MT-SF-25
Er rijden momenteel 1.501 Yamaha YZF 600R's rond in Nederland. Deze YZF 600R komt uit het jaar 1998 en is nu 28 jaren, 4 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 augustus 2018, dus sinds 7 jaren, 9 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Yzf 600 R rijden er nog 1.501 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1995 en maart 2007. De nieuwwaarde van deze Yamaha Yzf 600 R is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 september 2008. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha YZF 600R voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Yzf 600 R | 1998
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Yzf 600 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.139 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 599cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 januari 1998 |
| Leeftijd | 28 jaren, 4 maanden en 16 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 augustus 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 9 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 september 2008. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 220 kg |
| Massa rijklaar | 227 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2010 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF 600R voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-SF-25 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-SF-25
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-SF-20 | Yamaha | FJR1300A | Onbekend | 31-10-2008 | 23,2 jaar |
| MT-SF-21 | HM | HF 450 | Onbekend | 27-09-2008 | 17,7 jaar |
| MT-SF-22 | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 24-09-2008 | 21,3 jaar |
| MT-SF-23 | Yamaha | TDM 850 | Onbekend | 18-09-2008 | 23,8 jaar |
| MT-SF-24 | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 18-09-2008 | 18,9 jaar |
| MT-SF-25 | Yamaha | YZF 600R | Onbekend | 23-09-2008 | 28,4 jaar |
| MT-SF-26 | BMW | R 1150 | Onbekend | 13-11-2008 | 24,3 jaar |
| MT-SF-27 | Harley-Davidson | Flhxi | Onbekend | 22-09-2008 | 20,2 jaar |
| MT-SF-28 | Ducati | 1098 | Onbekend | 21-03-2009 | 17,2 jaar |
| MT-SF-29 | Honda | CBR600 F | Onbekend | 18-09-2008 | 30 jaar |
| MT-SG-25 | Harley-Davidson | V-rod | Onbekend | 19-09-2008 | 18,2 jaar |
| MT-SL-25 | Piaggio | M45 | Onbekend | 04-11-2009 | 16,6 jaar |
| MT-SP-25 | Harley-Davidson | FLH | Onbekend | 27-03-2009 | 22,8 jaar |
| MT-SV-25 | BMW | R 1200 | Onbekend | 17-10-2008 | 17,6 jaar |
| MT-SZ-25 | Kreidler | RS | Onbekend | 07-10-2008 | 45,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 220 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 100 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 219 cm | 91 cm | 240 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW R 1250 | 221 cm | 90 cm | 240 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 240 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 94 cm | 220 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| BMW F 900 | 231 cm | 94 cm | 240 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VT1100C | - | - | 220 kg |
| Honda Fireblade | - | - | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.