27-MT-GS
Er rijden momenteel 313 Yamaha MTM690's rond in Nederland. Deze MTM690 komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 5 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Mtm690d (xsr700 Xtribute) rijden er in dezelfde variant (A) nog 305 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2016 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.166 en € 13.827, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.017 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mtm690d (xsr700 Xtribute) bedraagt € 9.599 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha Mtm690d (xsr700 Xtribute) € 582 duurder dan gemiddeld.
Deze Yamaha is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 200 km/uur. Deze Yamaha Mtm690d (xsr700 Xtribute) is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 43.7% snellere motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 september 2025. Het voertuig was toen 3 jaren, 8 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha MTM690 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Mtm690d (xsr700 Xtribute) | 2021
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Mtm690d (xsr700 Xtribute) |
| Lengte | 2,08 m |
| Breedte | 0,87 m |
| Hoogte | 1,12 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 200 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.599 |
| Bruto BPM | € 1.145 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Continue vermogen | 55 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M441E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 689cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 december 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 5 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 september 2025. Het voertuig was toen 3 jaren, 8 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 181 kg |
| Massa rijklaar | 188 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 170 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 358 kg |
| Technische max massa voertuig | 358 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RM11 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 05 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*00003*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTM690 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 27-MT-GS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
27-MT-GS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 27-MB-GS | Zündapp | GS 125 | Onbekend | 10-01-2012 | 51 jaar |
| 27-MD-GS | Honda | VFR1200X | Onbekend | 31-05-2014 | 14,2 jaar |
| 27-MF-GS | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 01-08-2014 | 11,8 jaar |
| 27-MG-GS | Harley-Davidson | Harley Davidson | Onbekend | 20-11-2015 | 22,5 jaar |
| 27-MH-GS | Piaggio | Medley | € 3.549 | 02-02-2017 | 9,3 jaar |
| 27-MJ-GS | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 18-01-2018 | 8,4 jaar |
| 27-MK-GS | BMW | R 1200 | € 18.151 | 04-01-2019 | 9,2 jaar |
| 27-ML-GS | BMW | C 400 | € 10.505 | 12-10-2019 | 6,6 jaar |
| 27-MN-GS | BMW | F 750 | € 13.382 | 03-09-2020 | 5,7 jaar |
| 27-MP-GS | KTM | 790 Duke | € 11.900 | 18-06-2021 | 5 jaar |
| 27-MS-GS | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 04-02-2023 | 19,8 jaar |
| 27-MT-GB | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 14.499 | 26-08-2023 | 10,2 jaar |
| 27-MT-GD | Ducati | Scrambler | € 12.960 | 25-08-2023 | 2,8 jaar |
| 27-MT-GF | Suzuki | GSX-R 1000 | € 15.999 | 10-08-2023 | 11,3 jaar |
| 27-MT-GG | Yamaha | MTN690 | € 9.896 | 11-08-2023 | 8,3 jaar |
| 27-MT-GH | Harley-Davidson | Pan America Special | Onbekend | 14-08-2023 | 5,2 jaar |
| 27-MT-GJ | Kawasaki | Versys 1000 | € 16.599 | 19-08-2023 | 2,8 jaar |
| 27-MT-GK | Yamaha | MTN690 | € 8.599 | 17-08-2023 | 2,8 jaar |
| 27-MT-GL | Yamaha | XVS 950 | € 12.845 | 31-05-2024 | 12,7 jaar |
| 27-MT-GN | BMW | R 1200 | € 19.798 | 25-03-2024 | 8,9 jaar |
| 27-MT-GP | Suzuki | DL 1050 | € 15.900 | 26-08-2023 | 2,8 jaar |
| 27-MT-GR | BMW | R 1250 | € 28.370 | 24-08-2023 | 2,8 jaar |
| 27-MT-GS | Yamaha | MTM690 | € 9.599 | 20-09-2025 | 4,4 jaar |
| 27-MT-GT | Yamaha | MT 09 | € 9.498 | 31-08-2023 | 12,1 jaar |
| 27-MT-GV | KTM | 1290 Super Adventure | € 25.813 | 24-08-2023 | 3,4 jaar |
| 27-MT-GX | Yamaha | RN12 | Onbekend | 25-08-2023 | 21,7 jaar |
| 27-MT-GZ | BMW | S 1000 | € 24.376 | 30-08-2023 | 2,8 jaar |
| 27-MX-GS | Suzuki | DL 800 | € 11.699 | 05-03-2025 | 1,2 jaar |
| 27-MZ-GS | Gilera | Saturno | Onbekend | 27-08-2025 | 37,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.017 en/of een afmeting van 208 x 87 cm en/of een gewicht van ± 181 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CB650RA | € 9.400 | 213 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | € 8.500 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Honda CB750A | € 8.500 | 209 cm | 78 cm | 190 kg |
| Suzuki GSR 600 | € 8.800 | 209 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Honda CB600FA | € 8.500 | - | - | 200 kg |
| Triumph Trident | € 9.200 | 202 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CB600F | € 8.300 | 209 cm | 76 cm | 190 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Suzuki GSR 750 | € 9.000 | 212 cm | 79 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 9.300 | 209 cm | 71 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 650 RS | € 8.700 | 207 cm | 80 cm | 180 kg |
| BMW F 650 | € 8.800 | - | - | 190 kg |
| Ducati Monster 696 | € 9.300 | - | - | 180 kg |
| Ducati Monster | € 8.300 | 210 cm | 79 cm | 190 kg |
| Kawasaki Versys | € 8.400 | 213 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda CBR500RA | € 8.300 | 208 cm | 76 cm | 190 kg |
| Cfmoto 675SR-r | € 9.000 | 202 cm | 79 cm | 190 kg |
| Honda CB500XA | € 8.300 | 217 cm | 83 cm | 190 kg |
| Triumph Trident 660 | € 9.300 | 202 cm | 82 cm | 190 kg |
| BMW G 650 | € 8.900 | 219 cm | 92 cm | 180 kg |
| Cfmoto 800NK | € 9.200 | 215 cm | 82 cm | 180 kg |
| Moto Guzzi LL | € 9.200 | 219 cm | 73 cm | 190 kg |
| Honda CBR650FA | € 9.000 | 211 cm | 76 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.