MP-PP-85
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 april 2026, dus sinds 1 maand en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Suzuki VL800 rijden er in dezelfde variant (1) nog 1.277 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2005 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.116 en € 12.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.939 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Suzuki VL800 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800 | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.067 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S510 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 2 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 340 kg |
| Massa rijklaar | 347 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 123 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 470 kg |
| Technische max massa voertuig | 470 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type WVBM | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*92/61*0109*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2015 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MP-PP-85 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MP-PP-85
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MP-PB-85 | Yamaha | 4 VR | Onbekend | 05-05-2006 | 28,1 jaar |
| MP-PG-85 | BMW | 259 | Onbekend | 24-04-2006 | 26 jaar |
| MP-PJ-85 | Suzuki | AV | Onbekend | 22-04-2006 | 24,1 jaar |
| MP-PL-85 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 14-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-PN-85 | BMW | R 1200 | Onbekend | 15-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-PP-82 | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 13-09-2007 | 18,7 jaar |
| MP-PP-83 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 15-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-PP-85 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 13-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-PP-87 | Suzuki | GSF 1200 | Onbekend | 30-07-2007 | 18,8 jaar |
| MP-PP-88 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 14-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-PR-85 | Triumph | Scrambler | Onbekend | 26-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-PS-85 | Yamaha | VM04 | Onbekend | 13-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-PT-85 | BMW | R 1200 | Onbekend | 20-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-PX-85 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 15-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-PZ-85 | BMW | R2S | Onbekend | 20-06-2006 | 27,6 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.