MP-XT-86
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 1 maand en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 februari 2024, dus sinds 2 jaren, 3 maanden en 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800 rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 689 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2001 en april 2008. De nieuwwaarde van deze Suzuki VL800 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 juli 2006. Het voertuig was toen 3 jaren, 2 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800 | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.187 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 38 kW (52 pk) |
| Continue vermogen | 38 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S509 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 1 maand en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 februari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 3 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 juli 2006. Het voertuig was toen 3 jaren, 2 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 260 kg |
| Massa rijklaar | 267 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 198 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 465 kg |
| Technische max massa voertuig | 465 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*92/61*0109*01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MP-XT-86 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MP-XT-86
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MP-XD-86 | Kawasaki | Z750S | Onbekend | 19-06-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XF-86 | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 30-06-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XG-86 | Suzuki | GSF 1200 | Onbekend | 16-06-2006 | 27 jaar |
| MP-XH-86 | Honda | SH150 | Onbekend | 24-06-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XJ-86 | BMW | 259 | Onbekend | 20-06-2006 | 29,2 jaar |
| MP-XL-86 | Suzuki | GSX 1400 | Onbekend | 19-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XN-86 | Honda | CBF1000A | Onbekend | 30-06-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XP-86 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 05-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XR-86 | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 29-06-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XS-86 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 28-06-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XT-80 | Harley-Davidson | Flstc Heritage Classic | Onbekend | 13-06-2008 | 34,3 jaar |
| MP-XT-81 | Harley-Davidson | Flhri Road King Injection | Onbekend | 22-07-2006 | 28,9 jaar |
| MP-XT-82 | BMW | R 1200 | Onbekend | 05-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XT-84 | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XT-85 | BMW | R 1200 | Onbekend | 08-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XT-86 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 06-07-2006 | 23,1 jaar |
| MP-XT-87 | Ducati | Multistrada 1000 | Onbekend | 07-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XT-88 | Ducati | GT1000 | Onbekend | 03-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XT-89 | Ducati | 999S | Onbekend | 06-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XX-86 | Honda | CBF1000A | Onbekend | 30-06-2006 | 19,9 jaar |
| MP-XZ-86 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 03-07-2006 | 19,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.621 en/of een gewicht van ± 260 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda VT750C | € 8.400 | 251 cm | 92 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Kawasaki VN 800 | € 8.600 | - | - | 240 kg |
| Benelli TRK 702 | € 8.300 | 222 cm | 93 cm | 240 kg |
| Royal Enfield Super Meteor 650 | € 9.500 | 230 cm | 89 cm | 240 kg |
| Honda FJS400A | € 8.300 | 229 cm | 77 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 8.700 | 225 cm | 89 cm | 250 kg |
| Gilera M55 | € 8.900 | 225 cm | 79 cm | 250 kg |
| Piaggio M59 | € 8.300 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Vulcan 900 | € 7.900 | - | - | 270 kg |
| Royal Enfield Classic 650 | € 8.900 | 232 cm | 90 cm | 240 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 9.300 | - | - | 240 kg |
| Piaggio M55 | € 8.200 | - | - | 250 kg |
| Honda FJS600A | € 9.400 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki VN900 Custom | € 8.800 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki Vulcan S | € 8.500 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki Versys 650 | € 8.000 | 219 cm | 91 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.