70-MX-RK
Er rijden momenteel 1.285 Yamaha MTN1000's rond in Nederland. Deze MTN1000 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Mtn1000d rijden er in dezelfde variant (B) nog 267 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2017 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.948 en € 26.463, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 18.759 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mtn1000d bedraagt € 21.099 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha Mtn1000d € 2.340 duurder dan gemiddeld.
Deze Yamaha kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Yamaha Mtn1000d tot de snelste 5.2% motoren van Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha MTN1000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Mtn1000d | 2025
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Mtn1000d |
| Lengte | 2,10 m |
| Breedte | 0,80 m |
| Hoogte | 1,17 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 21.099 |
| Bruto BPM | € 2.734 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 122 kW (166 pk) |
| Continue vermogen | 122 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N537E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 mei 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 207 kg |
| Massa rijklaar | 214 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RN78 | |
| Variant B | |
| Uitvoering 07 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*01161*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2018/295 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTN1000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 70-MX-RK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
70-MX-RK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 70-MB-RK | Piaggio | M45 | € 5.589 | 22-06-2012 | 13,9 jaar |
| 70-MD-RK | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 12-12-2013 | 20,1 jaar |
| 70-MF-RK | Honda | ST1300A | € 19.999 | 31-03-2015 | 11,2 jaar |
| 70-MH-RK | Yamaha | XSR 700 | € 8.499 | 10-06-2017 | 9 jaar |
| 70-MJ-RK | Honda | NSR125R | Onbekend | 23-05-2018 | 32,1 jaar |
| 70-MK-RK | Harley-Davidson | Flhxs | € 30.099 | 30-04-2019 | 10,2 jaar |
| 70-ML-RK | Yamaha | YZF R1 | € 21.599 | 04-04-2020 | 6,1 jaar |
| 70-MN-RK | Kawasaki | Z 1000 | € 13.297 | 10-06-2021 | 11,2 jaar |
| 70-MP-RK | Suzuki | GSX 750 | Onbekend | 29-09-2021 | 26,4 jaar |
| 70-MR-RK | Harley-Davidson | Sportster | € 20.825 | 12-07-2022 | 3,9 jaar |
| 70-MS-RK | Indian Motorcycle | Roadmaster | € 40.190 | 12-05-2023 | 3 jaar |
| 70-MT-RK | KTM | 890 Duke | € 14.048 | 10-02-2024 | 5,1 jaar |
| 70-MV-RK | Yamaha | MTN1000 | € 15.598 | 24-08-2024 | 6,9 jaar |
| 70-MX-RB | Moto Guzzi | € 10.143 | 06-05-2025 | 7,8 jaar | |
| 70-MX-RD | Kawasaki | Versys 650 | € 8.197 | 24-05-2025 | 7,2 jaar |
| 70-MX-RF | BMW | R 1300 | € 22.693 | 09-05-2025 | 2,1 jaar |
| 70-MX-RG | BMW | F 900 | € 10.845 | 18-06-2025 | 0,9 jaar |
| 70-MX-RH | Kawasaki | Z 900 | € 10.897 | 21-05-2025 | 2,1 jaar |
| 70-MX-RJ | Honda | CMX500A | € 7.458 | 16-05-2025 | 7 jaar |
| 70-MX-RK | Yamaha | MTN1000 | € 21.099 | 17-05-2025 | 1 jaar |
| 70-MX-RL | Kawasaki | Ninja ZX-6R | € 13.399 | 22-05-2025 | 1 jaar |
| 70-MX-RN | Kawasaki | Versys 650 | € 8.297 | 20-05-2025 | 5,7 jaar |
| 70-MX-RP | Yamaha | MTN890 | € 12.098 | 27-05-2025 | 1 jaar |
| 70-MX-RR | BMW | F 900 | € 13.862 | 20-05-2025 | 1 jaar |
| 70-MX-RS | BMW | R 1300 GS Adventure | € 33.293 | 16-05-2025 | 1 jaar |
| 70-MX-RT | Honda | CB650RAC | € 10.450 | 16-05-2025 | 1 jaar |
| 70-MX-RV | KTM | 1290 Super Adventure | € 23.280 | 28-05-2025 | 1 jaar |
| 70-MX-RZ | Yamaha | MTN1000 | € 5.652 | 16-05-2025 | 9,9 jaar |
| 70-MZ-RK | Suzuki | DL 650 | € 9.499 | 13-04-2026 | Nieuw |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 18.759 en/of een afmeting van 210 x 80 cm en/of een gewicht van ± 207 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 18.200 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| BMW S 1000 | € 19.300 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| KTM 1290 Super Duke R | € 19.600 | 218 cm | 82 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 18.500 | 217 cm | 79 cm | 210 kg |
| BMW R NineT | € 18.300 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 900 Gt PRO | € 17.800 | 231 cm | 93 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RR | € 18.200 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Ducati Streetfighter | € 18.800 | 210 cm | 81 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger 900 Rally PRO | € 19.000 | 232 cm | 94 cm | 220 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 19.200 | 225 cm | 105 cm | 220 kg |
| KTM 1190 Adventure | € 17.400 | 226 cm | 89 cm | 220 kg |
| KTM 890 Adventure | € 17.100 | 225 cm | 89 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 17.200 | 257 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| Husqvarna 901 Norden | € 18.200 | 227 cm | 93 cm | 220 kg |
| Ducati Monster 1200 | € 18.800 | 218 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 18.100 | 215 cm | 93 cm | 230 kg |
| Harley-Davidson Sportster | € 20.100 | 227 cm | 84 cm | 220 kg |
| Honda Africa Twin | € 17.100 | - | - | 210 kg |
| BMW F 900 | € 19.400 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| BMW F 850 | € 17.400 | 231 cm | 88 cm | 230 kg |
| Ducati Desert X | € 19.500 | 239 cm | 96 cm | 220 kg |
| Triumph Scrambler 1200 XE | € 18.100 | 233 cm | 91 cm | 220 kg |
| Aprilia RK | € 18.700 | - | - | 190 kg |
| Ducati Diavel | € 20.000 | 224 cm | 86 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.