93-MX-SP
Er rijden momenteel 199 Yamaha MTM890's rond in Nederland. Deze MTM890 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha MTM890 rijden er in dezelfde variant (B) nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2025 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.938 en € 12.899, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.831 uitkomt. De nieuwwaarde van deze MTM890 bedraagt € 12.899 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha MTM890 € 68 duurder dan gemiddeld.
Deze Yamaha is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 234 km/uur. Daardoor behoort deze Yamaha MTM890 tot de snelste 13.4% motoren van Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha MTM890 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha MTM890 | 2025
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | MTM890 |
| Lengte | 2,16 m |
| Breedte | 0,86 m |
| Hoogte | 1,16 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 234 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 12.899 |
| Bruto BPM | € 1.601 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 87.5 kW (119 pk) |
| Continue vermogen | 87.5 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N722E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 890cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 189 kg |
| Massa rijklaar | 196 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RN96 | |
| Variant B | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*01917*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2023/2724 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTM890 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 93-MX-SP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
93-MX-SP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 93-MB-SP | Piaggio | M27 | Onbekend | 18-07-2012 | 24,3 jaar |
| 93-MD-SP | BMW | F 700 | € 10.852 | 04-03-2014 | 12,2 jaar |
| 93-MF-SP | Kawasaki | ER-6F ABS | € 5.840 | 23-04-2015 | 11,1 jaar |
| 93-MG-SP | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 21-08-2016 | 15,1 jaar |
| 93-MH-SP | Harley-Davidson | Roadster | € 15.460 | 09-06-2017 | 9 jaar |
| 93-MJ-SP | BMW | R 1200 | € 26.561 | 23-06-2018 | 7,9 jaar |
| 93-MK-SP | Harley-Davidson | Cvo Street Glide | € 47.500 | 18-05-2019 | 7 jaar |
| 93-ML-SP | KTM | 790 Adventure | € 14.399 | 01-05-2020 | 6,1 jaar |
| 93-MN-SP | Yamaha | MTT890 | Onbekend | 04-03-2021 | 5,2 jaar |
| 93-MP-SP | Ducati | Monster 821 | € 16.667 | 22-10-2021 | 8,1 jaar |
| 93-MR-SP | BMW | F 650 | Onbekend | 26-01-2023 | 18,2 jaar |
| 93-MS-SP | BMW | S 1000 | € 22.602 | 04-05-2023 | 4,9 jaar |
| 93-MT-SP | BMW | R 18 | € 31.949 | 20-03-2024 | 3,8 jaar |
| 93-MV-SP | Yamaha | MTN850 | € 7.509 | 23-10-2024 | 8,2 jaar |
| 93-MX-SB | Honda | CMX500A | € 7.850 | 11-09-2025 | 0,7 jaar |
| 93-MX-SF | KTM | 790 Adventure | € 16.348 | 20-05-2025 | 5,9 jaar |
| 93-MX-SG | BMW | R 1250 | € 22.017 | 16-05-2025 | 7,3 jaar |
| 93-MX-SH | Honda | NT 1100 | € 16.346 | 18-07-2025 | 4,1 jaar |
| 93-MX-SJ | Mash | Black Seven | € 3.774 | 22-05-2025 | 1 jaar |
| 93-MX-SK | BMW | F 800 | € 14.397 | 22-05-2025 | 1 jaar |
| 93-MX-SL | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 32.304 | 18-06-2025 | 8,2 jaar |
| 93-MX-SN | Yamaha | MTN690 | € 8.098 | 20-05-2025 | 4,1 jaar |
| 93-MX-SP | Yamaha | MTM890 | € 12.899 | 22-05-2025 | 1 jaar |
| 93-MX-SR | BMW | R 1200 | € 23.479 | 19-07-2025 | 8 jaar |
| 93-MX-ST | Suzuki | GSX-S 1000 | € 14.599 | 17-06-2025 | 0,9 jaar |
| 93-MX-SV | Yamaha | MTT890 | € 18.499 | 10-06-2025 | 1 jaar |
| 93-MX-SX | BMW | R 1250 | € 22.822 | 22-05-2025 | 4,2 jaar |
| 93-MX-SZ | Yamaha | MT 09 | € 4.212 | 21-06-2025 | 10 jaar |
| 93-MZ-SP | BMW | R 1200 | € 19.949 | 13-02-2026 | 10,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.831 en/of een afmeting van 216 x 86 cm en/of een gewicht van ± 189 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 12.700 | 231 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.200 | 219 cm | 71 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 12.400 | 209 cm | 71 cm | 200 kg |
| BMW F 900 | € 11.800 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Ducati Monster | € 13.600 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Aprilia RR | € 13.700 | - | - | 200 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.200 | - | - | 190 kg |
| KTM 790 Duke | € 11.700 | 213 cm | 82 cm | 180 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 13.400 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda CB1000R | € 12.500 | 211 cm | 81 cm | 210 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 13.900 | 212 cm | 80 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.600 | 222 cm | 85 cm | 200 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| KTM 890 Duke | € 13.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Triumph Speed Triple | € 13.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Ducati Monster 821 | € 12.700 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| KTM 990 Superduke | € 12.800 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.400 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 1100 | € 13.100 | - | - | 180 kg |
| Aprilia RS 660 | € 13.000 | 200 cm | 77 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 12.700 | 211 cm | 72 cm | 200 kg |
| Ducati Scrambler | € 12.500 | 222 cm | 86 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 12.900 | 210 cm | 86 cm | 210 kg |
| Triumph Daytona 675 | € 12.800 | 205 cm | 71 cm | 170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.