27-MN-PN
Er rijden momenteel 1.285 Yamaha MTN1000's rond in Nederland. Deze MTN1000 komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren, 4 maanden en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Mtn1000d (mt-10 Sp) rijden er in dezelfde variant (B) nog 267 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2017 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.948 en € 26.463, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 18.759 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mtn1000d (mt-10 Sp) bedraagt € 15.785 incl. BTW en BPM, deze Yamaha Mtn1000d (mt-10 Sp) is daardoor € 2.974 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Yamaha kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 245 km/uur. Daardoor behoort deze Yamaha Mtn1000d (mt-10 Sp) tot de snelste 8.3% motoren van Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha MTN1000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Mtn1000d (mt-10 Sp) | 2021
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Mtn1000d (mt-10 Sp) |
| Lengte | 2,10 m |
| Breedte | 0,80 m |
| Hoogte | 1,11 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 245 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 15.785 |
| Bruto BPM | € 2.388 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 118 kW (160 pk) |
| Continue vermogen | 118 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N530E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 januari 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren, 4 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 205 kg |
| Massa rijklaar | 212 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,40 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RN45 | |
| Variant B | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*00008*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTN1000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 27-MN-PN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
27-MN-PN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 27-MB-PN | Honda | CB600F | Onbekend | 31-05-2012 | 20,7 jaar |
| 27-MD-PN | Yamaha | FZS 600 | Onbekend | 19-04-2014 | 24,3 jaar |
| 27-MF-PN | Kawasaki | Vulcan S | € 6.060 | 17-03-2015 | 11,2 jaar |
| 27-MG-PN | Kawasaki | Z800 ABS | Onbekend | 20-04-2016 | 12,7 jaar |
| 27-MH-PN | Yamaha | XV 1900 | Onbekend | 06-05-2017 | 19,9 jaar |
| 27-MK-PN | BMW | R 1250 | € 24.796 | 19-04-2019 | 7,1 jaar |
| 27-ML-PN | BMW | R 1250 | € 25.412 | 20-03-2020 | 6,2 jaar |
| 27-MN-PD | Honda | CBF1000FA | € 12.249 | 01-04-2021 | 15,2 jaar |
| 27-MN-PF | Honda | VFR800X | € 14.753 | 13-01-2021 | 12,9 jaar |
| 27-MN-PG | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 20-03-2021 | 11,2 jaar |
| 27-MN-PH | BMW | R 1200 | € 18.012 | 04-06-2022 | 15 jaar |
| 27-MN-PJ | Piaggio | M25 | Onbekend | 13-01-2021 | 20,2 jaar |
| 27-MN-PK | Harley-Davidson | Night Train | Onbekend | 14-01-2021 | 21,3 jaar |
| 27-MN-PL | Yamaha | XSR 700 | € 8.598 | 26-08-2021 | 7,2 jaar |
| 27-MN-PN | Yamaha | MTN1000 | € 15.785 | 22-01-2021 | 5,4 jaar |
| 27-MN-PP | Yamaha | FJR 1300 | € 22.997 | 05-02-2021 | 8,4 jaar |
| 27-MN-PR | BMW | K 1600 | € 28.300 | 10-04-2021 | 9 jaar |
| 27-MN-PT | Neco | SY125T-9C | € 2.160 | 26-01-2021 | 5,4 jaar |
| 27-MN-PV | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 22-05-2021 | 18,3 jaar |
| 27-MN-PX | Moto Guzzi | V 7 | € 9.849 | 29-01-2021 | 5,3 jaar |
| 27-MN-PZ | Yamaha | XP 560 | € 14.599 | 19-03-2021 | 5,2 jaar |
| 27-MP-PN | BMW | S 1000 | € 26.674 | 13-09-2021 | 5,9 jaar |
| 27-MR-PN | BMW | R 1200 | Onbekend | 15-06-2022 | 20,1 jaar |
| 27-MS-PN | TM Racing | € 13.730 | 11-04-2023 | 3,1 jaar | |
| 27-MT-PN | Piaggio | Beverly 400 | € 7.199 | 24-01-2024 | 2,3 jaar |
| 27-MV-PN | Ducati | Streetfighter | € 20.238 | 08-11-2024 | 3,1 jaar |
| 27-MX-PN | Yamaha | XTZ 690 | € 13.899 | 09-05-2025 | 1,1 jaar |
| 27-MZ-PN | BMW | R 1300 GS Adventure | € 26.390 | 07-01-2026 | 0,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 18.759 en/of een afmeting van 210 x 80 cm en/of een gewicht van ± 205 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 18.200 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| BMW S 1000 | € 19.300 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| KTM 1290 Super Duke R | € 19.600 | 218 cm | 82 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 18.500 | 217 cm | 79 cm | 210 kg |
| BMW R NineT | € 18.300 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 900 Gt PRO | € 17.800 | 231 cm | 93 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RR | € 18.200 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Ducati Streetfighter | € 18.800 | 210 cm | 81 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger 900 Rally PRO | € 19.000 | 232 cm | 94 cm | 220 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 19.200 | 225 cm | 105 cm | 220 kg |
| KTM 1190 Adventure | € 17.400 | 226 cm | 89 cm | 220 kg |
| KTM 890 Adventure | € 17.100 | 225 cm | 89 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 17.200 | 257 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| Husqvarna 901 Norden | € 18.200 | 227 cm | 93 cm | 220 kg |
| Ducati Monster 1200 | € 18.800 | 218 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 18.100 | 215 cm | 93 cm | 230 kg |
| Harley-Davidson Sportster | € 20.100 | 227 cm | 84 cm | 220 kg |
| Honda Africa Twin | € 17.100 | - | - | 210 kg |
| BMW F 900 | € 19.400 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| BMW F 850 | € 17.400 | 231 cm | 88 cm | 230 kg |
| Ducati Desert X | € 19.500 | 239 cm | 96 cm | 220 kg |
| Ducati 1098 | € 19.600 | 210 cm | 73 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 18.600 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
| Triumph Scrambler 1200 XE | € 18.100 | 233 cm | 91 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.