02-MD-RJ
Er rijden momenteel 293 Yamaha YZF R125's rond in Nederland. Deze YZF R125 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 11 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Yzf - R 125 rijden er in dezelfde variant (I) nog 168 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2008 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.929 en € 7.402, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 4.779 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Yzf - R 125 bedraagt € 4.399 incl. BTW en BPM, deze Yamaha Yzf - R 125 is daardoor € 380 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Yamaha YZF R125 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Yzf - R 125 | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Yzf - R 125 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 120 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 4.399 |
| Bruto BPM | € 436 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 11 kW (15 pk) |
| Continue vermogen | 11 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | E3A4E |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 mei 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 129 kg |
| Massa rijklaar | 138 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 185 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 323 kg |
| Technische max massa voertuig | 323 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,36 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RE06 | |
| Variant I | |
| Uitvoering I | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0248*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF R125 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 02-MD-RJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
02-MD-RJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 02-MD-RB | BMW | R 1200 | Onbekend | 20-11-2013 | 15,8 jaar |
| 02-MD-RD | Harley-Davidson | Fat Boy | € 24.195 | 09-11-2013 | 12,6 jaar |
| 02-MD-RF | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 29-10-2013 | 21,3 jaar |
| 02-MD-RH | Ducati | Multistrada 1200 | € 22.590 | 16-11-2013 | 12,5 jaar |
| 02-MD-RJ | Yamaha | YZF R125 | € 4.399 | 21-05-2015 | 11 jaar |
| 02-MD-RK | BMW | R 1200 | Onbekend | 16-11-2013 | 15,6 jaar |
| 02-MD-RL | Honda | JC32 | Onbekend | 13-12-2013 | 24,2 jaar |
| 02-MD-RN | Yamaha | RN12 | Onbekend | 05-12-2013 | 20,4 jaar |
| 02-MD-RP | KTM | 300 EXC | € 10.410 | 06-12-2013 | 12,5 jaar |
| 02-MD-RR | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 20-03-2014 | 17,1 jaar |
| 02-MD-RS | Yamaha | MT 09 | € 7.621 | 11-12-2013 | 12,5 jaar |
| 02-MD-RT | Ducati | Monster 696 | Onbekend | 31-07-2014 | 17,8 jaar |
| 02-MD-RX | Yamaha | MT 03 | Onbekend | 24-01-2014 | 18,9 jaar |
| 02-MD-RZ | BMW | R 1200 | € 21.368 | 01-03-2014 | 12,2 jaar |
| 02-MF-RJ | Yamaha | FZ 8 | € 10.299 | 04-04-2015 | 11,2 jaar |
| 02-MG-RJ | Honda | CBR500RA | € 7.199 | 12-05-2016 | 10 jaar |
| 02-MH-RJ | TBD | The Black Douglas | Onbekend | 17-05-2017 | 9,7 jaar |
| 02-MJ-RJ | BMW | R 1200 | Onbekend | 26-01-2019 | 11,3 jaar |
| 02-ML-RJ | Honda | NC750SD | € 9.299 | 31-03-2020 | 6,2 jaar |
| 02-MN-RJ | Kawasaki | Ninja 650 | € 7.689 | 15-05-2021 | 9,3 jaar |
| 02-MR-RJ | Honda | CBF125M | € 2.900 | 02-07-2022 | 3,9 jaar |
| 02-MS-RJ | Honda | CB750A | € 8.450 | 20-04-2023 | 3,1 jaar |
| 02-MT-RJ | BMW | F 900 | € 10.986 | 02-02-2024 | 3,5 jaar |
| 02-MV-RJ | Kawasaki | Versys 650 | € 8.899 | 23-08-2024 | 1,8 jaar |
| 02-MX-RJ | Aprilia | Tuareg | € 13.399 | 21-05-2025 | 1 jaar |
| 02-MZ-RJ | Beta | € 11.393 | 02-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 4.779 en/of een gewicht van ± 129 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Aprilia SR Gt 200 | € 4.700 | 192 cm | 77 cm | 140 kg |
| KTM 125 Duke | € 4.500 | 203 cm | 84 cm | 130 kg |
| Honda SH150AD | € 4.400 | 209 cm | 73 cm | 130 kg |
| Gilera Runner | € 4.500 | 183 cm | 74 cm | 120 kg |
| Gilera M24 | € 4.500 | 190 cm | 75 cm | 130 kg |
| Gilera M46 | € 4.300 | 189 cm | 75 cm | 140 kg |
| Honda CRF250L | € 4.900 | 220 cm | 82 cm | 140 kg |
| Piaggio Sprint | € 4.800 | 187 cm | 74 cm | 120 kg |
| Piaggio Vespa Primavera | € 4.800 | 187 cm | 74 cm | 120 kg |
| Kawasaki Z 125 | € 5.100 | 194 cm | 74 cm | 140 kg |
| Honda CBF125NA | € 4.900 | 202 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM 200 Duke | € 4.900 | 203 cm | 84 cm | 130 kg |
| Suzuki GSX-S 125 | € 4.900 | 200 cm | 75 cm | 130 kg |
| Aprilia SX 125 | € 4.600 | 208 cm | 82 cm | 130 kg |
| Aprilia SR GT 125 | € 4.300 | 192 cm | 77 cm | 140 kg |
| Honda NSR 250 | € 5.200 | - | - | 140 kg |
| Aprilia RS4 125 | € 5.000 | 199 cm | 76 cm | 140 kg |
| Piaggio Vespa GTS | € 5.300 | 195 cm | 76 cm | 140 kg |
| Honda SH125AD | € 5.100 | 209 cm | 73 cm | 130 kg |
| Derbi GPR | € 5.000 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.