53-MX-KT
Er rijden momenteel 1.033 Yamaha XP 560's rond in Nederland. Deze XP 560 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP560D rijden er in dezelfde variant (B) nog 829 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2019 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.810 en € 19.411, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.409 uitkomt. De nieuwwaarde van deze XP560D bedraagt € 16.799 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha XP560D € 1.390 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Yamaha geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 165 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Yamaha XP560D tot de 22.6% traagste motoren.
Bekijk ook alle Yamaha XP 560 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP560D | 2025
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP560D |
| Lengte | 2,20 m |
| Breedte | 0,78 m |
| Hoogte | 1,53 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 165 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 16.799 |
| Bruto BPM | € 2.140 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Continue vermogen | 35 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J421E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 562cc (0,6 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 214 kg |
| Massa rijklaar | 221 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ21 | |
| Variant B | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*02313*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2023/2724 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 560 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 53-MX-KT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
53-MX-KT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 53-MB-KT | Honda | VFR1200X | € 15.999 | 31-03-2012 | 14,2 jaar |
| 53-MD-KT | BMW | R 1200 | € 18.050 | 10-07-2013 | 12,9 jaar |
| 53-MG-KT | Triumph | Tiger XCX | € 13.800 | 12-03-2016 | 10,2 jaar |
| 53-MH-KT | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 27-03-2017 | 9,2 jaar |
| 53-MJ-KT | KTM | 1290 Super Adventure | € 19.395 | 30-03-2018 | 8,2 jaar |
| 53-ML-KT | Yamaha | XJR 1300 | Onbekend | 06-01-2021 | 18,1 jaar |
| 53-MN-KT | Piaggio | Vespa GTS | € 6.359 | 02-01-2021 | 5,4 jaar |
| 53-MP-KT | Honda | CMX500A | € 7.299 | 27-07-2021 | 4,8 jaar |
| 53-MR-KT | KTM | 890 Duke | € 14.048 | 12-05-2022 | 5,5 jaar |
| 53-MS-KT | Kawasaki | Versys 650 | € 9.299 | 17-03-2023 | 3,2 jaar |
| 53-MT-KT | BMW | CE 04 | € 15.984 | 27-10-2023 | 2,6 jaar |
| 53-MV-KT | Kawasaki | Versys 650 | € 8.899 | 28-06-2024 | 1,9 jaar |
| 53-MX-KB | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 29-03-2025 | 7,7 jaar |
| 53-MX-KD | Yamaha | MTN850 | € 10.298 | 08-04-2025 | 5,9 jaar |
| 53-MX-KF | KTM | 1290 Super Adventure | € 25.050 | 02-05-2025 | 3,3 jaar |
| 53-MX-KG | BMW | F 900 | € 16.039 | 01-04-2025 | 1,2 jaar |
| 53-MX-KH | Yamaha | MTT890 | € 17.299 | 29-03-2025 | 1,2 jaar |
| 53-MX-KJ | Honda | XL750 | € 12.050 | 03-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-KK | Kawasaki | Versys 1100 | € 16.649 | 29-03-2025 | 1,2 jaar |
| 53-MX-KL | Yamaha | YZF 1000 | € 23.098 | 09-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-KN | Kawasaki | Ninja Zx-4R | € 9.599 | 17-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-KP | Honda | CMX500A | € 7.098 | 02-04-2025 | 8,4 jaar |
| 53-MX-KR | Yamaha | MTN890 | € 12.598 | 04-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-KS | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 04-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-KT | Yamaha | XP 560 | € 16.799 | 22-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-KV | Suzuki | DL 1050 | € 15.899 | 05-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-KX | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 32.947 | 03-04-2025 | 16,2 jaar |
| 53-MX-KZ | BMW | R 1300 | € 22.693 | 02-04-2025 | 2,3 jaar |
| 53-MZ-KT | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 39.744 | 25-11-2025 | 3,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.409 en/of een afmeting van 220 x 78 cm en/of een gewicht van ± 214 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 15.900 | 221 cm | 92 cm | 230 kg |
| Honda ADV750 | € 14.800 | 222 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda CBR1000RR | € 15.900 | 203 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW F 900 | € 15.600 | 216 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.800 | 214 cm | 84 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger | € 14.400 | 211 cm | 84 cm | 230 kg |
| BMW F 800 | € 15.000 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| Kawasaki Ninja 1000SX | € 16.000 | 210 cm | 83 cm | 230 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.400 | 225 cm | 96 cm | 240 kg |
| KTM 1190 Adventure | € 16.700 | 226 cm | 89 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda CRF1000D | € 16.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW R NineT | € 16.300 | 218 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW F 850 | € 16.200 | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.400 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
| KTM 790 Adventure | € 15.200 | 225 cm | 89 cm | 200 kg |
| BMW F 750 | € 14.100 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda VFR800A | € 14.500 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.800 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| KTM 890 Adventure | € 15.900 | 222 cm | 89 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.700 | 210 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda CB1000RA | € 15.000 | 212 cm | 79 cm | 230 kg |
| BMW K 1200 | € 16.200 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.