52-MG-FJ
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 8 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 mei 2026, dus sinds 17 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Suzuki VL800C rijden er in dezelfde variant (1) nog 1.277 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2005 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.116 en € 12.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.939 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VL800C bedraagt € 9.689 incl. BTW en BPM, deze Suzuki VL800C is daardoor € 250 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800C | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800C |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.689 |
| Bruto BPM | € 1.157 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S510 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 september 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 8 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 265 kg |
| Massa rijklaar | 277 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type WVBM | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0722*04 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 97/24*2006/120/EC | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 52-MG-FJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
52-MG-FJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 52-MB-FJ | KTM | 350 EXC | € 9.999 | 04-11-2011 | 14,6 jaar |
| 52-MD-FJ | Honda | NC700SD | € 7.882 | 11-04-2013 | 13,1 jaar |
| 52-MF-FJ | Harley-Davidson | Superlow | € 11.235 | 28-06-2014 | 11,9 jaar |
| 52-MG-FB | BMW | R 1200 | € 24.756 | 22-09-2015 | 10,7 jaar |
| 52-MG-FD | BMW | R 1150 | Onbekend | 02-04-2016 | 21,9 jaar |
| 52-MG-FF | Kawasaki | Z300 ABS | € 4.066 | 02-10-2015 | 10,7 jaar |
| 52-MG-FG | BMW | R NineT | € 17.304 | 18-09-2015 | 10,7 jaar |
| 52-MG-FH | Piaggio | M68 | € 4.099 | 25-09-2015 | 10,7 jaar |
| 52-MG-FJ | Suzuki | VL 800 | € 9.689 | 26-09-2015 | 10,7 jaar |
| 52-MG-FK | Yamaha | XT 1200 | € 15.499 | 25-09-2015 | 10,7 jaar |
| 52-MG-FL | Yamaha | RP11 | Onbekend | 03-10-2015 | 20,4 jaar |
| 52-MG-FP | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 05-04-2017 | 16,7 jaar |
| 52-MG-FR | Laverda | 125 | Onbekend | 01-10-2015 | 41,4 jaar |
| 52-MG-FS | Suzuki | GSR 750 | € 8.999 | 08-10-2015 | 10,6 jaar |
| 52-MG-FT | Ducati | Hypermotard 796 | Onbekend | 23-06-2016 | 15,2 jaar |
| 52-MG-FV | Yamaha | WR 450 | € 10.498 | 10-10-2015 | 10,6 jaar |
| 52-MG-FX | Suzuki | DL650A | Onbekend | 17-10-2015 | 15,9 jaar |
| 52-MG-FZ | Honda | CB650FA | € 7.999 | 22-10-2015 | 10,6 jaar |
| 52-MH-FJ | KTM | 500 EXC | € 11.240 | 28-11-2016 | 9,5 jaar |
| 52-MJ-FJ | KTM | 500 EXC | € 12.230 | 30-11-2017 | 8,5 jaar |
| 52-MK-FJ | Triumph | Tiger | Onbekend | 04-04-2019 | 17,8 jaar |
| 52-ML-FJ | Kawasaki | VN800B | Onbekend | 08-07-2020 | 26,1 jaar |
| 52-MN-FJ | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 24-12-2020 | 18,9 jaar |
| 52-MP-FJ | KTM | 1290 Super Duke R | € 28.200 | 04-06-2021 | 5 jaar |
| 52-MR-FJ | Kawasaki | Vulcan S | € 8.999 | 30-03-2022 | 4,2 jaar |
| 52-MS-FJ | Piaggio | Beverly 500 | Onbekend | 09-12-2022 | 22 jaar |
| 52-MT-FJ | Yamaha | XTZ 690 | € 13.899 | 15-08-2023 | 2,8 jaar |
| 52-MV-FJ | Aprilia | Tuareg | € 13.398 | 15-08-2024 | 4,1 jaar |
| 52-MX-FJ | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 21-02-2025 | 1,3 jaar |
| 52-MZ-FJ | BMW | R 1250 | € 24.703 | 07-08-2025 | 3,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.939 en/of een gewicht van ± 265 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XJR 1300 | € 9.900 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883R | € 9.500 | - | - | 250 kg |
| Honda NT700V | € 9.700 | - | - | 240 kg |
| Honda VT750C2B | € 9.800 | - | - | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Harley Davidson | € 10.600 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 9.800 | 222 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.500 | - | - | 250 kg |
| Honda VT750CS | € 9.800 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 250 kg |
| Kawasaki Z 800 | € 9.500 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 883C | € 10.100 | - | - | 260 kg |
| Triumph America | € 10.000 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.