71-MF-JG
Er rijden momenteel 1.132 Yamaha XP 500's rond in Nederland. Deze XP 500 komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 8 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 11 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP500 rijden er in dezelfde variant (I) nog 1.080 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2004 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.326 en € 16.635, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.041 uitkomt. De nieuwwaarde van deze XP500 bedraagt € 11.699 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha XP500 € 658 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP500 | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 161 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 11.699 |
| Bruto BPM | € 1.435 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 34.2 kW (46 pk) |
| Continue vermogen | 34.2 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J409E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 530cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 september 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 8 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 209 kg |
| Massa rijklaar | 221 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 194 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 415 kg |
| Technische max massa voertuig | 415 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ09 | |
| Variant I | |
| Uitvoering IV | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0513*02 | |
| Plaats chassisnummer r. frame by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 71-MF-JG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
71-MF-JG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 71-MB-JG | Suzuki | VZR 1800 | € 16.999 | 28-03-2013 | 13,2 jaar |
| 71-MF-JB | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 12-09-2014 | 11,7 jaar |
| 71-MF-JD | Yamaha | XT 1200 | € 17.999 | 18-09-2014 | 11,7 jaar |
| 71-MF-JF | Triumph | Tiger | Onbekend | 24-12-2015 | 13,6 jaar |
| 71-MF-JG | Yamaha | XP 500 | € 11.699 | 20-09-2014 | 11,7 jaar |
| 71-MF-JH | BMW | R 1200 | € 22.921 | 20-09-2014 | 11,7 jaar |
| 71-MF-JJ | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 27-09-2014 | 11,7 jaar |
| 71-MF-JK | BMW | K 1600 | Onbekend | 16-01-2015 | 14,3 jaar |
| 71-MF-JL | BMW | K 75 | Onbekend | 23-09-2014 | 34,1 jaar |
| 71-MF-JP | BMW | F 700 | € 11.920 | 28-02-2015 | 11,3 jaar |
| 71-MF-JR | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 18-10-2014 | 19 jaar |
| 71-MF-JS | Royal Enfield | Classic | Onbekend | 11-10-2014 | 11,6 jaar |
| 71-MF-JT | Moto Guzzi | KT | Onbekend | 03-10-2014 | 23,1 jaar |
| 71-MF-JX | Ducati | Diavel | Onbekend | 18-10-2014 | 15,1 jaar |
| 71-MF-JZ | Harley-Davidson | Street Glide | Onbekend | 20-10-2014 | 18,9 jaar |
| 71-MH-JG | Chang Jiang | 750 | Onbekend | 03-03-2017 | 43,9 jaar |
| 71-MJ-JG | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 21-04-2018 | 17,1 jaar |
| 71-MK-JG | Dnepr | 11 | Onbekend | 12-02-2019 | 37,9 jaar |
| 71-ML-JG | Honda | WW125A | € 3.398 | 05-12-2019 | 6,5 jaar |
| 71-MN-JG | Piaggio | Vespa GTS | € 6.018 | 06-10-2020 | 7,1 jaar |
| 71-MP-JG | Gilera | Runner | Onbekend | 01-07-2021 | 23 jaar |
| 71-MR-JG | Triumph | Speed Triple 1200 RS | € 20.250 | 28-02-2024 | 5,1 jaar |
| 71-MS-JG | Kawasaki | ER-6N ABS | € 7.488 | 16-03-2023 | 12,3 jaar |
| 71-MT-JG | Piaggio | M45 | Onbekend | 19-09-2023 | 17,3 jaar |
| 71-MV-JG | Yamaha | MT 09 | € 10.997 | 07-06-2024 | 9,9 jaar |
| 71-MX-JG | Suzuki | DL 650 | € 9.499 | 25-03-2025 | 1,2 jaar |
| 71-MZ-JG | Ducati | Multistrada V4 Pikes Peak | € 37.460 | 27-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.041 en/of een gewicht van ± 209 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | € 10.600 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | € 10.600 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.600 | - | - | 200 kg |
| BMW F 650 | € 10.400 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 900 | € 11.300 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | € 10.200 | 229 cm | - | 200 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.400 | 222 cm | 80 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.400 | 222 cm | 85 cm | 230 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| BMW C 400 | € 10.400 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 11.100 | - | - | 230 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 11.300 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 11.300 | 215 cm | 83 cm | 200 kg |
| Honda SC48 | € 10.400 | 213 cm | - | 210 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NC750XD | € 10.300 | 221 cm | 85 cm | 220 kg |
| Triumph Street Twin | € 10.500 | 210 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda CBR650RA | € 10.400 | 213 cm | 75 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.