53-MX-LF
Er rijden momenteel 1.285 Yamaha MTN1000's rond in Nederland. Deze MTN1000 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha MTN1000 rijden er in dezelfde variant (A) nog 996 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2016 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.194 en € 24.631, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.644 uitkomt. De nieuwwaarde van deze MTN1000 bedraagt € 17.699 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha MTN1000 € 2.055 duurder dan gemiddeld.
Deze Yamaha kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Yamaha MTN1000 tot de snelste 5.2% motoren van Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha MTN1000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha MTN1000 | 2025
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | MTN1000 |
| Lengte | 2,10 m |
| Breedte | 0,80 m |
| Hoogte | 1,17 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 17.699 |
| Bruto BPM | € 2.264 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 122 kW (166 pk) |
| Continue vermogen | 122 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N537E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar, 1 maand en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 205 kg |
| Massa rijklaar | 212 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RN78 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*01161*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2018/295 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTN1000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 53-MX-LF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
53-MX-LF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 53-MB-LF | Ducati | Monster 796 | € 10.790 | 10-04-2012 | 14,1 jaar |
| 53-MD-LF | Harley-Davidson | Heritage | Onbekend | 11-07-2013 | 24,3 jaar |
| 53-MF-LF | KTM | 300 EXC | € 10.525 | 02-01-2015 | 11,4 jaar |
| 53-MG-LF | Honda | NC750XD | € 8.999 | 17-03-2016 | 10,2 jaar |
| 53-MJ-LF | Triumph | Tiger Explorer | Onbekend | 07-04-2018 | 12,1 jaar |
| 53-MK-LF | Kawasaki | VN 2000 | Onbekend | 15-03-2019 | 19,9 jaar |
| 53-ML-LF | Honda | VFR800X | € 12.498 | 18-03-2020 | 14,8 jaar |
| 53-MN-LF | KTM | 450 EXC | € 13.590 | 17-11-2020 | 5,5 jaar |
| 53-MP-LF | Piaggio | Vespa GTS | € 6.899 | 14-09-2021 | 4,7 jaar |
| 53-MR-LF | SYM | Jet X | € 3.499 | 15-06-2024 | 1,9 jaar |
| 53-MS-LF | Kawasaki | Z 900 | € 12.299 | 17-03-2023 | 3,2 jaar |
| 53-MT-LF | BMW | R NineT | € 25.694 | 15-11-2023 | 2,5 jaar |
| 53-MV-LF | BMW | R 1250 | € 21.900 | 06-07-2024 | 5,3 jaar |
| 53-MX-LB | Triumph | Street Triple RS | € 14.795 | 04-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-LD | BMW | R 1250 | € 19.751 | 03-04-2025 | 5,1 jaar |
| 53-MX-LF | Yamaha | MTN1000 | € 17.699 | 19-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-LG | Harley-Davidson | Cvo Street Glide | € 56.995 | 15-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-LH | Harley-Davidson | Low Rider S | € 21.499 | 14-04-2025 | 4,4 jaar |
| 53-MX-LJ | BMW | F 900 | € 21.157 | 11-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-LK | Honda | CRF1000A | € 22.335 | 07-04-2025 | 9,3 jaar |
| 53-MX-LL | Honda | CMX500A2 | € 7.082 | 09-04-2025 | 4,9 jaar |
| 53-MX-LN | Honda | CBR125R | € 8.866 | 08-04-2025 | 10,9 jaar |
| 53-MX-LP | Kawasaki | Versys 650 | € 5.825 | 12-05-2025 | 8,1 jaar |
| 53-MX-LR | Suzuki | GSX1300R | Onbekend | 09-04-2025 | 25,3 jaar |
| 53-MX-LT | Honda | CBR600RR | Onbekend | 10-04-2025 | 18,3 jaar |
| 53-MX-LV | BMW | S 1000 | € 23.145 | 12-04-2025 | 1,9 jaar |
| 53-MX-LX | BMW | R 1250 | € 24.144 | 11-04-2025 | 2,3 jaar |
| 53-MX-LZ | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 25-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MZ-LF | Suzuki | DL 650 | € 9.099 | 25-11-2025 | 4,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.644 en/of een afmeting van 210 x 80 cm en/of een gewicht van ± 205 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 15.800 | 221 cm | 92 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RR | € 16.400 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 16.000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| BMW F 900 | € 15.600 | 216 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.800 | 214 cm | 84 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger | € 14.900 | 211 cm | 84 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 15.000 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| KTM 890 Adventure | € 16.200 | 225 cm | 89 cm | 210 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| KTM 1190 Adventure | € 17.000 | 226 cm | 89 cm | 220 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| BMW R NineT | € 16.300 | 218 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW F 850 | € 16.200 | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Ducati Streetfighter | € 15.000 | 215 cm | 78 cm | 190 kg |
| KTM 790 Adventure | € 15.200 | 225 cm | 89 cm | 200 kg |
| BMW F 750 | € 14.100 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.800 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | € 16.400 | 207 cm | 82 cm | 200 kg |
| Honda CB1000RA | € 15.900 | 212 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger 900 Gt PRO | € 17.200 | 225 cm | 93 cm | 200 kg |
| Honda CRF1100A | € 16.900 | 233 cm | 96 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 900 | € 15.400 | 227 cm | 94 cm | 220 kg |
| Honda Africa Twin | € 17.100 | - | - | 210 kg |
| Aprilia Tuono | € 16.900 | 207 cm | 81 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.