32-MF-VP
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 1982 en is nu 44 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 mei 2015, dus sinds 11 jaren en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa P80X rijden er nog 295 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1954 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.069 en € 8.094, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.339 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Vespa P80X is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 mei 2015. Het voertuig was toen 33 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa P80X | 1982
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa P80X |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 7 kW (9.5 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 134cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 1982 |
| Leeftijd | 44 jaren, 2 maanden en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 44 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 mei 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 mei 2015. Het voertuig was toen 33 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 100 kg |
| Massa rijklaar | 108 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,27 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame a. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 32-MF-VP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
32-MF-VP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 32-MD-VP | Honda | XL1000VA | Onbekend | 29-03-2014 | 15,8 jaar |
| 32-MF-VB | Ducati | Scrambler | € 10.790 | 28-05-2015 | 11 jaar |
| 32-MF-VD | Harley-Davidson | Flht | Onbekend | 18-05-2015 | 24,9 jaar |
| 32-MF-VF | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 23-05-2015 | 17,9 jaar |
| 32-MF-VG | Aprilia | € 21.395 | 28-05-2015 | 11 jaar | |
| 32-MF-VH | Yamaha | FJR 1300 | € 18.499 | 23-05-2015 | 11 jaar |
| 32-MF-VJ | Piaggio | € 6.395 | 29-05-2015 | 11 jaar | |
| 32-MF-VK | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 22-05-2015 | 26,3 jaar |
| 32-MF-VL | BMW | R 1200 | € 18.541 | 29-05-2015 | 11 jaar |
| 32-MF-VN | BMW | R 1200 | Onbekend | 06-11-2015 | 12,2 jaar |
| 32-MF-VP | Piaggio | Vespa | Onbekend | 27-05-2015 | 44,2 jaar |
| 32-MF-VR | Harley-Davidson | V-rod | Onbekend | 28-05-2015 | 23,1 jaar |
| 32-MF-VS | BMW | F 700 | € 12.355 | 05-06-2015 | 11 jaar |
| 32-MF-VT | Yamaha | XVS 950 | € 10.398 | 03-06-2015 | 11 jaar |
| 32-MF-VV | Harley-Davidson | Street BOB | € 17.150 | 04-06-2015 | 11 jaar |
| 32-MF-VZ | Honda | CB1000RA | € 13.499 | 12-06-2015 | 11 jaar |
| 32-MG-VP | BMW | F 800 | € 13.710 | 26-07-2016 | 9,8 jaar |
| 32-MH-VP | KTM | RC 390 | Onbekend | 11-07-2017 | 10 jaar |
| 32-MJ-VP | Harley-Davidson | XL1200X | Onbekend | 12-07-2018 | 11,9 jaar |
| 32-MK-VP | Yamaha | MT 09 | € 9.498 | 26-02-2020 | 12,4 jaar |
| 32-ML-VP | BMW | R 1200 | € 19.992 | 03-06-2020 | 8,9 jaar |
| 32-MP-VP | Honda | NC700SA | € 6.999 | 17-03-2022 | 13 jaar |
| 32-MR-VP | KTM | 390 Duke | € 6.700 | 23-11-2022 | 3,5 jaar |
| 32-MS-VP | Honda | XL750 | € 12.050 | 16-06-2023 | 3 jaar |
| 32-MT-VP | Yamaha | MTN690 | € 8.599 | 20-03-2024 | 2,2 jaar |
| 32-MV-VP | Suzuki | SFV 650 | Onbekend | 15-10-2024 | 17 jaar |
| 32-MX-VP | Kawasaki | Vulcan S | € 8.649 | 02-08-2025 | 9 jaar |
| 32-MZ-VP | Yamaha | MTN850 | € 10.300 | 06-03-2026 | 8,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.339 en/of een gewicht van ± 100 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ST125A | € 4.900 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Zero Motorcycles LS1 | € 5.400 | 187 cm | 75 cm | 100 kg |
| Vespa Sprint | € 5.400 | - | - | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.