MJ-RB-11
Er rijden momenteel 259 Triumph Daytona 955 I's rond in Nederland. Deze Daytona 955 I komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 7 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 augustus 2014, dus sinds 11 jaren, 9 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Triumph Daytona 955I rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 141 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2000 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze Triumph Daytona 955I is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Daytona 955I | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Daytona 955I |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.882 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 72 kW (98 pk) |
| Continue vermogen | 108 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 955 HPD1 |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 955cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 oktober 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 7 maanden en 19 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 augustus 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 9 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 200 kg |
| Massa rijklaar | 207 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering SMTTE536VR | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00040*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2012 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MJ-RB-11 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MJ-RB-11
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MJ-RB-11 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 10-10-2003 | 22,6 jaar |
| MJ-RB-12 | Kawasaki | Zephyr 1100 | Onbekend | 15-10-2004 | 33,9 jaar |
| MJ-RB-13 | Honda | Transalp | Onbekend | 22-04-2005 | 30,3 jaar |
| MJ-RB-14 | BMW | R 1100 | Onbekend | 05-03-2004 | 30,3 jaar |
| MJ-RB-16 | Honda | Pan European | Onbekend | 20-02-2004 | 35,1 jaar |
| MJ-RB-19 | Honda | CB500-25KW | Onbekend | 05-03-2004 | 30 jaar |
| MJ-RG-11 | Honda | PC37 | Onbekend | 10-10-2003 | 22,6 jaar |
| MJ-RH-11 | Honda | RD11 | Onbekend | 08-10-2003 | 22,7 jaar |
| MJ-RL-11 | Honda | MD07 | Onbekend | 08-10-2003 | 38,8 jaar |
| MJ-RP-11 | Honda | PC 35 | Onbekend | 17-10-2003 | 27,3 jaar |
| MJ-RR-11 | Kawasaki | ER 500 A | Onbekend | 18-10-2003 | 22,6 jaar |
| MJ-RS-11 | Honda | Transalp | Onbekend | 01-07-2004 | 33,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 200 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 210 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 89 cm | 220 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 220 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 220 kg |
| BMW S 1000 | 218 cm | 114 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.