MR-GJ-96
Er rijden momenteel 1.501 Yamaha YZF 600R's rond in Nederland. Deze YZF 600R komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 september 2025, dus sinds 8 maanden en 21 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Yamaha Yzf 600 R rijden er nog 1.501 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1995 en maart 2007. De nieuwwaarde van deze Yamaha Yzf 600 R is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 oktober 2006. Het voertuig was toen 5 jaren, 6 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha YZF 600R voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Yzf 600 R | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Yzf 600 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.086 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 599cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 maart 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 1 maand en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 oktober 2006. Het voertuig was toen 5 jaren, 6 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 210 kg |
| Massa rijklaar | 217 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF 600R voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MR-GJ-96 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MR-GJ-96
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MR-GB-96 | BMW | R 1100 | Onbekend | 23-11-2007 | 30,2 jaar |
| MR-GD-96 | Honda | RC 46 | Onbekend | 21-10-2006 | 24,4 jaar |
| MR-GF-96 | Honda | CBF1000A | Onbekend | 20-10-2006 | 19,6 jaar |
| MR-GJ-90 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 25-10-2006 | 19,6 jaar |
| MR-GJ-91 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 28-10-2006 | 19,6 jaar |
| MR-GJ-92 | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 28-10-2006 | 19,6 jaar |
| MR-GJ-94 | Yamaha | GTS 1000 | Onbekend | 28-10-2006 | 31,2 jaar |
| MR-GJ-96 | Yamaha | YZF 600R | Onbekend | 27-10-2006 | 25,2 jaar |
| MR-GJ-97 | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-11-2006 | 19,6 jaar |
| MR-GJ-98 | BMW | R 1200 | Onbekend | 25-10-2006 | 19,6 jaar |
| MR-GJ-99 | BMW | R 1200 | Onbekend | 26-10-2006 | 19,6 jaar |
| MR-GL-96 | Hyosung | Comet | Onbekend | 07-11-2006 | 19,6 jaar |
| MR-GN-96 | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 02-11-2006 | 19,6 jaar |
| MR-GR-96 | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 07-11-2006 | 19,6 jaar |
| MR-GS-96 | BMW | R 1200 | Onbekend | 09-11-2006 | 19,6 jaar |
| MR-GT-96 | Harley-Davidson | XL1 | Onbekend | 06-11-2006 | 25,7 jaar |
| MR-GX-96 | Suzuki | AN 400 | Onbekend | 18-11-2006 | 19,5 jaar |
| MR-GZ-96 | Honda | CBF1000A | Onbekend | 22-11-2006 | 19,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 210 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VT1100C | - | - | 220 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 230 kg |
| Honda Fireblade | - | - | 210 kg |
| Kawasaki Vulcan S | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Suzuki GSF 600 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.