45-MT-LZ
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 1993 en is nu 33 jaren en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 november 2023, dus sinds 2 jaren, 5 maanden en 28 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa P 200E rijden er nog 295 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1954 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.069 en € 8.094, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.339 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Vespa P 200E is helaas onbekend.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 105 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio Vespa P 200E tot de 5.4% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 november 2023. Het voertuig was toen 30 jaren, 6 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa P 200E | 1993
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa P 200E |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 105 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 9 kW (12.2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 198cc (0,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 1993 |
| Leeftijd | 33 jaren en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 33 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 november 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 5 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 november 2023. Het voertuig was toen 30 jaren, 6 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 102 kg |
| Massa rijklaar | 109 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 201 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 310 kg |
| Technische max massa voertuig | 310 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,24 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 45-MT-LZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
45-MT-LZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 45-MB-LZ | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 19-04-2012 | 22,7 jaar |
| 45-MH-LZ | Suzuki | DL 650 | € 8.999 | 14-04-2017 | 9,1 jaar |
| 45-MJ-LZ | Husqvarna | TE 300 | € 10.930 | 17-04-2018 | 8,1 jaar |
| 45-MK-LZ | Honda | SH150AD | € 4.099 | 22-03-2019 | 7,2 jaar |
| 45-ML-LZ | Triumph | Speed Triple RS | € 18.200 | 06-03-2020 | 6,2 jaar |
| 45-MN-LZ | Honda | NC750XD | € 10.199 | 15-12-2020 | 5,4 jaar |
| 45-MP-LZ | Harley-Davidson | Fxdb | € 15.693 | 18-08-2021 | 10,2 jaar |
| 45-MR-LZ | Honda | CB650RA | € 9.656 | 16-06-2022 | 6,8 jaar |
| 45-MS-LZ | BMW | S 1000 | € 20.613 | 22-03-2023 | 6 jaar |
| 45-MT-LB | BMW | R 1250 | € 19.348 | 24-05-2024 | 7 jaar |
| 45-MT-LD | Harley-Davidson | Fltrxs | € 30.622 | 02-03-2024 | 10,2 jaar |
| 45-MT-LF | Suzuki | GSX 800 | € 9.699 | 04-11-2023 | 2,6 jaar |
| 45-MT-LG | Triumph | Speed Triple 1200 RR | € 23.150 | 23-11-2023 | 2,5 jaar |
| 45-MT-LH | Yamaha | MT 09 | € 9.599 | 13-04-2024 | 10,1 jaar |
| 45-MT-LJ | Harley-Davidson | Street BOB | € 16.800 | 08-12-2023 | 10 jaar |
| 45-MT-LL | Suzuki | GSX 800 | € 9.699 | 25-11-2023 | 2,5 jaar |
| 45-MT-LN | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 28-01-2024 | 12,2 jaar |
| 45-MT-LP | Gilera | Runner | Onbekend | 14-11-2023 | 26,7 jaar |
| 45-MT-LR | Gilera | GP 800 | Onbekend | 03-04-2025 | 16,7 jaar |
| 45-MT-LS | Harley-Davidson | Fxdb | € 16.599 | 13-02-2024 | 11,2 jaar |
| 45-MT-LT | Royal Enfield | Bullet Electra | € 4.999 | 21-11-2023 | 13,9 jaar |
| 45-MT-LV | Honda | CRF1000D | € 13.871 | 06-03-2024 | 7,6 jaar |
| 45-MT-LX | KTM | 1190 Adventure | € 17.835 | 14-03-2026 | 9,5 jaar |
| 45-MT-LZ | Piaggio | Vespa | Onbekend | 29-11-2023 | 33 jaar |
| 45-MV-LZ | Aprilia | RS 250 | Onbekend | 25-07-2024 | 23,3 jaar |
| 45-MX-LZ | Yamaha | RD200DX | Onbekend | 12-04-2025 | 48,1 jaar |
| 45-MZ-LZ | Kawasaki | Versys 650 | € 8.849 | 29-11-2025 | 0,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.339 en/of een gewicht van ± 102 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ST125A | € 4.900 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Zero Motorcycles LS1 | € 5.400 | 187 cm | 75 cm | 100 kg |
| Vespa Sprint | € 5.400 | - | - | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.