MR-24-NF
Er rijden momenteel 449 Yamaha YZF 750's rond in Nederland. Deze YZF 750 komt uit het jaar 1993 en is nu 33 jaren, 1 maand en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 juli 1998, dus sinds 27 jaren, 10 maanden en 4 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Yamaha YZF 750 R rijden er nog 449 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1993 en november 2007. De nieuwwaarde van deze Yamaha YZF 750 R is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Yamaha YZF 750 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha YZF 750 R | 1993
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | YZF 750 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.303 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 749cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 april 1993 |
| Leeftijd | 33 jaren, 1 maand en 22 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 33 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 juli 1998 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 jaren, 10 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 210 kg |
| Massa rijklaar | 217 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 1993 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF 750 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MR-24-NF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MR-24-NF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MR-20-NF | Yamaha | XV 750 | Onbekend | 10-04-1993 | 33,2 jaar |
| MR-21-NF | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 09-04-1993 | 33,2 jaar |
| MR-22-NF | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 09-04-1993 | 33,2 jaar |
| MR-24-NB | Yamaha | XV 535 | Onbekend | 23-04-1993 | 39,3 jaar |
| MR-24-ND | Ducati | 900 SS | Onbekend | 14-01-1994 | 32,4 jaar |
| MR-24-NF | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 09-04-1993 | 33,2 jaar |
| MR-24-NG | Laverda | 500 | Onbekend | 24-03-1998 | 48 jaar |
| MR-24-NK | EZS | Egl 12 | Onbekend | 13-04-1993 | 38,9 jaar |
| MR-24-NN | Yamaha | XV 535 | Onbekend | 20-04-1993 | 33,1 jaar |
| MR-24-NR | Harley-Davidson | Flstc Heritage Classic | Onbekend | 16-04-1993 | 33,1 jaar |
| MR-24-NS | Kawasaki | ZZ-R 600 | Onbekend | 04-07-1994 | 31,9 jaar |
| MR-24-NT | Husqvarna | 610 TE | Onbekend | 09-06-1993 | 33 jaar |
| MR-24-NV | Yamaha | FZR 600 | Onbekend | 22-04-1993 | 33,1 jaar |
| MR-24-NX | Suzuki | GSX 600 | Onbekend | 28-04-1993 | 33,1 jaar |
| MR-24-NY | Honda | VT 800 CJ | Onbekend | 27-04-1993 | 38,3 jaar |
| MR-24-NZ | Suzuki | VS 1400 | Onbekend | 02-07-1993 | 39,3 jaar |
| MR-25-NF | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 17-04-1993 | 33,1 jaar |
| MR-26-NF | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 09-04-1993 | 33,2 jaar |
| MR-27-NF | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 09-04-1993 | 33,2 jaar |
| MR-29-NF | Yamaha | SR 500 | Onbekend | 10-04-1993 | 33,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.