigd |
| 8-05-2023 | 11:55 | 295 | 5.*.31 | 3 | Luchtlekkage reminrichting |
| 8-05-2023 | 11:55 | 353 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
| 8-05-2023 | 11:55 | 431 | 5.*.48 | 2 | Opspatafscherming ontbreekt |
| 8-05-2023 | 11:55 | 545 | 5.*.51 | 2 | Retroreflector (zijkant) niet juist aangebracht |
| 8-05-2023 | 11:55 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 4-05-2022 | 13:51 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 4-05-2022 | 13:51 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
2021 | |||||
| 19-05-2021 | 16:07 | 583 | 5.*.51 | 1 | Stadslicht niet volgens voorschriften |
| 19-05-2021 | 16:07 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 19-05-2021 | 16:07 | 438 | 5.*.49 | 1 | Functieverlies van stootbalk/ -bevestiging |
| 19-05-2021 | 16:07 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 19-05-2021 | 16:07 | 979 | 5.*.48 | 2 | Opspatafscherming niet volgens voorschrift |
| 14-05-2021 | 09:23 | 440 | 5.*.49 | 1 | Stootbalk ondeugdelijk |
| 14-05-2021 | 09:23 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
2020 | |||||
| 13-05-2020 | 16:14 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 13-05-2020 | 16:14 | 480 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 13-05-2020 | 16:14 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 13-05-2020 | 16:14 | 203 | 5.*.27 | 5 | Band beschadigd |
| 13-05-2020 | 16:14 | 321 | 5.*.31 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
2019 | |||||
| 26-03-2019 | 11:51 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
Vergeet ook niet alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OK-17-KK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OK-17-KK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OK-10-KK | Groenewegen | DRO-14-18 B | Open wagen | ? | 26-02-2010 | 16,3 jaar |
| OK-12-KK | Groenewegen | DRO-14-18 B | Open wagen | ? | 30-05-2008 | 18 jaar |
| OK-15-KK | DE Kraker | CF-200 | Open wagen | ? | 05-05-2008 | 18,1 jaar |
| OK-16-KK | Zelfbouw | B1827LK | Kipper | ? | 28-04-2008 | 18,1 jaar |
| OK-17-KB | Nooteboom | OSD-50-04V | Open wagen | ? | 13-05-2008 | 18 jaar |
| OK-17-KG | Pacton | T3-001 | Open wagen | ? | 08-07-2008 | 17,9 jaar |
| OK-17-KK | ATM | Oka 17-27 | Kipper | ? | 24-04-2008 | 18,1 jaar |
| OK-17-KT | Pacton | B3-001 | Open wagen | ? | 07-08-2008 | 17,8 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.