68-MF-VF
Er rijden momenteel 49 Znen ZN125T-e's rond in Nederland. Deze ZN125T-e komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Znen Zn125t-e rijden er in dezelfde variant (BN125) nog 12 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2014 en augustus 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.050 en € 1.649, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 1.207 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Znen Zn125t-e is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Znen ZN125T-e voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Znen Zn125t-e | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Znen |
| Handelsbenaming | Zn125t-e |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 95 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 6 kW (8.2 pk) |
| Continue vermogen | 6.3 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | BN152QMI |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 93 kg |
| Massa rijklaar | 97 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 150 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 247 kg |
| Technische max massa voertuig | 247 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,26 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ZN125T-E | |
| Variant BN125 | |
| Uitvoering 1-ZN125T-E | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*1361*14 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Znen ZN125T-e voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 68-MF-VF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
68-MF-VF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 68-MB-VF | BMW | R 1200 | Onbekend | 07-09-2012 | 19,7 jaar |
| 68-MF-VB | Kawasaki | ER-6F ABS | € 5.490 | 21-05-2015 | 11 jaar |
| 68-MF-VD | Suzuki | GSX-S 1000 | € 13.499 | 22-05-2015 | 11 jaar |
| 68-MF-VF | Znen | ZN125T-e | Onbekend | 19-05-2015 | 11 jaar |
| 68-MF-VG | Yamaha | FZ 8 | Onbekend | 01-07-2015 | 15,8 jaar |
| 68-MF-VH | Honda | AFS110CSf | € 1.990 | 27-05-2015 | 11 jaar |
| 68-MF-VJ | KTM | 1290 Superduke R | € 17.952 | 28-05-2015 | 11 jaar |
| 68-MF-VL | Harley-Davidson | Softail | Onbekend | 26-05-2015 | 12,9 jaar |
| 68-MF-VN | BMW | R 1200 | € 22.704 | 10-12-2015 | 10,5 jaar |
| 68-MF-VP | Harley-Davidson | Iron 883 | € 10.880 | 23-06-2015 | 10,9 jaar |
| 68-MF-VR | Harley-Davidson | Flhx | Onbekend | 28-05-2015 | 14,9 jaar |
| 68-MF-VT | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 29-02-2016 | 19,1 jaar |
| 68-MF-VV | Kawasaki | Z300 ABS | € 4.066 | 04-06-2015 | 11 jaar |
| 68-MF-VX | Harley-Davidson | Road Glide Special | € 30.300 | 06-06-2015 | 11 jaar |
| 68-MF-VZ | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 13-06-2015 | 18,3 jaar |
| 68-MG-VF | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 14-04-2017 | 26,3 jaar |
| 68-MH-VF | Kawasaki | Ninja 650 | € 7.999 | 05-07-2017 | 8,9 jaar |
| 68-MJ-VF | Honda | Vtx 1300R | Onbekend | 13-05-2019 | 21,3 jaar |
| 68-MK-VF | Ducati | A1 | Onbekend | 20-07-2019 | 23,1 jaar |
| 68-ML-VF | Suzuki | GSX-S 1000 | € 14.499 | 30-05-2020 | 10,2 jaar |
| 68-MN-VF | Honda | ADV750 | € 13.698 | 31-03-2021 | 6 jaar |
| 68-MP-VF | Aprilia | Tuono | € 15.540 | 05-03-2022 | 5,9 jaar |
| 68-MR-VF | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 37.698 | 05-08-2022 | 8,2 jaar |
| 68-MS-VF | Ducati | XDiavel | € 26.690 | 31-05-2023 | 9,9 jaar |
| 68-MT-VF | Kawasaki | Z 900 | € 12.299 | 21-03-2024 | 2,2 jaar |
| 68-MV-VF | Beta | € 11.266 | 28-01-2025 | 1,3 jaar | |
| 68-MX-VF | BMW | R 1300 | € 23.889 | 18-06-2025 | 2,2 jaar |
| 68-MZ-VF | KTM | 450 Rally | € 45.982 | 26-03-2026 | 0,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.