25-MT-FH
Er rijden momenteel 1.285 Yamaha MTN1000's rond in Nederland. Deze MTN1000 komt uit het jaar 2023 en is nu 2 jaren, 9 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha MTN1000 rijden er in dezelfde variant (A) nog 996 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2016 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.194 en € 24.631, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.644 uitkomt. De nieuwwaarde van deze MTN1000 bedraagt € 17.699 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha MTN1000 € 2.055 duurder dan gemiddeld.
Deze Yamaha kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Yamaha MTN1000 tot de snelste 5.2% motoren van Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha MTN1000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha MTN1000 | 2023
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | MTN1000 |
| Lengte | 2,10 m |
| Breedte | 0,80 m |
| Hoogte | 1,17 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 17.699 |
| Bruto BPM | € 2.264 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 122 kW (166 pk) |
| Continue vermogen | 122 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N537E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 augustus 2023 |
| Leeftijd | 2 jaren, 9 maanden en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 205 kg |
| Massa rijklaar | 212 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RN78 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*01161*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2018/295 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTN1000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 25-MT-FH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
25-MT-FH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 25-MB-FH | Triumph | Rocket 111 Touring | € 23.190 | 17-12-2011 | 16,1 jaar |
| 25-MD-FH | Honda | CB1100A | € 12.810 | 29-03-2013 | 13,2 jaar |
| 25-MF-FH | BMW | R 1200 | € 21.249 | 21-06-2014 | 11,9 jaar |
| 25-MG-FH | Harley-Davidson | Street BOB | € 17.150 | 22-09-2015 | 10,7 jaar |
| 25-MJ-FH | Honda | CRF250LA | Onbekend | 20-11-2017 | 9,2 jaar |
| 25-MK-FH | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 09-11-2018 | 16,7 jaar |
| 25-ML-FH | KTM | 300 EXC | € 11.890 | 16-09-2019 | 6,7 jaar |
| 25-MN-FH | KTM | 790 Adventure | € 16.000 | 12-08-2020 | 5,8 jaar |
| 25-MP-FH | Triumph | Street Triple | Onbekend | 12-06-2021 | 18,8 jaar |
| 25-MR-FH | Yamaha | MTN1000 | € 17.536 | 15-03-2022 | 6,1 jaar |
| 25-MS-FH | Honda | CRF1000D | € 15.797 | 03-02-2023 | 7,9 jaar |
| 25-MT-FB | Harley-Davidson | Pan America 1250 Special | € 26.195 | 02-08-2023 | 2,8 jaar |
| 25-MT-FD | KTM | 450 EXC | € 14.940 | 25-07-2023 | 2,8 jaar |
| 25-MT-FF | Yamaha | MTN690 | € 8.599 | 01-08-2023 | 2,8 jaar |
| 25-MT-FG | Suzuki | DL 1050 | € 15.900 | 29-07-2023 | 2,8 jaar |
| 25-MT-FH | Yamaha | MTN1000 | € 17.699 | 09-08-2023 | 2,8 jaar |
| 25-MT-FJ | Harley-Davidson | XL 883N Iron | € 9.394 | 02-09-2023 | 15,7 jaar |
| 25-MT-FK | Kawasaki | Versys 1000 | € 15.497 | 22-03-2024 | 5,8 jaar |
| 25-MT-FL | Ducati | Streetfighter | € 19.860 | 05-08-2023 | 2,8 jaar |
| 25-MT-FN | Yamaha | MTN125 | € 5.998 | 10-08-2023 | 2,8 jaar |
| 25-MT-FP | Ducati | Diavel | € 21.288 | 30-12-2023 | 13,8 jaar |
| 25-MT-FR | Honda | NC750XA | € 9.199 | 21-10-2023 | 5,8 jaar |
| 25-MT-FS | Honda | ADV750 | € 14.850 | 24-08-2023 | 2,8 jaar |
| 25-MT-FT | Honda | MB-8 | Onbekend | 03-08-2023 | 44,9 jaar |
| 25-MT-FV | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 16-08-2023 | 2,8 jaar |
| 25-MT-FX | Yamaha | MTN890 | € 11.799 | 16-08-2023 | 2,8 jaar |
| 25-MT-FZ | Royal Enfield | Hntr 350 | € 5.199 | 11-08-2023 | 2,8 jaar |
| 25-MX-FH | Honda | CBR650RA | € 10.743 | 04-04-2025 | 4,8 jaar |
| 25-MZ-FH | Honda | Super Cub | Onbekend | 06-08-2025 | 28,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.644 en/of een afmeting van 210 x 80 cm en/of een gewicht van ± 205 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 15.800 | 221 cm | 92 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RR | € 16.400 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 16.000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| BMW F 900 | € 15.600 | 216 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.800 | 214 cm | 84 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger | € 14.900 | 211 cm | 84 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 15.000 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| KTM 890 Adventure | € 16.200 | 225 cm | 89 cm | 210 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| KTM 1190 Adventure | € 17.000 | 226 cm | 89 cm | 220 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| BMW R NineT | € 16.300 | 218 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW F 850 | € 16.200 | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Ducati Streetfighter | € 15.000 | 215 cm | 78 cm | 190 kg |
| KTM 790 Adventure | € 15.200 | 225 cm | 89 cm | 200 kg |
| BMW F 750 | € 14.100 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.800 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | € 16.400 | 207 cm | 82 cm | 200 kg |
| Honda CB1000RA | € 15.900 | 212 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger 900 Gt PRO | € 17.200 | 225 cm | 93 cm | 200 kg |
| Honda CRF1100A | € 16.900 | 233 cm | 96 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 900 | € 15.400 | 227 cm | 94 cm | 220 kg |
| Honda Africa Twin | € 17.100 | - | - | 210 kg |
| Aprilia Tuono | € 16.900 | 207 cm | 81 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.