MH-BJ-58
Er rijden momenteel 217 Triumph Daytona T595's rond in Nederland. Deze Daytona T595 komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 mei 2013, dus sinds 13 jaren en 23 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Triumph Daytona T 595 rijden er nog 217 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1997 en september 2002. De nieuwwaarde van deze Triumph Daytona T 595 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 augustus 2002. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Triumph Daytona T595 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Daytona T 595 | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Daytona T 595 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.711 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 95 kW (129 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 956cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 mei 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 mei 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 augustus 2002. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 220 kg |
| Massa rijklaar | 227 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 103 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 103 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Daytona T595 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MH-BJ-58 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MH-BJ-58
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MH-BB-58 | Honda | SC 36 | Onbekend | 09-08-2002 | 28,7 jaar |
| MH-BD-58 | Honda | SC 36 | Onbekend | 08-03-2003 | 29 jaar |
| MH-BF-58 | Yamaha | RJ01 | Onbekend | 16-08-2002 | 27,2 jaar |
| MH-BG-58 | Harley-Davidson | Flhr Road King | Onbekend | 13-08-2002 | 31,4 jaar |
| MH-BH-58 | Honda | SC50 | Onbekend | 16-08-2002 | 23,8 jaar |
| MH-BJ-50 | Yamaha | XJ 900 | Onbekend | 15-08-2002 | 25,1 jaar |
| MH-BJ-54 | Suzuki | TL 1000 | Onbekend | 15-08-2002 | 27,2 jaar |
| MH-BJ-56 | Honda | VT750C2 | Onbekend | 15-08-2002 | 29 jaar |
| MH-BJ-57 | Honda | Pan European | Onbekend | 21-02-2003 | 28,7 jaar |
| MH-BJ-58 | Triumph | Daytona T595 | Onbekend | 19-08-2002 | 29 jaar |
| MH-BL-58 | Honda | RC 44 | Onbekend | 16-08-2002 | 29,1 jaar |
| MH-BS-58 | Honda | PC36 | Onbekend | 24-08-2002 | 23,8 jaar |
| MH-BZ-58 | Kawasaki | Ninja ZX-12R | Onbekend | 30-08-2002 | 23,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 220 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 100 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 219 cm | 91 cm | 240 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW R 1250 | 221 cm | 90 cm | 240 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 240 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 94 cm | 220 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| BMW F 900 | 231 cm | 94 cm | 240 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.