42-MB-LG
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juni 2024, dus sinds 1 jaar, 11 maanden en 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800 rijden er in dezelfde variant (1) nog 1.277 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2005 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.116 en € 12.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.939 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VL800 bedraagt € 9.999 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Suzuki VL800 € 60 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800 | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.999 |
| Bruto BPM | € 1.221 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S510 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juni 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 11 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 265 kg |
| Massa rijklaar | 277 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 213 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 490 kg |
| Technische max massa voertuig | 490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type WVBM | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0722*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 42-MB-LG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
42-MB-LG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 42-MB-LB | Triumph | Speed Triple | € 13.190 | 20-04-2012 | 14,1 jaar |
| 42-MB-LD | Honda | VFR1200X | € 15.999 | 13-07-2012 | 13,9 jaar |
| 42-MB-LF | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.995 | 13-04-2012 | 14,1 jaar |
| 42-MB-LG | Suzuki | VL 800 | € 9.999 | 25-05-2012 | 14 jaar |
| 42-MB-LH | Piaggio | Runner | Onbekend | 06-04-2012 | 28,3 jaar |
| 42-MB-LJ | Yamaha | FZ 8 | € 10.299 | 12-04-2012 | 14,1 jaar |
| 42-MB-LK | Aprilia | € 4.769 | 14-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 42-MB-LL | BMW | R 1200 | Onbekend | 19-04-2012 | 20,1 jaar |
| 42-MB-LN | BMW | S 1000 | € 18.350 | 28-04-2012 | 15 jaar |
| 42-MB-LP | Honda | NT700VA | € 11.490 | 17-04-2012 | 14,1 jaar |
| 42-MB-LR | BMW | F 800 | € 12.931 | 20-04-2012 | 14,1 jaar |
| 42-MB-LS | Yamaha | FZ 8 | € 10.499 | 21-04-2012 | 14,1 jaar |
| 42-MB-LT | Honda | GL 1800 | € 32.889 | 21-04-2012 | 14,1 jaar |
| 42-MB-LV | Harley-Davidson | XL 1200 C | Onbekend | 16-03-2013 | 21,3 jaar |
| 42-MB-LX | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 27-04-2012 | 18,3 jaar |
| 42-MB-LZ | BMW | K 1600 | € 23.490 | 18-04-2012 | 15,3 jaar |
| 42-MD-LG | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 22-07-2013 | 17,1 jaar |
| 42-MF-LG | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 03-01-2015 | 18,2 jaar |
| 42-MG-LG | Ducati | XDiavel | € 26.690 | 17-03-2016 | 10,2 jaar |
| 42-MH-LG | Honda | SH300A | € 5.999 | 31-03-2017 | 9,2 jaar |
| 42-MJ-LG | Honda | CB500XA | € 6.999 | 07-04-2018 | 8,2 jaar |
| 42-MK-LG | Kawasaki | Ninja 650 | € 7.999 | 19-04-2019 | 7,1 jaar |
| 42-ML-LG | BMW | F 900 | € 12.314 | 06-02-2020 | 6,3 jaar |
| 42-MN-LG | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 27-02-2021 | 7,3 jaar |
| 42-MP-LG | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 02-08-2021 | 23,2 jaar |
| 42-MR-LG | Kawasaki | Z 900 | € 11.199 | 27-05-2022 | 4 jaar |
| 42-MS-LG | Kawasaki | Vulcan S | € 9.549 | 24-03-2023 | 3,2 jaar |
| 42-MT-LG | Honda | CRF300LA | € 6.600 | 04-11-2023 | 2,6 jaar |
| 42-MV-LG | Yamaha | MTT890 | € 18.098 | 09-07-2024 | 1,9 jaar |
| 42-MX-LG | Kawasaki | Z 650 RS | € 8.049 | 10-04-2025 | 1,1 jaar |
| 42-MZ-LG | KTM | RC 125 | € 5.597 | 25-04-2026 | 6,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.939 en/of een gewicht van ± 265 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XJR 1300 | € 9.900 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883R | € 9.500 | - | - | 250 kg |
| Honda NT700V | € 9.700 | - | - | 240 kg |
| Honda VT750C2B | € 9.800 | - | - | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Harley Davidson | € 10.600 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 9.800 | 222 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.500 | - | - | 250 kg |
| Honda VT750CS | € 9.800 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 250 kg |
| Kawasaki Z 800 | € 9.500 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 883C | € 10.100 | - | - | 260 kg |
| Triumph America | € 10.000 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.