38-MX-SN
Er rijden momenteel 5.426 Yamaha MTN690's rond in Nederland. Deze MTN690 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Mtn690-s rijden er nog 765 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2018 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.159 en € 11.721, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 8.048 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mtn690-s bedraagt € 9.398 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha Mtn690-s € 1.350 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Yamaha geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 194 km/uur. Deze Yamaha Mtn690-s is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 48.3% traagste motoren in Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha MTN690 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Mtn690-s | 2025
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Mtn690-s |
| Lengte | 2,07 m |
| Breedte | 0,78 m |
| Hoogte | 1,11 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 194 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.398 |
| Bruto BPM | € 1.117 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 54 kW (73 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 689cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 179 kg |
| Massa rijklaar | 186 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,40 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RM50 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2023/2724 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTN690 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 38-MX-SN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
38-MX-SN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 38-MB-SN | Piaggio | M45 | Onbekend | 16-07-2012 | 19,6 jaar |
| 38-MD-SN | Triumph | Sprint ST | Onbekend | 24-01-2014 | 17,2 jaar |
| 38-MF-SN | BMW | C 650 | Onbekend | 16-04-2015 | 13,9 jaar |
| 38-MG-SN | Triumph | Tiger Sport | € 14.190 | 22-10-2016 | 9,6 jaar |
| 38-MH-SN | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 06-06-2017 | 14,7 jaar |
| 38-MJ-SN | Triumph | Tiger XRT | € 15.850 | 21-06-2018 | 7,9 jaar |
| 38-MK-SN | Triumph | Street Triple R | € 11.900 | 25-05-2019 | 7 jaar |
| 38-ML-SN | Kawasaki | Z 1000 | € 13.399 | 08-05-2020 | 6,1 jaar |
| 38-MN-SN | Honda | NC700D | € 9.599 | 16-04-2021 | 13,6 jaar |
| 38-MP-SN | Piaggio | M07 | Onbekend | 20-10-2021 | 26,6 jaar |
| 38-MR-SN | Honda | NC750XA | € 7.998 | 03-08-2022 | 11,4 jaar |
| 38-MS-SN | Yamaha | MTT890 | € 13.499 | 06-05-2023 | 3,1 jaar |
| 38-MT-SN | Yamaha | YZF 690 | € 10.699 | 04-04-2024 | 2,2 jaar |
| 38-MV-SN | Voge | 300RAlly | € 5.599 | 12-09-2024 | 1,7 jaar |
| 38-MX-SB | Honda | CB500XA | € 8.697 | 15-05-2025 | 2,9 jaar |
| 38-MX-SF | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 14-07-2025 | 6,1 jaar |
| 38-MX-SG | Cfmoto | 800MT | € 14.499 | 24-05-2025 | 1 jaar |
| 38-MX-SH | Kawasaki | Ninja 1100SX | € 16.886 | 23-05-2025 | 1,3 jaar |
| 38-MX-SJ | Piaggio | Vespa GTS | € 7.599 | 25-10-2025 | 0,6 jaar |
| 38-MX-SK | Ducati | XDiavel | € 34.960 | 22-05-2025 | 1 jaar |
| 38-MX-SL | BMW | S 1000 | € 26.006 | 28-05-2025 | 1 jaar |
| 38-MX-SN | Yamaha | MTN690 | € 9.398 | 23-05-2025 | 1 jaar |
| 38-MX-SP | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.499 | 05-06-2025 | 1 jaar |
| 38-MX-SR | Harley-Davidson | Flhtk | € 13.830 | 23-05-2025 | 12,4 jaar |
| 38-MX-ST | Triumph | Bonneville Speedmaster | € 17.099 | 21-05-2025 | 5,1 jaar |
| 38-MX-SX | Yamaha | MTN1000 | € 14.998 | 06-06-2025 | 9,8 jaar |
| 38-MX-SZ | Triumph | Tiger Sport | € 13.989 | 26-07-2025 | 12,9 jaar |
| 38-MZ-SN | Yamaha | XP 560 | € 15.898 | 11-02-2026 | 3,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.048 en/of een afmeting van 207 x 78 cm en/of een gewicht van ± 179 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 650 | € 7.800 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Suzuki SV 650 | € 7.600 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | € 8.200 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Honda CB600F | € 8.100 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.600 | 213 cm | 76 cm | 200 kg |
| Honda CMX500A | € 7.300 | 220 cm | 82 cm | 180 kg |
| Honda PC36 | € 7.900 | 210 cm | 71 cm | 190 kg |
| Suzuki GSR 600 | € 8.400 | 209 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda CB750A | € 8.500 | 209 cm | 78 cm | 190 kg |
| Honda CB650FA | € 8.000 | 211 cm | 78 cm | 200 kg |
| Honda CB500XA | € 8.100 | 217 cm | 83 cm | 190 kg |
| Honda CB600FA | € 8.500 | - | - | 200 kg |
| Cfmoto 450MT | € 7.700 | 221 cm | 87 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z650 ABS | € 7.400 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| BMW F 650 | € 8.300 | - | - | 190 kg |
| KTM 390 Adventure | € 7.800 | 229 cm | 96 cm | 170 kg |
| Honda ADV350A | € 7.400 | 220 cm | 90 cm | 180 kg |
| Honda CMX500A2 | € 7.700 | 221 cm | 82 cm | 190 kg |
| Kawasaki Versys ABS | € 7.600 | 213 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda PC34 | € 7.300 | 206 cm | 75 cm | 190 kg |
| Honda NSS350A | € 7.600 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
| Kawasaki ER - 6 N | € 7.800 | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Honda CB500FA | € 7.600 | 208 cm | 80 cm | 180 kg |
| Kawasaki Eliminator | € 7.500 | 225 cm | 79 cm | 170 kg |
| Honda CBR500RA | € 8.000 | 208 cm | 76 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.