45-MR-ZL
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 1983 en is nu 42 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 september 2022, dus sinds 3 jaren, 8 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa Px E 125 rijden er nog 295 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1954 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.069 en € 8.094, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.339 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Vespa Px E 125 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 september 2022. Het voertuig was toen 39 jaren, 2 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa Px E 125 | 1983
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa Px E 125 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 6 kW (8.2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1983 |
| Leeftijd | 42 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 42 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 september 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 8 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 september 2022. Het voertuig was toen 39 jaren, 2 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 167 kg |
| Massa rijklaar | 174 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 244 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,24 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 45-MR-ZL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
45-MR-ZL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 45-MB-ZL | Yamaha | YP250RA | € 5.498 | 30-01-2013 | 13,3 jaar |
| 45-MF-ZL | Honda | CB500FA | € 6.499 | 10-07-2015 | 10,9 jaar |
| 45-MG-ZL | Triumph | Thruxton | € 10.890 | 17-08-2016 | 9,8 jaar |
| 45-MH-ZL | Yamaha | Wild Star | Onbekend | 10-03-2018 | 26,1 jaar |
| 45-MJ-ZL | BMW | R 1200 | € 23.587 | 20-08-2018 | 10,7 jaar |
| 45-MK-ZL | Suzuki | GSR 750 | € 8.998 | 12-07-2019 | 13,7 jaar |
| 45-ML-ZL | Husqvarna | FE 450 | € 12.749 | 13-08-2020 | 5,8 jaar |
| 45-MN-ZL | BMW | R 1200 | € 18.348 | 23-04-2021 | 8,2 jaar |
| 45-MP-ZL | Kawasaki | Z1000 SX | € 14.499 | 08-12-2022 | 10,3 jaar |
| 45-MR-ZB | BMW | S 1000 | € 26.615 | 28-09-2022 | 3,7 jaar |
| 45-MR-ZD | Honda | ADV750 | € 8.946 | 13-09-2022 | 4,2 jaar |
| 45-MR-ZF | BMW | R 1250 | € 26.979 | 17-09-2022 | 3,7 jaar |
| 45-MR-ZH | Yamaha | MT 09 | € 10.198 | 21-09-2022 | 11,2 jaar |
| 45-MR-ZJ | Honda | CMX500A | € 7.644 | 06-05-2023 | 5,1 jaar |
| 45-MR-ZK | BMW | R 1250 | € 27.063 | 24-09-2022 | 3,7 jaar |
| 45-MR-ZL | Piaggio | Vespa | Onbekend | 21-09-2022 | 42,9 jaar |
| 45-MR-ZN | Suzuki | DL 1050 | € 15.099 | 02-10-2022 | 3,7 jaar |
| 45-MR-ZP | Triumph | Speedmaster | € 9.988 | 23-09-2022 | 15,2 jaar |
| 45-MR-ZR | KTM | 350 EXC | € 13.170 | 26-09-2022 | 3,7 jaar |
| 45-MR-ZT | BMW | R 1250 | € 26.442 | 30-09-2022 | 3,7 jaar |
| 45-MR-ZV | Kawasaki | W 650 | Onbekend | 14-12-2023 | 24,8 jaar |
| 45-MR-ZX | Harley-Davidson | Pan America 1250 Special | € 26.525 | 05-10-2022 | 3,6 jaar |
| 45-MR-ZZ | Yamaha | XTZ 690 | € 13.499 | 07-10-2022 | 3,6 jaar |
| 45-MS-ZL | Ducati | Multistrada 1200 | € 18.988 | 20-06-2023 | 12,3 jaar |
| 45-MT-ZL | BMW | F 850 | € 15.350 | 05-04-2024 | 3,2 jaar |
| 45-MV-ZL | BMW | R 1200 | € 23.742 | 20-08-2025 | 8,3 jaar |
| 45-MX-ZL | Honda | CB 250 | Onbekend | 01-07-2025 | 29 jaar |
| 45-MZ-ZL | Honda | CRF1100D4 | € 23.668 | 27-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.339 en/of een gewicht van ± 167 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XT 600 | € 5.800 | - | - | 170 kg |
| Yamaha YP250R | € 5.400 | 221 cm | 77 cm | 170 kg |
| Honda SH300A | € 5.600 | 210 cm | 73 cm | 160 kg |
| Kawasaki Ninja 300 | € 5.000 | 202 cm | 72 cm | 160 kg |
| BMW G 310 | € 5.600 | 201 cm | 82 cm | 150 kg |
| Royal Enfield Meteor 350 | € 5.400 | 214 cm | 85 cm | 180 kg |
| Yamaha YP250RA | € 5.600 | - | - | 180 kg |
| Kawasaki Z 400 | € 5.900 | 199 cm | 80 cm | 160 kg |
| Kymco Downtown | € 5.300 | - | - | 180 kg |
| Yamaha MTN320 | € 5.800 | 209 cm | 75 cm | 160 kg |
| Aprilia VR | € 4.800 | - | - | 180 kg |
| Royal Enfield Hntr 350 | € 5.300 | 210 cm | 80 cm | 170 kg |
| Kawasaki J300 | € 5.700 | 224 cm | 78 cm | 180 kg |
| Suzuki DL 250 | € 4.900 | 215 cm | 79 cm | 180 kg |
| Honda CBR250RA | € 4.800 | - | - | 160 kg |
| Honda NSS300A | € 5.700 | 217 cm | 76 cm | 180 kg |
| Honda GB350S | € 5.000 | 218 cm | 79 cm | 170 kg |
| Suzuki UH 200 | € 5.000 | 206 cm | 74 cm | 160 kg |
| Honda SH300 | € 5.300 | - | - | 160 kg |
| Mash Five Hundred | € 5.000 | 211 cm | 76 cm | 150 kg |
| Suzuki GSX 250 | € 5.500 | 209 cm | 74 cm | 170 kg |
| Honda CBR300RA | € 5.000 | - | - | 150 kg |
| Honda NSS125AD | € 5.200 | - | - | 150 kg |
| Mash Adventure | € 5.700 | - | - | 150 kg |
| Mash Scrambler | € 5.500 | - | - | 150 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.