MP-XV-96
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 april 2015, dus sinds 11 jaren, 1 maand en 23 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800 rijden er in dezelfde variant (1) nog 1.277 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2005 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.116 en € 12.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.939 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Suzuki VL800 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 juni 2006. Het voertuig was toen 1 jaar, 1 maand en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800 | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.067 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S510 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 april 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 1 maand en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 juni 2006. Het voertuig was toen 1 jaar, 1 maand en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 260 kg |
| Massa rijklaar | 267 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 203 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 470 kg |
| Technische max massa voertuig | 470 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*92/61*0109*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2015 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MP-XV-96 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MP-XV-96
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MP-XB-96 | BMW | R 850 | Onbekend | 14-06-2006 | 28,2 jaar |
| MP-XD-96 | Honda | RC 46 | Onbekend | 22-06-2006 | 27,8 jaar |
| MP-XG-96 | Honda | Gold Wing | Onbekend | 13-03-2007 | 24,3 jaar |
| MP-XH-96 | Yamaha | SE08 | Onbekend | 22-06-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XJ-96 | Yamaha | VM02 | Onbekend | 09-10-2006 | 26,2 jaar |
| MP-XN-96 | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 23-06-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XP-96 | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 01-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XT-96 | Yamaha | 4 TX | Onbekend | 26-08-2006 | 25 jaar |
| MP-XV-90 | Piaggio | M45 | Onbekend | 11-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XV-92 | Triumph | Bonneville | Onbekend | 05-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XV-93 | Ducati | H3 | Onbekend | 04-07-2006 | 24 jaar |
| MP-XV-96 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 28-06-2006 | 21 jaar |
| MP-XV-98 | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 07-07-2006 | 20,8 jaar |
| MP-XX-96 | Yamaha | MT 01 | Onbekend | 30-06-2006 | 19,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.939 en/of een gewicht van ± 260 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBF1000A | € 10.400 | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 9.900 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | 90 cm | 240 kg |
| Royal Enfield Super Meteor 650 | € 9.500 | 230 cm | 89 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883R | € 9.500 | - | - | 250 kg |
| Honda FJS600A | € 9.700 | 228 cm | 77 cm | 240 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.100 | - | - | 250 kg |
| Honda NT700V | € 9.700 | - | - | 240 kg |
| Honda VT750C2B | € 9.800 | - | - | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Harley Davidson | € 10.600 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 9.800 | 222 cm | 85 cm | 250 kg |
| Triumph America | € 10.200 | - | - | 240 kg |
| Honda VT750CS | € 9.800 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 250 kg |
| Kawasaki Z 800 | € 9.500 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 883C | € 10.100 | - | - | 260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.