75-MF-JR
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 februari 2018, dus sinds 8 jaren, 3 maanden en 9 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800 rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 689 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2001 en april 2008. De nieuwwaarde van deze Suzuki VL800 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 maart 2015. Het voertuig was toen 12 jaren, 11 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800 | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.084 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 38 kW (52 pk) |
| Continue vermogen | 38 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S509 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 maart 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 1 maand en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 februari 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 3 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 maart 2015. Het voertuig was toen 12 jaren, 11 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 246 kg |
| Massa rijklaar | 259 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 206 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 465 kg |
| Technische max massa voertuig | 465 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type WVBM | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*92/61*0109*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 75-MF-JR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
75-MF-JR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 75-MB-JR | Triumph | Tiger | € 14.490 | 20-03-2012 | 14,2 jaar |
| 75-MD-JR | KTM | 125 Duke | € 4.449 | 11-06-2013 | 13 jaar |
| 75-MF-JB | Triumph | Tiger Explorer | € 17.990 | 19-09-2014 | 11,7 jaar |
| 75-MF-JD | Kymco | Agility City 125 | € 1.949 | 16-09-2014 | 11,7 jaar |
| 75-MF-JF | Honda | CB600F | Onbekend | 17-09-2014 | 19,2 jaar |
| 75-MF-JG | Ducati | Monster 821 | € 12.290 | 23-09-2014 | 11,7 jaar |
| 75-MF-JH | BMW | F 800 | € 11.363 | 08-11-2014 | 11,6 jaar |
| 75-MF-JJ | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 24-01-2015 | 13 jaar |
| 75-MF-JL | Yamaha | SJ01 | Onbekend | 15-06-2015 | 23,7 jaar |
| 75-MF-JN | Honda | NC750XA | € 7.999 | 30-09-2014 | 11,7 jaar |
| 75-MF-JP | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 01-10-2014 | 11,7 jaar |
| 75-MF-JR | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 05-03-2015 | 24,2 jaar |
| 75-MF-JS | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 10-10-2014 | 17,1 jaar |
| 75-MF-JT | Triumph | Street Triple R | Onbekend | 14-10-2015 | 13,6 jaar |
| 75-MF-JX | KTM | 500 EXC | Onbekend | 29-10-2014 | 14,3 jaar |
| 75-MF-JZ | Honda | CB1000R | Onbekend | 31-10-2014 | 15,4 jaar |
| 75-MG-JR | BMW | R 1200 | € 20.723 | 24-02-2016 | 10,3 jaar |
| 75-MJ-JR | Yamaha | XVS 1100 | Onbekend | 11-05-2018 | 21,3 jaar |
| 75-MK-JR | Suzuki | DL 1000 | € 13.799 | 22-02-2019 | 7,3 jaar |
| 75-ML-JR | Harley-Davidson | Road King | € 31.000 | 08-01-2020 | 6,4 jaar |
| 75-MN-JR | Piaggio | € 6.981 | 08-10-2020 | 11,4 jaar | |
| 75-MP-JR | BMW | R 1200 | € 16.388 | 27-09-2021 | 14,2 jaar |
| 75-MR-JR | Kawasaki | 1400 GTR ABS | € 21.130 | 25-04-2022 | 12,8 jaar |
| 75-MS-JR | KTM | 890 Adventure | € 16.700 | 23-03-2023 | 3,2 jaar |
| 75-MT-JR | Yamaha | MTN850 | € 9.772 | 03-10-2023 | 9,2 jaar |
| 75-MV-JR | Yamaha | XTZ 690 | € 12.499 | 21-06-2024 | 1,9 jaar |
| 75-MX-JR | Kawasaki | Z 650 | € 7.028 | 27-03-2026 | 7,2 jaar |
| 75-MZ-JR | Kawasaki | Z 650 | € 8.197 | 30-09-2025 | 2,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.621 en/of een gewicht van ± 246 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Vulcan S | € 9.000 | 231 cm | 88 cm | 270 kg |
| Honda NC750XD | € 9.500 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda VT750C | € 8.400 | 251 cm | 92 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Kawasaki VN 800 | € 8.600 | - | - | 240 kg |
| Benelli TRK 702 | € 8.300 | 222 cm | 93 cm | 240 kg |
| Moto Morini X-Cape | € 8.700 | 220 cm | 96 cm | 230 kg |
| Royal Enfield Super Meteor 650 | € 9.200 | 230 cm | 89 cm | 240 kg |
| Cfmoto 700MT | € 8.100 | 225 cm | 96 cm | 230 kg |
| Harley-Davidson Street 750 | € 8.800 | 222 cm | 84 cm | 220 kg |
| Honda FJS400A | € 8.300 | 229 cm | 77 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 8.700 | 225 cm | 89 cm | 250 kg |
| Gilera M55 | € 8.900 | 225 cm | 79 cm | 250 kg |
| Triumph Trident | € 9.000 | - | - | 230 kg |
| Piaggio M59 | € 8.300 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Vulcan 900 | € 7.900 | - | - | 270 kg |
| Royal Enfield Classic 650 | € 8.900 | 232 cm | 90 cm | 240 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 9.300 | - | - | 240 kg |
| Benelli Leoncino | € 7.900 | 220 cm | 87 cm | 230 kg |
| Royal Enfield Interceptor | € 9.000 | 222 cm | 82 cm | 230 kg |
| Piaggio M55 | € 8.200 | - | - | 250 kg |
| Honda FJS600A | € 9.400 | - | - | 240 kg |
| Yamaha Tracer 700 | € 9.300 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki VN900 Custom | € 8.800 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki Z 750 | € 8.000 | - | - | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.