07-MBJ-5
Er rijden momenteel 2.346 Yamaha YZF R1's rond in Nederland. Deze YZF R1 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 mei 2026, dus sinds 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Yamaha Yzf-r1 rijden er nog 1.126 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1998 en augustus 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.170 en € 21.798, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 18.428 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Yzf-r1 bedraagt € 11.022 incl. BTW en BPM, deze Yamaha Yzf-r1 is daardoor € 7.406 goedkoper dan gemiddeld.
Dit racemonster van Yamaha gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 285 km/uur. Daardoor behoort deze Yamaha Yzf-r1 tot de snelste 1.2% motoren van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 april 2026. Het voertuig was toen 11 jaren oud.
Bekijk ook alle Yamaha YZF R1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Yzf-r1 | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Yzf-r1 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 285 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 285 km | |
| Nieuwprijs | € 11.022 |
| Bruto BPM | € 1.342 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 april 2026. Het voertuig was toen 11 jaren oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 192 kg |
| Massa rijklaar | 199 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 188 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 387 kg |
| Technische max massa voertuig | 387 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RN32 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF R1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 07-MBJ-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
07-MBJ-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 07-MBB-5 | BMW | R 1250 | € 21.403 | 28-03-2026 | 5,2 jaar |
| 07-MBD-5 | Honda | CMX1100A | € 13.750 | 07-04-2026 | Nieuw |
| 07-MBF-5 | Aprilia | SR Gt 200 | € 4.850 | 14-04-2026 | Nieuw |
| 07-MBG-5 | Royal Enfield | Himalayan | € 5.686 | 14-04-2026 | 4,2 jaar |
| 07-MBH-5 | Honda | Vtr 1000SP-1 | Onbekend | 20-04-2026 | 23,9 jaar |
| 07-MBJ-1 | BMW | F 800 | € 15.569 | 02-05-2026 | Nieuw |
| 07-MBJ-2 | Cfmoto | 675SR-r | € 8.999 | 29-04-2026 | Nieuw |
| 07-MBJ-3 | Yamaha | XP 560 | € 14.798 | 28-04-2026 | Nieuw |
| 07-MBJ-4 | Honda | ADV750 | € 15.535 | 23-04-2026 | 1 jaar |
| 07-MBJ-5 | Yamaha | YZF R1 | € 11.022 | 24-04-2026 | 11,1 jaar |
| 07-MBJ-6 | Ducati | Panigale V4 SP2 | € 49.570 | 29-04-2026 | Nieuw |
| 07-MBJ-7 | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 24-04-2026 | 27,9 jaar |
| 07-MBJ-8 | Yamaha | MTN690 | € 8.898 | 02-05-2026 | Nieuw |
| 07-MBJ-9 | Kawasaki | Vulcan S | € 9.399 | 08-05-2026 | Nieuw |
| 07-MBK-5 | Honda | CMX1100D | € 12.600 | 01-05-2026 | 3,9 jaar |
| 07-MBL-5 | BMW | R 1300 RT | € 26.829 | 07-05-2026 | 0,9 jaar |
| 07-MBN-5 | Yamaha | Tracer 9 | € 13.492 | 12-05-2026 | 2,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 18.428 en/of een gewicht van ± 192 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 17.700 | 221 cm | 94 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | € 18.800 | 218 cm | 114 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RR | € 17.000 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 18.500 | 217 cm | 79 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Super Duke R | € 19.300 | 218 cm | 82 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger 900 Gt PRO | € 17.800 | 231 cm | 93 cm | 210 kg |
| Ducati Streetfighter | € 18.800 | 212 cm | 87 cm | 200 kg |
| KTM 890 Adventure | € 17.100 | 225 cm | 89 cm | 210 kg |
| BMW R NineT | € 17.200 | 209 cm | 87 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 18.100 | 257 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| Ducati Monster 1200 | € 18.800 | 218 cm | 85 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger 900 Rally PRO | € 18.600 | 227 cm | 94 cm | 200 kg |
| Aprilia Tuono | € 17.400 | 207 cm | 81 cm | 200 kg |
| Ducati 1098 | € 19.600 | 210 cm | 73 cm | 190 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 17.300 | 220 cm | 99 cm | 210 kg |
| Ducati 899 Panigale | € 17.900 | 205 cm | 73 cm | 180 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 19.000 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 18.600 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
| Aprilia RK | € 18.700 | - | - | 190 kg |
| Ducati Supersport | € 17.600 | 214 cm | 100 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RS | € 19.900 | 209 cm | 79 cm | 190 kg |
| Triumph Speed Triple RS | € 17.800 | 208 cm | 78 cm | 200 kg |
| Ducati Hypermotard 950 | € 19.000 | 215 cm | 90 cm | 200 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 18.500 | 206 cm | 88 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Yamaha YZF R1Google op afbeeldingen van de Yamaha YZF R1
Google op reviews van de Yamaha YZF R1
Motoplus.nl
YZF R1
YZF R1M
Motor.nl
Yamaha bereidt geïntegreerde airbag voor op YZF-R1
Marathonmotor Yamaha YZF-R1: te mooi om mee door te rijden
Evolutie Yamaha R1: van YZF-R1 tot R1M
Racertest Ten Kate Racing SBK Yamaha YZF-R1
Yamaha registreert ook YZF-R9. En R15, R20, R25...
Dit zijn de 2020 Yamaha YZF-R1M en YZF-R1!
Yamaha's Suzuka 8H-winnende YZF-R1M
Je kunt de Yamaha YZF-R1M nu online bestellen
Yamaha YZF-R1 voor Jan Modaal
Compleet nieuw: de Yamaha YZF-R1
2012 Yamaha YZF-R1 gepresenteerd
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.