44-MX-NT
Er rijden momenteel 5.426 Yamaha MTN690's rond in Nederland. Deze MTN690 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar, 1 maand en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 april 2026, dus sinds 1 maand en 4 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Yamaha MTN690 rijden er nog 765 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2018 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.159 en € 11.721, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 8.048 uitkomt. De nieuwwaarde van deze MTN690 bedraagt € 8.898 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha MTN690 € 850 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Yamaha geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 194 km/uur. Deze Yamaha MTN690 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 48.3% traagste motoren in Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha MTN690 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha MTN690 | 2025
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | MTN690 |
| Lengte | 2,07 m |
| Breedte | 0,78 m |
| Hoogte | 1,11 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 194 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 8.898 |
| Bruto BPM | € 1.048 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 689cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar, 1 maand en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 4 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 176 kg |
| Massa rijklaar | 183 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,40 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RM53 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2023/2724 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTN690 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 44-MX-NT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
44-MX-NT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 44-MB-NT | SYM | Maxsym 400i | € 6.499 | 10-05-2012 | 14,1 jaar |
| 44-MD-NT | BMW | R 1100 | Onbekend | 29-08-2013 | 26,9 jaar |
| 44-MF-NT | Harley-Davidson | XL 883N Iron | Onbekend | 07-03-2015 | 15,4 jaar |
| 44-MG-NT | Yamaha | GPD 125 | € 3.398 | 21-05-2016 | 10 jaar |
| 44-MH-NT | Ducati | Monster 696 | Onbekend | 13-07-2017 | 18 jaar |
| 44-MJ-NT | Honda | VT 125 | Onbekend | 25-04-2018 | 26,1 jaar |
| 44-MK-NT | Honda | CB650FA | € 9.099 | 03-04-2019 | 7,2 jaar |
| 44-ML-NT | BMW | BMW | Onbekend | 03-03-2020 | 31,3 jaar |
| 44-MN-NT | BMW | F 900 | € 16.820 | 31-12-2020 | 5,4 jaar |
| 44-MP-NT | Harley-Davidson | Breakout | € 21.911 | 03-09-2021 | 11,9 jaar |
| 44-MR-NT | Kawasaki | Ninja 650 | € 7.898 | 08-07-2022 | 8,2 jaar |
| 44-MS-NT | Honda | NC750XD | € 9.576 | 06-05-2023 | 3,1 jaar |
| 44-MT-NT | Piaggio | Beverly 400 | € 7.499 | 03-02-2024 | 2,3 jaar |
| 44-MV-NT | Kawasaki | Z900RS | € 14.249 | 24-07-2024 | 1,8 jaar |
| 44-MX-NB | Honda | CB 1000 | € 13.450 | 18-04-2025 | 1,1 jaar |
| 44-MX-ND | Honda | Africa Twin | Onbekend | 14-04-2025 | 38 jaar |
| 44-MX-NF | Honda | Z125MA | € 4.800 | 17-04-2025 | 1,1 jaar |
| 44-MX-NG | Harley-Davidson | Road Glide | € 40.295 | 25-04-2025 | 1,1 jaar |
| 44-MX-NH | Honda | CBR650FA | € 9.699 | 27-10-2025 | 9 jaar |
| 44-MX-NJ | Kawasaki | Ninja 1100SX | € 18.299 | 18-04-2025 | 1,1 jaar |
| 44-MX-NK | Kawasaki | Ninja ZX-10R | € 23.349 | 18-12-2025 | 0,4 jaar |
| 44-MX-NL | Kawasaki | Z 900 | € 10.099 | 06-05-2025 | 6,3 jaar |
| 44-MX-NN | Yamaha | XTZ 690 | € 11.198 | 25-04-2025 | 5,6 jaar |
| 44-MX-NP | Harley-Davidson | Iron 883 | € 9.880 | 21-04-2025 | 12,2 jaar |
| 44-MX-NR | Honda | CMX500A | € 7.298 | 18-04-2025 | 5,8 jaar |
| 44-MX-NS | Honda | CBR600R3 | € 13.250 | 29-04-2025 | 1,1 jaar |
| 44-MX-NT | Yamaha | MTN690 | € 8.898 | 25-04-2025 | 1,1 jaar |
| 44-MX-NV | Ducati | Multistrada V4 Pikes Peak | € 37.460 | 25-04-2025 | 1,1 jaar |
| 44-MX-NX | BMW | R 1250 | € 25.719 | 30-04-2025 | 1,1 jaar |
| 44-MX-NZ | Honda | CMX500A | € 6.577 | 24-04-2025 | 4,1 jaar |
| 44-MZ-NT | Triumph | Street Triple R | € 9.989 | 17-02-2026 | 15,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.048 en/of een afmeting van 207 x 78 cm en/of een gewicht van ± 176 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 650 | € 7.800 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Suzuki SV 650 | € 7.600 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | € 8.200 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Honda CB600F | € 8.100 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.600 | 213 cm | 76 cm | 190 kg |
| Honda CMX500A | € 7.300 | 220 cm | 82 cm | 180 kg |
| Honda PC36 | € 7.900 | 210 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CB750A | € 8.500 | 209 cm | 78 cm | 190 kg |
| Honda CB500XA | € 8.100 | 217 cm | 83 cm | 190 kg |
| Cfmoto 450MT | € 7.700 | 221 cm | 87 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z650 ABS | € 7.400 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| BMW F 650 | € 8.300 | - | - | 190 kg |
| Honda CB600FA | € 8.600 | - | - | 190 kg |
| KTM 390 Adventure | € 7.800 | 229 cm | 96 cm | 170 kg |
| Honda ADV350A | € 7.400 | 220 cm | 90 cm | 180 kg |
| Honda CMX500A2 | € 7.700 | 221 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda PC34 | € 7.300 | 206 cm | 75 cm | 190 kg |
| Honda NSS350A | € 7.600 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
| Kawasaki ER - 6 N | € 7.800 | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Honda CB500FA | € 7.600 | 208 cm | 80 cm | 180 kg |
| Kawasaki Eliminator | € 7.500 | 225 cm | 79 cm | 170 kg |
| Honda CBR500RA | € 8.000 | 208 cm | 76 cm | 190 kg |
| Aprilia VD | € 7.600 | - | - | 180 kg |
| Kawasaki Ninja 500 | € 7.500 | 200 cm | 73 cm | 170 kg |
| Ducati Monster | € 8.300 | 210 cm | 79 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.