54-MP-KF
Er rijden momenteel 1.033 Yamaha XP 560's rond in Nederland. Deze XP 560 komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 10 maanden en 9 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP560D rijden er in dezelfde variant (B) nog 829 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2019 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.810 en € 19.411, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.409 uitkomt. De nieuwwaarde van deze XP560D bedraagt € 14.599 incl. BTW en BPM, deze Yamaha XP560D is daardoor € 810 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Yamaha geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 165 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Yamaha XP560D tot de 22.6% traagste motoren.
Bekijk ook alle Yamaha XP 560 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP560D | 2021
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP560D |
| Lengte | 2,20 m |
| Breedte | 0,77 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 165 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 14.599 |
| Bruto BPM | € 1.836 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Continue vermogen | 35 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J420E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 562cc (0,6 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 juli 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 10 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 213 kg |
| Massa rijklaar | 220 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ18 | |
| Variant B | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*00660*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2018/295 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 560 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 54-MP-KF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
54-MP-KF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 54-MD-KF | Kawasaki | Z1000 ABS | € 9.549 | 22-06-2013 | 12,9 jaar |
| 54-MF-KF | BMW | R 1200 | Onbekend | 22-10-2014 | 16,3 jaar |
| 54-MG-KF | Suzuki | GSR 750 | € 8.999 | 18-03-2016 | 10,2 jaar |
| 54-MH-KF | Yamaha | MT 07 | Onbekend | 27-04-2017 | 12,1 jaar |
| 54-MJ-KF | Suzuki | DL650A | Onbekend | 22-02-2020 | 14 jaar |
| 54-MK-KF | BMW | R 1250 | € 27.524 | 28-02-2019 | 7,3 jaar |
| 54-ML-KF | Honda | NSS300A | € 6.999 | 10-01-2020 | 6,4 jaar |
| 54-MN-KF | BMW | F 800 | € 11.250 | 10-11-2020 | 16,3 jaar |
| 54-MP-KB | Aprilia | RR | Onbekend | 13-07-2021 | 20,1 jaar |
| 54-MP-KD | Piaggio | SKR 125 | Onbekend | 14-07-2021 | 31,9 jaar |
| 54-MP-KF | Yamaha | XP 560 | € 14.599 | 22-07-2021 | 4,9 jaar |
| 54-MP-KG | Harley-Davidson | Cvo Street Glide | € 47.495 | 23-07-2021 | 4,9 jaar |
| 54-MP-KH | Yamaha | MT 09 | € 9.498 | 21-08-2021 | 11 jaar |
| 54-MP-KJ | Kawasaki | ER - 6 N | € 6.897 | 11-09-2021 | 16,1 jaar |
| 54-MP-KK | Honda | MSX125A | € 4.099 | 21-07-2021 | 4,9 jaar |
| 54-MP-KL | Piaggio | Vespa GTS | € 6.399 | 04-08-2021 | 4,8 jaar |
| 54-MP-KN | Suzuki | UH 200 | € 4.999 | 22-07-2021 | 4,9 jaar |
| 54-MP-KP | KTM | 1290 Super Adventure | € 21.400 | 29-07-2021 | 4,8 jaar |
| 54-MP-KR | Yamaha | TZR 250 | Onbekend | 30-07-2021 | 39,1 jaar |
| 54-MP-KS | Triumph | Trident | € 8.695 | 27-07-2021 | 4,8 jaar |
| 54-MP-KT | Honda | CBF125M | € 2.899 | 28-07-2021 | 4,8 jaar |
| 54-MP-KV | Honda | CBF1000FA | € 12.249 | 26-07-2021 | 16,2 jaar |
| 54-MP-KX | BMW | R 1200 | Onbekend | 27-07-2021 | 17,1 jaar |
| 54-MP-KZ | Yamaha | CZD 300 | € 6.698 | 29-07-2021 | 4,8 jaar |
| 54-MR-KF | Ducati | Streetfighter | € 14.385 | 02-07-2022 | 13,4 jaar |
| 54-MS-KF | Yamaha | MTT890 | € 13.099 | 14-03-2023 | 3,2 jaar |
| 54-MT-KF | Yamaha | MTN320 | € 6.899 | 07-10-2023 | 2,6 jaar |
| 54-MV-KF | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 27-07-2024 | 20,2 jaar |
| 54-MX-KF | Honda | NC750XD | € 8.397 | 29-03-2025 | 9,1 jaar |
| 54-MZ-KF | Kymco | New Agility City 125, Agility 16+ 125 | € 3.049 | 14-10-2025 | 0,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.409 en/of een afmeting van 220 x 77 cm en/of een gewicht van ± 213 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 15.900 | 221 cm | 92 cm | 230 kg |
| Honda ADV750 | € 14.800 | 222 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda CBR1000RR | € 15.900 | 203 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW F 900 | € 15.600 | 216 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.800 | 214 cm | 84 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger | € 14.400 | 211 cm | 84 cm | 230 kg |
| BMW F 800 | € 15.000 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| Kawasaki Ninja 1000SX | € 16.000 | 210 cm | 83 cm | 230 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.500 | 225 cm | 96 cm | 230 kg |
| KTM 1190 Adventure | € 16.700 | 226 cm | 89 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda CRF1000D | € 16.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW R NineT | € 16.300 | 218 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW F 850 | € 16.200 | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.400 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
| KTM 790 Adventure | € 15.200 | 225 cm | 89 cm | 200 kg |
| BMW F 750 | € 14.100 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda VFR800A | € 14.500 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.800 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| KTM 890 Adventure | € 15.900 | 222 cm | 89 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.700 | 210 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda CB1000RA | € 15.000 | 212 cm | 79 cm | 230 kg |
| BMW K 1200 | € 16.200 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.