53-MZ-VJ
Er rijden momenteel 1.033 Yamaha XP 560's rond in Nederland. Deze XP 560 komt uit het jaar 2026 en is nu 2 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP560 rijden er in dezelfde variant (A) nog 200 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2020 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.406 en € 15.497, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.471 uitkomt. De nieuwwaarde van deze XP560 bedraagt € 14.798 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha XP560 € 1.327 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Yamaha geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 165 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Yamaha XP560 tot de 22.6% traagste motoren.
Bekijk ook alle Yamaha XP 560 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP560 | 2026
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP560 |
| Lengte | 2,20 m |
| Breedte | 0,78 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 165 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 14.798 |
| Bruto BPM | € 1.863 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Continue vermogen | 35 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J421E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 562cc (0,6 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 maart 2026 |
| Leeftijd | 2 maanden en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 212 kg |
| Massa rijklaar | 219 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ21 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*02313*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2023/2724 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 560 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 53-MZ-VJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
53-MZ-VJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 53-MB-VJ | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 23-11-2012 | 19,1 jaar |
| 53-MD-VJ | Honda | CB 500 | Onbekend | 21-03-2014 | 25,1 jaar |
| 53-MF-VJ | Yamaha | TDM 900 | Onbekend | 20-06-2015 | 17,8 jaar |
| 53-MG-VJ | Triumph | Bonneville T 120 | € 12.900 | 08-07-2016 | 9,9 jaar |
| 53-MH-VJ | Husqvarna | TE 300 | € 10.930 | 07-07-2017 | 8,9 jaar |
| 53-MJ-VJ | KTM | 990 Superduke | Onbekend | 05-07-2018 | 15,7 jaar |
| 53-MK-VJ | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 14-06-2019 | 7 jaar |
| 53-ML-VJ | Triumph | Speed Triple | € 13.390 | 11-07-2020 | 12,8 jaar |
| 53-MN-VJ | Harley-Davidson | Fxdb | € 16.599 | 01-04-2021 | 11,4 jaar |
| 53-MP-VJ | Moto Guzzi | V 85 TT | € 13.694 | 10-12-2021 | 7 jaar |
| 53-MR-VJ | Suzuki | DL650A | € 8.164 | 13-08-2022 | 9,7 jaar |
| 53-MS-VJ | Honda | CB750A | € 8.450 | 26-05-2023 | 3 jaar |
| 53-MT-VJ | Yamaha | MTM890 | € 12.698 | 21-03-2024 | 2,2 jaar |
| 53-MV-VJ | Yamaha | XP 560 | € 14.599 | 01-05-2025 | 2,9 jaar |
| 53-MX-VJ | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 20-06-2025 | 0,9 jaar |
| 53-MZ-VB | Ducati | Scrambler | € 11.560 | 19-03-2026 | 0,2 jaar |
| 53-MZ-VD | BMW | F 850 | € 14.989 | 03-03-2026 | 7,2 jaar |
| 53-MZ-VF | Cfmoto | 450MT | € 7.399 | 21-03-2026 | 0,2 jaar |
| 53-MZ-VG | Harley-Davidson | Street Glide | € 44.245 | 09-03-2026 | 0,2 jaar |
| 53-MZ-VH | Honda | CB 1000 | € 11.450 | 06-03-2026 | 0,2 jaar |
| 53-MZ-VJ | Yamaha | XP 560 | € 14.798 | 11-03-2026 | 0,2 jaar |
| 53-MZ-VK | Ducati | Diavel | € 21.788 | 05-03-2026 | 11,4 jaar |
| 53-MZ-VL | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.499 | 11-03-2026 | 0,2 jaar |
| 53-MZ-VN | Yamaha | MTT690 | € 13.198 | 11-03-2026 | 0,2 jaar |
| 53-MZ-VP | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 14-03-2026 | 0,2 jaar |
| 53-MZ-VR | KTM | 1290 Super Duke GT | € 20.998 | 07-03-2026 | 8,1 jaar |
| 53-MZ-VS | Honda | CB650RAC | € 10.689 | 12-03-2026 | 0,2 jaar |
| 53-MZ-VT | Triumph | Speed Triple 1200 RS | € 20.750 | 09-03-2026 | 4,1 jaar |
| 53-MZ-VV | Yamaha | MTT890 | € 17.299 | 19-03-2026 | 0,2 jaar |
| 53-MZ-VX | Ducati | Multistrada 950 | € 15.490 | 11-03-2026 | 9,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.471 en/of een afmeting van 220 x 78 cm en/of een gewicht van ± 212 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.300 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Honda ADV750 | € 13.700 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.100 | 229 cm | 93 cm | 230 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.000 | 205 cm | 79 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.000 | 213 cm | 84 cm | 230 kg |
| Aprilia RP | € 13.600 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Aprilia RR | € 13.700 | - | - | 200 kg |
| BMW F 750 | € 13.200 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.600 | 211 cm | 80 cm | 230 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 13.800 | 224 cm | 95 cm | 230 kg |
| Ducati Monster | € 13.600 | - | - | 190 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 13.400 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 13.600 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| BMW R 1100 | € 13.800 | - | - | 230 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.200 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
| Honda VFR800X | € 13.100 | 219 cm | 87 cm | 230 kg |
| Ducati Monster 821 | € 12.900 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.000 | 210 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda VFR800A | € 14.500 | - | - | 230 kg |
| KTM 790 Adventure | € 13.800 | 222 cm | 89 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 12.700 | - | - | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 12.700 | 211 cm | 72 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.