46-ML-HG
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 1989 en is nu 37 jaren en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 juli 2020, dus sinds 5 jaren, 10 maanden en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa Cosa 200 rijden er nog 295 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1954 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.069 en € 8.094, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.339 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Vespa Cosa 200 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 oktober 2019. Het voertuig was toen 30 jaren, 5 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa Cosa 200 | 1989
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa Cosa 200 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 9 kW (12.2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 196cc (0,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 1989 |
| Leeftijd | 37 jaren en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 37 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 juli 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 10 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 oktober 2019. Het voertuig was toen 30 jaren, 5 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 113 kg |
| Massa rijklaar | 120 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,27 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame a. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 46-ML-HG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
46-ML-HG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 46-MB-HG | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 05-04-2012 | 20,3 jaar |
| 46-MD-HG | Honda | XL125V | Onbekend | 11-05-2013 | 17,9 jaar |
| 46-MF-HG | BMW | R 1200 | € 22.921 | 16-08-2014 | 11,8 jaar |
| 46-MG-HG | Yamaha | XVS 1100 | Onbekend | 16-12-2015 | 20,3 jaar |
| 46-MH-HG | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 21-07-2017 | 21 jaar |
| 46-MJ-HG | Harley-Davidson | Flhtpi | Onbekend | 01-02-2018 | 20,9 jaar |
| 46-MK-HG | Harley-Davidson | Forty-eight | € 16.000 | 18-01-2019 | 7,4 jaar |
| 46-ML-HB | Honda | CRF1000D | € 17.099 | 25-10-2019 | 6,6 jaar |
| 46-ML-HD | Yamaha | XV 1700 | Onbekend | 21-10-2019 | 21,3 jaar |
| 46-ML-HF | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 25-10-2019 | 6,6 jaar |
| 46-ML-HG | Piaggio | Vespa | Onbekend | 30-10-2019 | 37 jaar |
| 46-ML-HH | Honda | C125A | € 3.899 | 29-10-2019 | 6,6 jaar |
| 46-ML-HJ | Kawasaki | 1400 GTR ABS | € 20.400 | 29-02-2020 | 13,9 jaar |
| 46-ML-HK | Gilera | M46 | Onbekend | 28-10-2019 | 18,6 jaar |
| 46-ML-HL | Kymco | Xciting | € 7.999 | 02-01-2020 | 6,4 jaar |
| 46-ML-HN | Harley-Davidson | XL1200X | € 11.893 | 01-11-2019 | 15,3 jaar |
| 46-ML-HP | Kawasaki | Versys 650 | € 4.704 | 07-12-2019 | 7,9 jaar |
| 46-ML-HR | Suzuki | DL 1000 | € 13.299 | 09-11-2019 | 6,6 jaar |
| 46-ML-HS | BMW | R 1250 | € 25.356 | 12-11-2019 | 6,6 jaar |
| 46-ML-HT | Suzuki | DL 650 | € 9.499 | 14-11-2019 | 6,5 jaar |
| 46-ML-HV | Triumph | Tiger XRX | € 14.400 | 22-11-2019 | 6,5 jaar |
| 46-ML-HZ | Harley-Davidson | Superlow | € 10.202 | 21-11-2019 | 12,6 jaar |
| 46-MN-HG | Piaggio | Beverly | € 6.279 | 11-09-2020 | 5,7 jaar |
| 46-MP-HG | Suzuki | DL 650 | € 9.599 | 25-06-2021 | 4,9 jaar |
| 46-MR-HG | Yamaha | MTT690 | € 9.398 | 08-04-2022 | 7 jaar |
| 46-MS-HG | Yamaha | MTN850 | € 14.810 | 28-01-2023 | 9,3 jaar |
| 46-MT-HG | Triumph | Tiger 850 Sport | € 13.995 | 06-09-2023 | 2,7 jaar |
| 46-MV-HG | Suzuki | DL 800 | € 11.699 | 01-06-2024 | 2 jaar |
| 46-MX-HG | Yamaha | MTT850 | € 13.898 | 11-03-2025 | 7,4 jaar |
| 46-MZ-HG | Piaggio | Medley 200 | € 4.199 | 09-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.339 en/of een gewicht van ± 113 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBF125NA | € 5.100 | 202 cm | 82 cm | 120 kg |
| Zero Motorcycles LS1 | € 5.400 | 187 cm | 75 cm | 100 kg |
| Derbi GPR | € 5.000 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.