41-MT-DF
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 2 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800B rijden er in dezelfde variant (1) nog 1.277 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2005 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.116 en € 12.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.939 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VL800B bedraagt € 9.997 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Suzuki VL800B € 58 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Suzuki geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Suzuki VL800B tot de 20% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 juli 2023. Het voertuig was toen 9 jaren, 4 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800B | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800B |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.997 |
| Bruto BPM | € 1.200 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S510 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 maart 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 2 maanden en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 juli 2023. Het voertuig was toen 9 jaren, 4 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 270 kg |
| Massa rijklaar | 277 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 213 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 490 kg |
| Technische max massa voertuig | 490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type WVBM | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0722*06 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 41-MT-DF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
41-MT-DF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 41-MB-DF | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 26-09-2011 | 17,9 jaar |
| 41-MD-DF | Ducati | Monster 1100 | € 14.050 | 28-03-2013 | 13,2 jaar |
| 41-MF-DF | Triumph | Tiger 800 | € 10.890 | 03-06-2014 | 12 jaar |
| 41-MG-DF | Harley-Davidson | Fxdb | Onbekend | 19-09-2015 | 11,9 jaar |
| 41-MH-DF | Harley-Davidson | FXD | Onbekend | 13-10-2016 | 25,2 jaar |
| 41-MK-DF | Kawasaki | Vulcan | Onbekend | 05-10-2018 | 19,3 jaar |
| 41-MN-DF | BMW | R 1250 | € 25.355 | 22-07-2020 | 5,8 jaar |
| 41-MR-DF | Kawasaki | Z 900 | € 12.182 | 05-03-2022 | 4,2 jaar |
| 41-MS-DF | Yamaha | MTT690 | € 9.398 | 06-11-2022 | 6,2 jaar |
| 41-MT-DB | KTM | Freeride E | € 12.930 | 10-07-2023 | 2,9 jaar |
| 41-MT-DD | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 10-07-2023 | 27 jaar |
| 41-MT-DF | Suzuki | VL 800 | € 9.997 | 15-07-2023 | 12,2 jaar |
| 41-MT-DG | Honda | CMX1100D | € 14.849 | 18-07-2023 | 2,9 jaar |
| 41-MT-DH | Kawasaki | Z 900 | € 10.845 | 12-07-2023 | 4,2 jaar |
| 41-MT-DJ | Yamaha | XTZ 690 | € 13.899 | 20-07-2023 | 2,9 jaar |
| 41-MT-DK | BMW | S 1000 | € 22.410 | 13-07-2023 | 6,1 jaar |
| 41-MT-DL | BMW | R NineT | € 15.149 | 22-08-2023 | 8,1 jaar |
| 41-MT-DN | Yamaha | XJ6N | Onbekend | 22-02-2025 | 16,8 jaar |
| 41-MT-DP | Honda | CMX500A | € 7.644 | 01-11-2024 | 5,2 jaar |
| 41-MT-DR | BMW | C 400 | € 8.149 | 15-05-2024 | 5,8 jaar |
| 41-MT-DS | Yamaha | MTN850 | € 10.298 | 05-10-2023 | 8,4 jaar |
| 41-MT-DT | Kawasaki | Z 900 | € 10.599 | 22-07-2023 | 2,8 jaar |
| 41-MT-DV | Kawasaki | Z 900 | € 10.599 | 29-07-2023 | 2,8 jaar |
| 41-MT-DX | Harley-Davidson | Road King | Onbekend | 28-07-2023 | 29,3 jaar |
| 41-MT-DZ | Harley-Davidson | Flht | Onbekend | 29-07-2023 | 19,7 jaar |
| 41-MV-DF | Cfmoto | 800MT | € 10.999 | 02-05-2024 | 2,1 jaar |
| 41-MX-DF | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 27-02-2025 | 5,6 jaar |
| 41-MZ-DF | Piaggio | Beverly 350 | € 6.348 | 22-07-2025 | 13,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.939 en/of een gewicht van ± 270 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XJR 1300 | € 9.900 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.600 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883R | € 9.500 | - | - | 250 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Harley Davidson | € 10.600 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 9.800 | 222 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.500 | - | - | 250 kg |
| Honda VT750CS | € 9.800 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 250 kg |
| Kawasaki Z 800 | € 9.500 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 883C | € 10.100 | - | - | 260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.